The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #81  
Стар 12-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avtosat Вижте мненията
А някой някъде да ги е намирал сканирани по интернет пространството?
Аз имам 4-5 броя и при първа възможност ще ги сканирам.

А някой сеща ли се едно време имаше един канал на 30w излъчваше нощем на една честота с ViverVivir или нещо подобно. Прилагам снимка с логото , някой ако се сети как се казва да каже.Предполагам вече може и да го няма по небето.

Вече не съществуват поне на сателит . Те бяха няколко канала след 00 часа имаше дори реалитита на с.кс тема ... или по голямо лого върху Спайс платинум
Отговори с цитат
  #82  
Стар 12-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
И аз имах почти всички им списания но незнам къде са сега. Списанията бяха 75 % реклами на стоките които продаваха скю, а останалото програмите по спътниците и много малко техничнически съвети.

Спомням си и друго Скю бяха пуснали дискове с музика като обложките на опаковките бяха от списанието Взех няколко диска тогава и честно казано динамиката им е идеална .
Някой беше пуснал преди това един вестник от евтина хартия и там имаше принципна схема на конвертор Континентал много ми помогна когато започнах и ремонти на конвертори ...
Отговори с цитат
  #83  
Стар 12-02-2013
пилатус пилатус не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 116
Благодари: 196
Получил благодарност:
20 пъти в 18 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Спомням си и друго Скю бяха пуснали дискове с музика като обложките на опаковките бяха от списанието Взех няколко диска тогава и честно казано динамиката им е идеална .
Някой беше пуснал преди това един вестник от евтина хартия и там имаше принципна схема на конвертор Континентал много ми помогна когато започнах и ремонти на конвертори ...
Вестника е на снимката -вярно евтина и пожълтяла хартия но за времето си ценна.
__________________
Vu + Uno4K SE ,XTREND 9500, , Руска парабола 2.10 с Inverto black Pro 0,3, 1,Ehostar 1.40см офсет, Hirschman офсет 90см. Triax 110 см, 19,1 23,5 ,36,0 39,0,TV LG 65 9500
Отговори с цитат
  #84  
Стар 12-02-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Спомням си и друго Скю бяха пуснали дискове с музика като обложките на опаковките бяха от списанието Взех няколко диска тогава и честно казано динамиката им е идеална .
Някой беше пуснал преди това един вестник от евтина хартия и там имаше принципна схема на конвертор Континентал много ми помогна когато започнах и ремонти на конвертори ...
Скю си бяха мошеници и изчезнаха като динозаврите с навлизането на кабеларките.
Преди години тиа мошеници имаха на пловдивския панаир щанд на открито за сат техника. И всичко изложено се продаваше и то в долари. И тогава реших да си купя 4бандов конвертор "гарднар" за около 160 зелени гущера. И като им казах че искам фактура ме въртяха 2 часови часа! !!! за да я напишат, а тогава още нямаше ддс!
__________________
Отговори с цитат
  #85  
Стар 12-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Скю си бяха мошеници и изчезнаха като динозаврите с навлизането на кабеларките.
Преди години тиа мошеници имаха на пловдивския панаир щанд на открито за сат техника. И всичко изложено се продаваше и то в долари. И тогава реших да си купя 4бандов конвертор "гарднар" за около 160 зелени гущера. И като им казах че искам фактура ме въртяха 2 часови часа! !!! за да я напишат, а тогава още нямаше ддс!
Аз съм купувал от тях Chaparal KU и C банд моноблок с механичен поляризатор за 350 $ заедно с 240 параклипс антена която беше над 400 $ антената седи но конвертора го махнах на 2 рата седмица сега се търкаля някъде в мазата ще го снимам ако някой проявява интерес . За времето си нормални цени не мога да кажа лоши думи за фирмата СКЮ за времето си бяха актуални . Работех доста години с тях .
Отговори с цитат
  #86  
Стар 12-02-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

и ортмод и кръгов поляризатор и други железа се търкалят долу ми в гаража. Само че не са от тая фирма. Аз също мога да пусна снимка, но не си струва, все едно във вторични суровини да се правят фотокадри.
__________________
Отговори с цитат
  #87  
Стар 12-02-2013
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Скю си бяха мошеници и изчезнаха като динозаврите с навлизането на кабеларките.
Преди години тиа мошеници имаха на пловдивския панаир щанд на открито за сат техника. И всичко изложено се продаваше и то в долари. И тогава реших да си купя 4бандов конвертор "гарднар" за около 160 зелени гущера. И като им казах че искам фактура ме въртяха 2 часови часа! !!! за да я напишат, а тогава още нямаше ддс!
Скю никога не са били мошеници. Точно те ми преправиха PACE MSS 500 D2MAC и му стесниха лентата за 50$. Приемника работи и до днес, е няма аналогови канали, но върти антената...

Последно редактирано от koko_varna : 12-02-2013 на 23:59
Отговори с цитат
  #88  
Стар 12-02-2013
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Ако са същите, дето един от шефовете беше Лазар Лазаров, бивш кмет на микрорайон в Плодив, преди 12 години замалко им бях изпраскал акта на кулата с един контейнер приемници. Ако не се лъжа, одисей или нещо такова.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 12-02-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Скю никога не са били мошеници. Точно те ми преправиха PACE MSS 500 и му стесниха лентата за 50$. Приемника работи и до днес, е няма аналогови канали, но върти антената...
и като удариш чертата за чиф-тек накрая нищо Колко бяха бг програмите
И аз имах пеис, само дето не помня кой модел бе.
__________________
Отговори с цитат
  #90  
Стар 13-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Ако са същите, дето един от шефовете беше Лазар Лазаров, бивш кмет на микрорайон в Плодив, преди 12 години замалко им бях изпраскал акта на кулата с един контейнер приемници. Ако не се лъжа, одисей или нещо такова.
Боби те са той беше биг бос Друг е въпроса че не си се оборудвал още тогава имаше такива по други КПП
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
retro, sat, СПОМЕНИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Спомени Veskop Дъра-Бъра 111 12-05-2012 12:33
За любителите на RETRO музиката Veskop МУЗИКА 3 29-04-2012 23:36
Retro Music Television в Чехия и Словакия ТИНТИН Новини 0 20-02-2010 19:19
От 1 август на платформата на SKY Italia ще стартира канала Fox Retro ТИНТИН Новини 0 28-07-2009 17:52
RETRO техника Ники ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 34 26-04-2009 14:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:23.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.