The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 14-09-2022
еркаму еркаму не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 124
Благодари: 21
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране Може по виваком да прекрати договор с неопределен срок?

Здравейте,
2015 година сключих договор с виваком с промоционални условия maxiCall XS за 2.90 лв на месец за 2 години. Услугата включва 60 мин към всички мрежи. След приключване на 2 те години промоционалните условия спират да действат и таксата става 5.80 лв. Та от 2017 година плащам 5.80. Това ме устройва, номерът се ползва от ученик. През годините след 2017 виваком многократно са ми предлагали нов договор (с по-висока такса ), а аз винаги отказвах.

Днес , получавам смс, с който ме уведомяват, че използвания от мен план се спирал от предлагане. От 15.10.2022 щял съм да ползвам план Smart S+ за 8.99лв. Можел съм да заявя отказ от договора без неустойка до 1 месец от получаване на това съобщение.
Имат ли право да прекратяват договор, който вече е с неопределен срок ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14-09-2022
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,399
Благодари: 190
Получил благодарност:
351 пъти в 245 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еркаму Вижте мненията
Здравейте,
2015 ..........
Мини на предплатена карта получаваш много повече за 7 лева. Ако ти кажат тези негодници ..не може ! Което си е така и ако държиш за този номер премести номера в етел там е за 30 дни или в А1 стадарт само, че е за 25 дена и получаваш 100 минути към всички и гигабайт и половина и ако спазиш деня и часа на активиране се запазва всичко не изговорено и мегабайтите.
Направо се чудя как много хора се връзват и преподписват скъпи договори като за 10 или 15 лева на предплатена карта и трита оператора ти дават адски много от всичко.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
Работилница (16-09-2022), текотиен (15-09-2022)
  #3  
Стар 15-09-2022
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,120
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Smile

на мен мтел ми окрднаха боба по същия начин не се предлага и накрая ми спряха картата без да имам възможност да си прехвърля номера
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15-09-2022
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от еркаму Вижте мненията

Имат ли право да прекратяват договор, който вече е с неопределен срок ?
Зависи от договора ти, но масовите са с прекратяване чрез едномесечно предизвестие от подадено от една от двете страни на договора. Явно вече са ти подали предизвестието и предполагам имаш 1 месец.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Отговори с цитат
  #5  
Стар 16-09-2022
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,737
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не, според мен не би трябвало да има 1 месец. След месец просто ще прехвърлят условията му от закриващия се план към новия такъв. Но след като никъде не е подписвал новият план също би трябвало да е безсрочен и да може да го прекрати по всяко време с пускане на едномесечно предизвестие.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16-09-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,178
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Не, според мен не би трябвало да има 1 месец. След месец просто ще прехвърлят условията му от закриващия се план към новия такъв. Но след като никъде не е подписвал новият план също би трябвало да е безсрочен и да може да го прекрати по всяко време с пускане на едномесечно предизвестие.
Законово нямат право да го направят. Един вид му налагат нещо, което не е подписал. След изтичане срока на договора, двете страни са свободни да го прекратят с месец предизвестие. Това е описано в договора, това е правно подкрепено, всичко останало е нарушаване на договора и подлежи на санкции.

Известието което е получил може да се счита за предизвестие, затова най-добре да пита виваком.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16-09-2022
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 633
Благодари: 139
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хиляди са планове на които им вдигат цената в момента и голяма далавера за оператора .Ако заявиш отказ предлагат стандартен план .



Отговори с цитат
  #8  
Стар 16-09-2022
Аватара на Зайче
Зайче Зайче не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 12
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fox Вижте мненията
Хиляди са планове на които им вдигат цената в момента и голяма далавера за оператора .Ако заявиш отказ предлагат стандартен план .




Да точно, аз също.Ама виваком автоматично смяна тарифа план и договор, дали ще стане прекратяяане договор?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-09-2022
fox fox е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 633
Благодари: 139
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Зайче Вижте мненията
Да точно, аз също.Ама виваком автоматично смяна тарифа план и договор, дали ще стане прекратяяане договор?
Няма проблем за прекратяване на договор.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16-09-2022
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 200
Благодари: 84
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тия голями дембили от Вивата.
Имах няколко карти със стари планове на Мтел, които ги прекратиха и предложиха за същата цена повече минути. Дори са безсрочни. Еваларка!
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
виваком, Да, договор, Може, неопределен, ПО, прекрати, срок


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Може ли нд приемника на виваком да се комбинира с друг сателит mediland ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 31 14-12-2012 23:13
какво може ХД приемника на виваком АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 18 01-02-2012 23:48
какво може виваком тв сет топ бокс uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 40 25-11-2011 18:43
Може ли да гледам повече канали от виваком koko95 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 14 20-03-2011 22:46
Бягаите колкото си може по далеко от ВИВАКОМ >ЛЪЖАТ В СМЕТКИТЕ gggng GSM мобилни комуникации 47 23-10-2010 14:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.