The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-05-2016
Ники Пики Ники Пики не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Smart iptv приложение!

Здравейте на всички..инсталирах на телевизора въпросното приложение...активация..ок...но с тези листи не мога да се оправя..уж файла го правя да е UTF-8 (NO BOM) encoding ...и ми излиза само менюто на всички канали който съм заредил..без картина или звук...постоянно зарежда..рестартирах..тв.то.. и листите..е самите листи не съм пробвал кой знае колко варианти..но уж са ок..а и не мисля че е от тях..ако някой е по запознат с програмата..ще съм много благодарен ако ми помогне с някой друг съвет.Успех на всички
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-05-2016
martinski martinski не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 116
Благодари: 48
Получил благодарност:
16 пъти в 14 поста
Сваляния: 84
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За по сигурно пробвай листите на компютър с VLC, за да си сигурен, че работят и да го изключиш като проблем.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-05-2016
Ники Пики Ники Пики не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Приложение

Телевизор Sony Bravia KDL-55W815.Андройд,приложението се казва smart iptv ..струва 5,45 евро..за да го свалиш...има сайт с инструкций http://siptv.eu/mylist/ но аз не мога да се оправя нещо...листи свалям от ... http://iptv.filmover.com/iptv-bein-s...d-tv-channels/ с Vlc също не съм запознат точно как става номера..сега ще пробвам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14-05-2016
Ники Пики Ники Пики не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Пики Вижте мненията
Телевизор Sony Bravia KDL-55W815.Андройд,приложението се казва smart iptv ..струва 5,45 евро..за да го свалиш...има сайт с инструкций http://siptv.eu/mylist/ но аз не мога да се оправя нещо...листи свалям от ... http://iptv.filmover.com/iptv-bein-s...d-tv-channels/ с Vlc също не съм запознат точно как става номера..сега ще пробвам
та...пробвах с vlc..успях да пусна само един бейн спорт канал...и той прекъсва през десет секунди..нямам идея..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14-05-2016
Ники Пики Ники Пики не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ники Пики Вижте мненията
та...пробвах с vlc..успях да пусна само един бейн спорт канал...и той прекъсва през десет секунди..нямам идея..
ок...подкарах на влс бтв и един спортен канал...освовно ми трябват програми за испанско първенство и шампионска лига..дори и на бтв екшън съм навит..хахха въпреки тъпите коментатори
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14-05-2016
Ники Пики Ники Пики не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2016
Мнения: 10
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Приложение

знам че тук има хора който ползват смарт иптв приложението ако някой има време и желание разбира се..ще съм му мн.благодарен..може и на лични...да не тормозим обществото тук..с моето..незнание в областта
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, smart, приложение


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся приложение за tv lg Smart IPTV мотобайк IPTV (Internet Protocol Television) 156 01-10-2022 22:15
Чиния и приемник от Булсатком - приложение? peter_sokolov Въпроси и отговори 19 12-05-2020 22:21
bulsatkom-мобилно приложение телеман ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 70 01-11-2015 18:25
mobile.bg приложение Музикантът GSM мобилни комуникации 1 03-06-2011 15:10
Търся работещо приложение total football dido sat 2010 DREAMBOX 0 27-02-2011 12:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.