The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 25-08-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Да Цецо сега видях.
Аз ползвам точно тази услуга от Виваком на iPad-a , и когато я взимах преди 1 година беше на 50% за целия период на договора 2г за 14,90 5ГБ трафик.
Дам но си прав , доста условия и уловки има за да ползваш сегашната промоция за 7,90 сега се зачетох в промо условията
Отговори с цитат
  #22  
Стар 25-08-2013
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

отбелязал съм го вече - само нет и смс-и. попитах няколко пъти консултанта, други условия за настоящи планове няма, само подписваш 2-годишен договор.В крайна сметка, разходете се и си проверете. Питайте и се пазарете направо в офисите и си четете договорите, преди да подписвате.
пропуснах даспомена, клиент съм в момента на виваком -план vivafree - безсрочен, ако това има значение.
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78

Последно редактирано от Liberator : 25-08-2013 на 23:16
Отговори с цитат
  #23  
Стар 25-08-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Хахааха ти си намерил на кого да вярваш....
Консултантите в 99% от случаите не са наясно изобщо какво продават на клиента , на тях им се спуска план за седмицата/деня, където им е написано дори какви точно думи и изречения да използват за всека една тарифа/услуга. Работил съм в с-мата и точно във виваком още в самото им начало и нищо не се е променило,защото ръководителите са същите...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 25-08-2013
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Хахааха ти си намерил на кого да вярваш....
Консултантите в 99% от случаите не са наясно изобщо какво продават на клиента , на тях им се спуска план за седмицата/деня, където им е написано дори какви точно думи и изречения да използват за всека една тарифа/услуга. Работил съм в с-мата и точно във виваком още в самото им начало и нищо не се е променило,защото ръководителите са същите...
тези консултанти имат таргет и бонуси за всеки договор, питаш по няколко пъти, четеш си внимателно договора и подписваш, ако те устройва. Това мога да дам като съвет.
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78
Отговори с цитат
  #25  
Стар 25-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado Вижте мненията
отбелязал съм го вече - само нет и смс-и. попитах няколко пъти консултанта, други условия за настоящи планове няма, само подписваш 2-годишен договор.В крайна сметка, разходете се и си проверете. Питайте и се пазарете направо в офисите и си четете договорите, преди да подписвате.
Четеш избирателно. Има условия. И това са, че трябва да си съществуващ клиент на Виваком, за да може да се възползваш от тази цена. И съответно задължително да удължиш договора си и на съществуващата услуга за срок от 2 години, считано от този момент. Айде, няма нужда. Не сме крепостни селяни

И хайде, кажи ми, след като няма условия, както твърдиш, аз ако искам да си взема тази промоция, при положение, че нямам нито интернет, нито домашен телефон, а още по-малко пък мобилен номер към тях как ще стане?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25-08-2013
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Четеш избирателно. Има условия. И това са, че трябва да си съществуващ клиент на Виваком, за да може да се възползваш от тази цена. И съответно задължително да удължиш договора си и на съществуващата услуга за срок от 2 години, считано от този момент. Айде, няма нужда. Не сме крепостни селяни

И хайде, кажи ми, след като няма условия, както твърдиш, аз ако искам да си взема тази промоция, при положение, че нямам нито интернет, нито домашен телефон, а още по-малко пък мобилен номер към тях как ще стане?
в моя случай ги попитах точно това, трябва ли да удължа безсрочния си договор, отговорът беше не. но пак ще попитам, че промоцията май беше до края на месеца.
магазинът беше в The Mall, до централата им, невярвам там да са некомпетентни.
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78
Отговори с цитат
  #27  
Стар 25-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rado Вижте мненията
в моя случай ги попитах точно това, трябва ли да удължа безсрочния си договор, отговорът беше не
Глупости са ти говорили. И то големи. Прочети условията, в тях ясно е описано.
Цитирай:
За да се възползват от промоционалните условия, клиентите трябва да удължат съществуващата си VIVACOM Net, VIVACOM Fiber Net или мобилна гласова услуга с нов 2-годишен период, до датата на изтичане на промоционалния договор за Traffic Unlimited
Ако клъвнеш, клъвнеш. А иначе промоцията винаги е до края на месеца
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25-08-2013
Аватара на Liberator
Liberator Liberator не е на линия
форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: София
Мнения: 75
Благодари: 205
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Глупости са ти говорили. И то големи. Прочети условията, в тях ясно е описано.

Ако клъвнеш, клъвнеш. А иначе промоцията винаги е до края на месеца
утре ще се разходя и проверя
__________________
Xtrend ET8000/1xDVB-S/2xDVB-C/T2 - OpenPli 6,2,Triax TD110, BEST Single; TBS5922SE DVB-S2 TV Tuner USB Box; Dreambox 500S,SkyStar 2,Triax TD78
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25-08-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Четеш избирателно. Има условия. И това са, че трябва да си съществуващ клиент на Виваком, за да може да се възползваш от тази цена. И съответно задължително да удължиш договора си и на съществуващата услуга за срок от 2 години, считано от този момент. Айде, няма нужда. Не сме крепостни селяни

И хайде, кажи ми, след като няма условия, както твърдиш, аз ако искам да си взема тази промоция, при положение, че нямам нито интернет, нито домашен телефон, а още по-малко пък мобилен номер към тях как ще стане?
e вие да не сте по-различни?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25-08-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
e вие да не сте по-различни?
Веско, що пишеш глупости? За да се намираме на лафче ли? Би ли ми цитирал една услуга, която може да ползваш с определена цена само ако си съществуващ клиент при нас, а и за да я ползваш да те принуждаваме да удължаваш срока на съществуващата си такава, която няма нищо общо с първата, и то за 2 години? Цитирай факти, а не алабализми...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
150mb, mtel


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Mtel Rootkit?? MasterLee Настройки на рутери 0 29-09-2012 11:58
Mtel се отказват да купуват Виваком Бижев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 29-02-2012 09:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.