The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 01-07-2011
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
Exclamation Интернета на Виваком

Здравейте!Искам да попитам запознатите,относно скоростта на интернета на Виваком.Чувал съм от хора,които са на офертата за 15 лв-10 MB/s скорост,че през повечето време скоростта е около 2-4 MB/s.Въпроса ми е, ако даден абонат се абонира примерно за Виваком Нет Спринт 15 мб/с срещу 20 лв,възможно ли е скоростта да достига в най-лошия случай поне 5-6 MB/s или тя би останала отново 2-4 MB/s,както е на абонаментен план за 10MB/s на Виваком?Благодаря на всеки,който се отзове и ми помогне!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 01-07-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране интернета на виваком

здрасти колега

за интернета който питаш мога да ти кажа че в момента съм на виваком нет сити оферта 15 мегабита за 20 лева на месец почти през цялото време скороста ми е 13 до 14 мегабита на сваляне и към 0.95 к на качване , но до колкото знам скороста ти зависи от това дали телефонната линия до теб я поддържа за това като решиш да се включиш помоли ги както те направиха при мен замерване на линията дали позволява тази скорост и чак тогава ми пуснаха 15те мегабита ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 01-07-2011
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Здравейте!Искам да попитам запознатите,относно скоростта на интернета на Виваком.Чувал съм от хора,които са на офертата за 15 лв-10 MB/s скорост,че през повечето време скоростта е около 2-4 MB/s.Въпроса ми е, ако даден абонат се абонира примерно за Виваком Нет Спринт 15 мб/с срещу 20 лв,възможно ли е скоростта да достига в най-лошия случай поне 5-6 MB/s или тя би останала отново 2-4 MB/s,както е на абонаментен план за 10MB/s на Виваком?Благодаря на всеки,който се отзове и ми помогне!
Зависи къде се намираш,аз съм на този пакет 15 лв-10 MB/s и скороста ми е между 5-6 MB/s ,някъде може да върви и до 10Mb.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 01-07-2011
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре,благодаря ви за бързите отговори!Само да попитам нещо последно.Дали би имало някакво отражение на скоростите и това какво е натоварването на мрежата на Виваком,и дали на това е възможно да се дължат ниските скорости,дори и ако се направи замерването на линията,за което ми обясни мултиплекс?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 01-07-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране интернета на виваком

не мога да кажа дали зависи от това но всеки интернет доставчик си има една вратичка в доставянето на услугата като казва че скоростите не са гарантирани за това варират при някой е добре при други по кофти имал съм слуай на друг интернет доставчик който е по лан кабел плащах за 30 мегабита а получавах дори 44 мегабита на моменти без значение колко е натоварена дадената линия
Отговори с цитат
  #6  
Стар 01-07-2011
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мултиплекс Вижте мненията
не мога да кажа дали зависи от това но всеки интернет доставчик си има една вратичка в доставянето на услугата като казва че скоростите не са гарантирани за това варират при някой е добре при други по кофти имал съм слуай на друг интернет доставчик който е по лан кабел плащах за 30 мегабита а получавах дори 44 мегабита на моменти без значение колко е натоварена дадената линия
Добре,благодаря ти!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 01-07-2011
Аватара на slimi
slimi slimi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 348
Благодари: 49
Получил благодарност:
309 пъти в 126 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Правете разлика между MB и Mb. Иначе това си е adsl - както и да го погледнеш е по-зле от лан или оптика... Зависи вече какви други доставчици има наоколо и как са си направили мрежите.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 01-07-2011
Аватара на tenev666
tenev666 tenev666 не е на линия
Ferguson Ariva 102
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 340
Благодари: 104
Получил благодарност:
26 пъти в 22 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 1
По подразбиране

виваком са си трагедия отвсякаде далече от тях ако има друга алтернатива
__________________
SKYPE tenev666
Отговори с цитат
  #9  
Стар 01-07-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране интернета на виваком

споко де аз правя разлики между мегабита и мегабайта

ако скороста която имам от виваком нет в момента ми е 15 мегабита свалям със до 1.7 мегабайта в секунда правилно го казвам нали ?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 02-07-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

В Пловдив в един от апартаментите ползвам Виваком. На пакет Дуо съм с телефон и Net 10MBit. Техниците са ми приятели и след като пуснаха нета, скоростта си беше 10MBit, но нещо мереха трасето и не им хареса първичен чифт до един шкаф на съседния блок. Казаха, че за да няма бъдещи проблеми, ще го сменят, макар да имам скорост и да е наред всичко. Смениха го и наистина вече близо 2 години нета не е спирал. Скоростите са 10.5MBit даунлоуд и малко под 1MBit ъплоуд. Скоростта зависи от чифтовете, по които идва телефона и нета.
Един от тези техници, използва техния нет, но поради кофти чифтове, каквото и да комбинира над 6 не може да качи, като дори се случва на моменти да разкача модема.
Ако имаш познат от Виваком да ти премери линията и да ти каже дали има смисъл да пускаш или само ще береш ядове.
Всичко е до линия. Аз съм на 220м. от репартитора и съм на някакъв скоро пуснат кабел /за първичния чифт/ и проблеми нямам. Но както казах, техен човек не може да си стабилизира собствената линия, каквото и да прави заради стари кабели.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Интернета, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Имате ли прблеми с интернета на близу тази вечер? фолкръм ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 15 06-02-2015 22:31
внимание виваком тв набутвация и автогол за виваком uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 57 08-03-2012 22:36
Скорост на интернета на Blizoo opti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 21 19-04-2011 10:31
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23
България изпревари Google с интернета ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 30-03-2010 22:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.