The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 24-12-2012
байслав байслав не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като проверя,пак ще пиша,но когато говорих с 123,останах с убеждението,че ще имам нужда от тяхната помощ,т.е.трябва да сменям адрес,след което щели да пуснат каквото трябва.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24-12-2012
байслав байслав не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Виваком Вижте мненията
Ако всичко ти е наред, и имаш от свободните програми, примерно 36 канал /алфа тв/, а все още имаш надпис услугата е блокирана/4/ на другите канали, означава първо да си рестартираш приемника, колкото и да е повтаряно това, ако и тогава не се появят каналите за които си плащаш картата ти за достъп е блокирала и се нуждае от рестарт в системата на виваком. На 123 незнам дали става, но ако дойдат технци могат да ти помогнат.
Услугата е блокирана(4).Свободните канали тръгват...Ясна е работата.Приятелю,ти излезе прав.Няма да предприемам нищо засега,има какво да гледам,а занапред имам други планове...Благодаря на всички,които се отзовахте и помогнахте със съветите си! Весело посрещане на Рождество Христово и на Новогодишните празници!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24-12-2012
Аватара на moreg
moreg moreg е на линия
Сат фен
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 1,769
Благодари: 498
Получил благодарност:
422 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Изчетох темата и незнам сега с коя ръка да се кръстя тия от бившото БТК явно са дяволи с главно Д..... подсигурили са се отвсякъде дори и антената не ти дават да преместиш без да ги търсиш тях после. Пълна простотия това ако е сателитен оператор аз съм космонавт.
След писанията в тая тема вече съм напълно убеден, че и без пари да ми дават телевизия от тях пак не бих се възползвал.
__________________
DM 920 UHD, DM 500 HD

Последно редактирано от moreg : 24-12-2012 на 17:38
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moreg Вижте мненията
Изчетох темата и незнам сега с коя ръка да се кръстя тия от бившото БТК явно са дяволи с главно Д..... подсигурили са се отвсякъде дори и антената не ти дават да преместиш без да ги търсиш тях после. Пълна простотия това ако е сателитен оператор аз съм космонавт.
След писанията в тая тема вече съм напълно убеден, че и без пари да ми дават телевизия от тях пак не бих се възползвал.
че те без пари да ми я дадоха иптв телевизия, естествено че не съм ползвал, ама си върви към оптиката като комплексна услуга , мисля че имаше опция за избор , но като не им пожелах сат. тв - тогава ми сложиха иптв
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24-12-2012
Аватара на roro91
roro91 roro91 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 301
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е добре де как ще разберат че абоната си е преместил антената за да блокират ТВ услугата

Явно след обаждане на 123 са зацепили за какво става въпрос и са я блокирали.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24-12-2012
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roro91 Вижте мненията
Е добре де как ще разберат че абоната си е преместил антената за да блокират ТВ услугата

Явно след обаждане на 123 са зацепили за какво става въпрос и са я блокирали.
най -вероятно, сам си го е набутал колегата, има го в зара
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24-12-2012
Аватара на elektrik
elektrik elektrik не е на линия
химик
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Перник
Мнения: 213
Благодари: 38
Получил благодарност:
21 пъти в 19 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Според мен няма начин да разберат къде ще монтираш антената. Ако се изпуснеш да им кажеш може да блокират картата.
__________________
Антени Offset: 110 х 120см (Tecatel), 72 х 82см (ITV Partner), приемници: 2x DreamBox 800 HD PVR, Мултифийд: 16E, 19.2E, 39E 45E, 46E.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24-12-2012
mezdrata mezdrata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 48
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 174
Ъплоуди: 0
Angry

Нещо не се връзва обяснението на колегата.Първо се настройва антената.С това недоразумение на техниката е трудно,остава с хвърляне на боб ама и с него не става.Има вариант с компас и с друг тип приемник минавайки през вадене на градуси и .........така до истината.Когато е на него/45гр./ чак тогава да пусне приемника ако си е платил след сканиране на какво беше там обозначено с 1.После на любими и може да види какво е направил.Софта доколкото успях да направя някаква аналогия е нещо като на сръпския приемник на 16гр.От нета като гледах май се пише от индийци за индийските оператори.Та май и нашите са се отъркали само ОТА е, отврат пълен.А иначе ми се струва че е нетаджийски и забранено/разрешено е през IPадрес.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24-12-2012
Вайдин57 Вайдин57 е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: с.плетена обл.бл-град
Мнения: 46
Благодари: 174
Получил благодарност:
17 пъти в 6 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от elektrik Вижте мненията
Според мен няма начин да разберат къде ще монтираш антената. Ако се изпуснеш да им кажеш може да блокират картата.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24-12-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,396
Благодари: 190
Получил благодарност:
350 пъти в 244 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

точно с операторските каонмедиа много лесно се настройва чиния. Иначе орязания от към функции приемник си има ниво на колко децибела е сигнала/изписва в цифров и графиче вид/ и едно "катинарче". И за настройване е по-лесно от голден медииа или ямато. Иначе всеки подписал независимо от срока на договора или пакета има право безплатно на втора чиния да си сложи например на вилата си като си мести приемника. При заявка пак безплатно се поставя мултифилд с по-голяма чиния и двоен конвертор за през 3 градуса на тюрксат или булсат. Това последното се скрива от клиентите, а и те най често немогат да обяснят какво искат. След изтичане на договора приемника се връща а чините остават за абоната. Каонмедиата няма връзка с нет. Не знам как е при техните HD.
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 24-12-2012 на 20:04
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, на, Преместване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
33 см и 45 см антена Зрител САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 13 28-09-2012 12:09
Антена на ИТВ жоркин29 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 32 20-09-2011 08:50
Антена 65 см - 18 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 07-09-2011 21:00
БСК с ITV антена. андрей76 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 21 08-04-2011 12:14
Антена Кирик САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 11 23-03-2011 10:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.