The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 20-06-2010
nordligvind nordligvind не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 120
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Купата по футбол 2010 - една измама

Не ви ли се струва някак ненормална играта на най-добрите отбори ?
Дали няма договореност под масата и превръща ли се това събитие в наследник на кеч-турнирите, в които има повече театър отколкото кеч ?
Нормално ли е Англия да не може да го вкара гол на Алжир ?
Нормално ли е Германия да падне от сърбия ?
Нормално ли е Испания да падне от... Швейцария ?
Вувузелите ли разконцентрираха френския отбор ?

Аз нещо се отказах да гледам купата след като започнаха да ме глождят горните въпроси. А Вие мислите ли също, че има някаква конспирация или добрите отбори просто са обезсърчени да ти тичат за някаква купа.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20-06-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Не ви ли се струва някак ненормална играта на най-добрите отбори ?
Дали няма договореност под масата и превръща ли се това събитие в наследник на кеч-турнирите, в които има повече театър отколкото кеч ?
Според мен слънцето ти е дошло в повече, а и трябва да спреш да гледаш Сашо Диков.
Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Нормално ли е Англия да не може да го вкара гол на Алжир ?
Не е нормално, но те англичаните имат къде, къде по-големи издънки.

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Нормално ли е Германия да падне от сърбия ?
Да, абсолютно нормално.

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Нормално ли е Испания да падне от... Швейцария ?
Не може винаги да побеждаваш.

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Вувузелите ли разконцентрираха френския отбор ?
Колко в действителност са французите във "френския" отбор?

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
А Вие мислите ли също, че има някаква конспирация или добрите отбори просто са обезсърчени да ти тичат за някаква купа.
Тежък сезон, кофти топка, изнервящи вувузели всичко са само оправдания. Всичко е по вина на треньорите, всички се опитват да копират Моуриньо.
Защо Аржентина, Холандия и Бразилия не направиха грешни стъпки, до сега?

Последно редактирано от Чък Норис : 20-06-2010 на 04:33
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20-06-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nordligvind Вижте мненията
Не ви ли се струва някак ненормална играта на най-добрите отбори ?
Дали няма договореност под масата и превръща ли се това събитие в наследник на кеч-турнирите, в които има повече театър отколкото кеч ?
Нормално ли е Англия да не може да го вкара гол на Алжир ?
Нормално ли е Германия да падне от сърбия ?
Нормално ли е Испания да падне от... Швейцария ?
Вувузелите ли разконцентрираха френския отбор ?

Аз нещо се отказах да гледам купата след като започнаха да ме глождят горните въпроси. А Вие мислите ли също, че има някаква конспирация или добрите отбори просто са обезсърчени да ти тичат за някаква купа.
По първия въпрос мисля че няма договорка.
По втория -както каза адския -Англия има много издънки и това няма да им е сефтето. Плюс това ми се струва че играчите не се раздават на 100 процента. Отделно като видя "пенсионера" Емил Хески отпред в нападението си мисля че тренъора не е в час честно казано. Времето много отдавна му отмина -още когато беше играч на Ливърпул и беше "младо пърле". А това време много отдавна отмина.
На 3-тия въпрос -нормално е Германия да падне от Сърбия -все пак в момента комшиите имат добър отбор-изграден от опитни играчи, отделно след загуба от първия мач бяха изправени до стената. Като добавим към това и тренъор с голям международен опит нещата си идват на мястото.

По 4 -тия въпрос сефте Испания пада на световно -това е отбора откак се помня да се представа блестящо в квалификацийте за световно или европейско и после най много да стигне до четвъртфинал -все места не отговарящи на класата на играчите -но това е самия факт. Отделно "синдрома" или "лафа" когато Испания срещне Италия на световно кой продължава мисля че всеки
се досеща. Отделно на иберийците тегне една прокоба явно точно тук за купата на конфедерацийте преди половин година отново паднаха от щатите.

По 5-тия въпрос Франция отдавна не е онзи отбор дето беше по времето на Зидан,Десаи,Виера,Анри,Пирес,Пти и др. Тогава онзи отбор беше изграден от силни единици на всяка позиция -обединени в отбор.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20-06-2010
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аржентина - защото играха срещу мега смешни отбори досега. Африканските отбори са тотално разочарование. Корейците и те не са никакво отборче, медиите и обществото само ги превъзнасят. А и все пак в Аржентина играят Меси и Игуаин. Пък и са си откачалки - дет'се вика само Каниджа го няма... Въпреки това в първия си мач и те не бяха много далеч от издънка. Мачът им с Гърция няма да е лесен.

Холандия - датчаните май сами се биха. А вчера нищо не играха. Пестеливо засега.

Бразилия - лично аз мисля, че е твърде голяма издънка да допуснат гол от северно-корейците. Какво повече от това? Да бяха завършили наравно ли?...

Иначе и според мен загубата на фуриите е шокираща. Те швайцерите ако така смятат да я карат, може да вземат златото в Берн, хем да е по-близо до Сеп Блатер... Франсетата редуват силен световен турнир със слаб. Сега е слабият.

Генерално погледнато - дълбоко вярвам, че за играчите и треньорите именно световното е форумът, на който си струва да умрат за победата. Вж, вътр. първенства, евро-турнирите - можеш да продадеш някой мач за пари, но на световното... за играчите нищо не може да замени купата... Ако аз играя на такъв форум и ми кажат да падна, ще си тръгна.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20-06-2010
Аватара на wassl
wassl wassl е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: EB
Мнения: 589
Благодари: 325
Получил благодарност:
320 пъти в 178 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мене това световно п-во е най-слабото до сега откъм игра и
резултатност като цяло .Очаквах много повече особено от Европейските
отбори.Изненади винаги е имало но толкова безпомощни отбори на куп-
Англия,Франция,Италия,Испания.За угворки мисля че в много малка
степен може да има на такъв форум с такъв заряд и внимание.Не веднъж
се е случвало отбор вече класиран за 1/8 да не се натяга в 3тия си мач,
както си мисля че Мексико и Уругвай ще напрвят мирюбиво равенство
просто защото ги устройва и се класирват.По принцип докато има толко-
ва много залагания и пари в това ,спорта ще се опорочава и превръща
все повече в бизнес.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20-06-2010
Аватара на paradise
paradise paradise не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Sofia
Мнения: 135
Благодари: 131
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Резултатите са повече от добри , вече няма слаби отбори .... можеби най-слабия е френския защото се класираха не честно! Аз съм доволен до тук
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20-06-2010
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Силите са много изравнени
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20-06-2010
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Лично аз напълно очаквах нещата да се развият по този начин - скучни мачове, пестелива игра, броене на дните и това по-бързо да свърши първенството, за да отидат по плажовете и страниците на жълтите издания голяма част от гъзетата, наричащи се футболисти. Футбола с всяка изминала година става всичко друго, но не и футбол. Вече не е играта, която ни кара да се съберем приятели пред телевизора и да изпием няколко каси бира Не е нормално вчерашни пикльовци, на които едва ли не още устите им миришат на мляко от на майка им гърдите да се купуват и продават за десетки милиони евро, да им дават заплати сякаш са извънземни, когато целият свят е в най-голямата си икономическа криза от десетилетия насам и да очакваш от същите тези да се раздават за националния си отбор. Просто няма как да стане, колкото и да плямпат, че националната им фланелка била гордост за тях... Дрън, дрън.... И не случайно според мен единствения отбор, който игра футбол със сърце беше отбора на Северна Корея. И много се зарадвах, когато преди няколко дни прочетох една статия от Томислав Русев в Gong.bg именно за този отбор.... Колко истина има в нея...
Ето линк, който иска може да я прочете: http://worldcup.gong.bg/view_article...le_id=140883е:
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20-06-2010
nordligvind nordligvind не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 120
Благодари: 0
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Според мен слънцето ти е дошло в повече, а и трябва да спреш да гледаш Сашо Диков.
Може и от слънцето да е, но последните дни е чак толква силно Български коментатори не понасям и не гледам, нито слушам

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
И не случайно според мен единствения отбор, който игра футбол със сърце беше отбора на Северна Корея.
Възможно е диктаторът им да им е обещал, че няма да убие роднините им до девето коляно ако играят добре и вкарат гол Аз се шегувам ама май онез по северно-корейската върхушка са много зле, след като четотох една поредица от статии за Сега от Божидар Божков.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20-06-2010
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Срещу евентуалното равенство между Уругвай и Мексико нищо не може да се направи вече. Но ФИФА може да помисли за това да премахне предварителната програма след 1-вия групов кръг, като вместо това вторите мачове се планират така, че да е най-малък рискът от уговорка в третите. Нещо подобно като тенис финалите ATP World Tour Finals, където мачовете във втория кръг в групите са между двамата победители и двамата загубили в първия кръг. Разбира се, във футбола има и равни мачове, така че това правило ще трябва да се модифицира, но така или иначе е възможно да се подобри неизвестното, а с нея да се минимизират рисковете от договорки.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2010, ЕДНА, измама, купата, ПО, театър, Футбол


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Автоматично продължаване на договора - поредна измама на Глобул Крал Артур Дъра-Бъра 32 21-12-2010 21:25
Жребии за купата на България dido sat 2010 СПОРТ 0 24-11-2010 12:52
Измама с платени статисти и актьори Джак Дъра-Бъра 3 24-08-2010 19:43
Бисери от Световното по футбол 2010 dsc СПОРТ 16 13-07-2010 16:24
Световното по Футбол 2010 HD? Кокал HDTV дискусии 17 02-06-2010 10:00


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.