The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 21-09-2014
Ванчето Ванчето не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Малко е остаряла тази темичка гледам, но аз имам същия проблем! До преди няколко дена си гледах нормално филмчета на телевизора (SAMSUNG UE-46F6500) през PC-то с DVI-HDMI кабел, нямаше ме вкъщи за около седмица и наще решили да ми изключат ТВ-то от контакта. След като се прибрах и исках да си пусна филмче от компа картината на ТВ-то само премигаше и губеше сигнал, докато изведнъж изчезна и ми показа "няма сигнал". След като пробвах и с другите HDMI изходи от ТВ-то и нищо не се промени, реших че ми е изгърмял DVI жака на компа и го закарах на ремонт. Техника ми го смени с нова видео карта (nVidia GT630 1gb). ходих до магазина и си купих кабел HDMI-HDMI на hama. След като свързах компа и ТВ-то съответно нищо не излезе на HDMI 1 и HDMI 3, но на HDMI 2 взе че се получи някакъв сигнал, но картината е цветовете на дъгата и пресвятква все едно ще гръмне телевизора. Опитах да сменя резолюцията от самия комп и ми излиза надпис, че резолюцията не се поддържа и да я сменя от външното у-во. Опитах всички възможни резолюции, които ми излизат като опция, сменях и херцовете и нищо, единственото на което излиза и то само картинката ми на десктопа в премигащи цветове на дъгата с преобладаващо розово е на резолюцията на самия ми монитор (1440x900). Пробвах да свържа лаптопа към ТВ-то и ми излиза само "няма сигнал". Отделно пробвах с др телевизор, да видя дали не е от компа или от кабела, но всичко си работи нормално, но на Самсунга не тръгва.
Много ще съм благодарна, ако ми дадете някакви съвети как да го подкарам.
(пробвала съм вариантите да изключвам ТВ-то за няколко часа и пак да го свързвам, но с неуспех)
Отговори с цитат
  #72  
Стар 22-09-2014
Ванчето Ванчето не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2014
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Открих още един HDMI 4, за който не знаех, тъй като е от към стената и трудно се докопах до него, но през него всичко си работи, така че проблема го реших
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ванчето за този полезен пост :
atuani (23-09-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
>, div, hdmi, samsung, vga, проблем, свързването, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с samsung PS60C7000YW ханибал ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 29-01-2012 21:00
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 10:26
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 20:34
Проблем със тв Samsung никичеков ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 17 01-06-2011 17:48
проблем с HDMI на LCD Иасу ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 9 30-05-2011 00:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:33.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.