The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 09-02-2012
Кирчо Иванов Кирчо Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 176
Благодари: 0
Получил благодарност:
28 пъти в 19 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране питане за магазини за сателитна техника

здравейте да знаете дали има магазин за сателитна техника във в. търново ако някой знае нека да даде координати .предварително благодаря.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 09-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кирчо Иванов Вижте мненията
здравейте да знаете дали има магазин за сателитна техника във в. търново ако някой знае нека да даде координати .предварително благодаря.
Незнам за такъв! След като гръмнаха Наско, май няма серозен магазин за сателитна техника! Не знам и какво стана с него, оправи ли се? Но май окончателно се отказа от тоя бизнес, магазина му вече е напълно изпразнен. Във Велико Търново май останаха само офисите на Булсатком, където можеш да купиш някой дребни работи!
Ужасна история! И след тази случка сигурно дълго време никой няма да смее да се пробва със сателитния бизнес във Велико Търново.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 09-02-2012
Аватара на панорамна
панорамна панорамна не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 241
Благодари: 166
Получил благодарност:
105 пъти в 48 поста
Сваляния: 145
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте, мислех да пускам нова тема но тази е подходяща. Имам намерение да отворя такъв магазин във Велико Търново. Говорих с някои от дистрибуторите на сат. техника. Ще помоля хората от Велико Търново и региона да споделят своето мнение дали има смисъл от такъв магазин. Ако някой знае и за някое подходящо помещение с наем в рамките на разумното може да сподели. Питах за някои подходящи помещения но наемите които се искат ме разколебават за момента.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 09-02-2012
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от панорамна Вижте мненията
Имам намерение да отворя такъв магазин във Велико Търново.
Значи ти си гръмнал Наско!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 09-02-2012
Triax Triax не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 484
Благодари: 2
Получил благодарност:
98 пъти в 87 поста
Сваляния: 56
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тепърва да стартираш в този бизнес е малко безсмислено... Освен ако не познаваш собственици на хотели, строители и пр., които да ти станат клиенти и да направиш няколко големи колективни сат. с-ми.

Ако все пак се решиш и искаш да имаш нещо качествено и марково...към аватара ми.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 09-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от панорамна Вижте мненията
Здравейте, мислех да пускам нова тема но тази е подходяща. Имам намерение да отворя такъв магазин във Велико Търново. Говорих с някои от дистрибуторите на сат. техника. Ще помоля хората от Велико Търново и региона да споделят своето мнение дали има смисъл от такъв магазин. Ако някой знае и за някое подходящо помещение с наем в рамките на разумното може да сподели. Питах за някои подходящи помещения но наемите които се искат ме разколебават за момента.
Ти пък кой си? Ако не си го гръмнал ти, начи и тебе ще изтрещят. Сега ще гледаме кой ще отвори магазин, ако до 2 години не го гръмнат, начи той е гръмнал Наско!
С тебе познаме ли се! Щото аз Наско го познвам още от както отвори магазина си! Жалко за човека, започна почти от нищото, успя с бизнеса и беше един от основните играчи в северна България, но .......... беше спрян! Това се случва за съжаление в БГ когато няма друг начин да спреш конкуренцията. Навремето Наско имаше конкуренция един Антонии се казваше но той почина преди няколко години и остана Наско, него пък го гръмнаха и сега няма никой. Все и едно някво проклятие е надвиснало над Велико Търново!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 09-02-2012
digipro digipro не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т.
Мнения: 96
Благодари: 48
Получил благодарност:
19 пъти в 13 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина Наско беше най-сериозния в Търново. Колега на баща ми е от бившия радиозавод. Иначе на Габровски под новата болница има едно магазинче, но те нямат почти нищо налично.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10-02-2012
Аватара на панорамна
панорамна панорамна не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 241
Благодари: 166
Получил благодарност:
105 пъти в 48 поста
Сваляния: 145
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Ти пък кой си? Ако не си го гръмнал ти, начи и тебе ще изтрещят. Сега ще гледаме кой ще отвори магазин, ако до 2 години не го гръмнат, начи той е гръмнал Наско!
С тебе познаме ли се! Щото аз Наско го познвам още от както отвори магазина си! Жалко за човека, започна почти от нищото, успя с бизнеса и беше един от основните играчи в северна България, но .......... беше спрян! Това се случва за съжаление в БГ когато няма друг начин да спреш конкуренцията. Навремето Наско имаше конкуренция един Антонии се казваше но той почина преди няколко години и остана Наско, него пък го гръмнаха и сега няма никой. Все и едно някво проклятие е надвиснало над Велико Търново!
Аз съм един обикновен работещ човек който иска да развие някакъв малък бизнес. Понеже сат. техника ми е хоби затова мисля този вариант. Наско го познавах лично и не съм го гръмнал аз, а съм получил много информация за сат. техника от него. От него си взех първият цифров приемник Emtech, после беше Especta, после Dreambox и т. н. А относно покушението срещу него.....
http://www.dnesbg.com/krimi/zadarzha...-hainboaz.html
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от панорамна Вижте мненията
Аз съм един обикновен работещ човек който иска да развие някакъв малък бизнес. Понеже сат. техника ми е хоби затова мисля този вариант. Наско го познавах лично и не съм го гръмнал аз, а съм получил много информация за сат. техника от него. От него си взех първият цифров приемник Emtech, после беше Especta, после Dreambox и т. н. А относно покушението срещу него.....
http://www.dnesbg.com/krimi/zadarzha...-hainboaz.html
Споко ве, бъзикаме се! Ама знае ли човек
Аз от Наско си взех първия аналогов приемник през 1997-ма още, след това и първия си цифров през 2000 год. А него го познвам от 1995-та, когато прохождаше в този бизнес. Антонии беше тогава по-напред от него, но Наско не само го натмина, ами направо го отвя! Пък и Антонии беше малко мошеник, и надут! Наистина ги разбираше нещата, ама много се надуваше, че е голямата работа и много знае. Докато Наско е далеч по-земен, с него спокойно можеше да се разговаря на сателитна тематика и дори да те вижда че не си му категорията, няма да тръгне да ти се прави на голямата работа и ще ти сподели това което те интерисува ако го знае. Той и за това успя, освен това беше и много напорист.
Тази информация за него я знам и вече е старичка. Последното което знам за него от общи познати, че много бавно се възтановява в болница в София, много трудно се предвижва. Чакат го да се стабилизира за да му правят още операции! Но това беше от преди нова година, сега какво става с него не знам.
Аз също съм се замислял за сателитния бизнес във ВТ, познам доста дистрибутори, имам връзки на всякъде в БГ. Но въпросът не само да намериш ефтина и качествена стока, но наистина да имаш и връзки с хотелиери и др. за да пласираш стоката си, а там за мене ще проблем. Но нямам толкова пари за да започна, освем това не съм постоянно в Търново, тъй като си имам работа в друг град, пък и постянно пътувам насам натам. Тъй, че засега ще отложа тия мераци. Търсене смятам, че ще има във ВТ, тъй като района е планински, има и доста села, където кабелната ТВ не така развита, има разбра се много чужденци които живеят в този регион, и които се интерисуват много сателитната тв.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10-02-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

В Търново, такова начинание е безмислено за момента. Преди живеех в Добрич. Там работа колкото искаш за монтиране и пласиране на сателитна техника. В района има много англичани и много турци. Цели села. Те ми бяха основните клиенти за монтажи. Дойдох си в Търново и въпреки, че бях пуснал обява във весниците за монтажи и други услуги едва двама души ми се обадиха за донастройка и един за монтаж и това за 2 години време. Търновци са стари хиени. Има много хора, които разбират от тая техника, но не я работят. Който си е купил до сега система купил. Няма хляб в тая работа тук и в региона. Моите уважения към Наско, но някои стоки му бяха доста скъпи. По-съм на сметка да си купя от Ники и да платя и куриер и наложен платеж, отколкото да пазарувам оттам. Не знам дали работи още Наско. Преди две седмици минах оттам пеша и видях, че вратата на магазина е отворена, но дали има нещо вътре не мога да кажа. Според мен клиентелата е доста ограничена и ако нямаш собствено помещение си обречен на фалит при това развитие на интернет и факта, че 2/3 от хората вече имат интернет и сравняват цени и т.н.
Но избора си е твой. Решението също. Това е само моето мнение от моите наблюдения.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, магазини, питане, сателитна, техника


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Малко помощ за закупуване на сателитна техника donibrasko Въпроси и отговори 8 07-10-2011 19:56
настройка на сателитна техника красимир82гб НОВИ ЧЕСТОТИ 1 28-04-2011 00:13
Озвучителна техника Tiesto Дъра-Бъра 54 27-05-2009 01:23
RETRO техника Ники ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 34 26-04-2009 13:34
ARD купи техника за HDTV berks HDTV дискусии 3 20-04-2009 18:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.