The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1621  
Стар 01-04-2021
Vboxk Vboxk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 648
Благодари: 103
Получил благодарност:
79 пъти в 66 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин Паскалев Вижте мненията
Аз като новоизлюпен абонат на има няма 4 месеца, като разбрах че Вива (явно против уруки) пуска нови канали само на 31 срещу 1-во число , веднъж на високосна година , и с нетърпение чаках днешната дата, макар и подозирайки че поне 2 от 6-те теста ще са пълнежи, но малката ми по детски телевизионна душица, не спираше да се надява, че в тези тежки за всички дни месеци, поне нещо красиво и ново ще ни зарадва, уви не. На новия interface още си седи часовника 1 час назад, няма нови канали, визията все още е тромава с огромен лаг на моменти, няма нови канали, някой си изчезват 1 по 1 , менютата все още немогат да бъдат уголемявани и т.н. а бе .. идилия : (
Колега ако искаш да се оправи часовника по новото време трябва да го изключиш от захранването и после като го пуснеш часовника ще е сверен по новото време а колкото до нови канали от 9 април ще има Code Health евентуални тогава ако тръгнат тестовете освен ако не е лъжа като Supertoons
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 01-04-2021
sppmaster sppmaster не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 33
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vboxk Вижте мненията
Колега ако искаш да се оправи часовника по новото време трябва да го изключиш от захранването и после като го пуснеш часовника ще е сверен по новото време а колкото до нови канали от 9 април ще има Code Health евентуални тогава ако тръгнат тестовете освен ако не е лъжа като Supertoons
Колега, с това изключване включване за един часовник направо се върнахме в миналия век. А иначе си имат чисто нов сайт, който не е оранжев...
Изглежда обнадеждаващо.
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 01-04-2021
Аватара на Мишка
Мишка Мишка не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 359
Благодари: 113
Получил благодарност:
67 пъти в 51 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Алтернативи бол..говорите каточели някой Ви е вързал за Виваком. Неви харесва сменяте оператора почвате да спамите в техният раздел и готово.
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 01-04-2021
жороси жороси не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,

Утре ще преподписвам с виваком и идват да ми сменят приемника, сега имам Huawei EC2108E и ще ми слагат нов приемник.
Разбрах по-късно че новия приемник е ташак, бъгав, муден, с лош дизайн на менютата и с дребен шрифт. Това все още ли е така? Исках да не ми сменят приемника но виваком не дава такъв вариант, съгласиха се обаче да не влизат в нас, а да ми го дадат да си го инсталирам сам.
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 02-04-2021
Аватара на Мишка
Мишка Мишка не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 359
Благодари: 113
Получил благодарност:
67 пъти в 51 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз съм период на преподписване и все още съм със старите приемници (10години) очаква се скоро да пуснат новата платформа https://en.eon.tv/ и ще изчакам.
В мобилното приложение има пас за Vivacom но все още не работи: https://eon.tv/login

Последно редактирано от Мишка : 02-04-2021 на 09:40
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 02-04-2021
жороси жороси не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жороси Вижте мненията
Здравейте,

Утре ще преподписвам с виваком и идват да ми сменят приемника, сега имам Huawei EC2108E и ще ми слагат нов приемник.
Разбрах по-късно че новия приемник е ташак, бъгав, муден, с лош дизайн на менютата и с дребен шрифт. Това все още ли е така? Исках да не ми сменят приемника но виваком не дава такъв вариант, съгласиха се обаче да не влизат в нас, а да ми го дадат да си го инсталирам сам.
Бях забравил какви мръсници са виваком и пак ми го припомиха, разбрах се да подпиша нов договор с цена 24,79 за L+ и 50Mbit-а казаха добре пращаме този договор. След 30 мин се обаждат и казват трябва да сменим приемника и няма как да не се смени, нямало да влиза техника щел да го подаде от вратата и аз сам да го инсталирам, днес се оказва че са сложили в договора пакет 4К с 4 телевизии които никой не гледа на цена 5лв месечно и заради това искат да сменят приемника и че приемника не мога да си го сменя сам, тоест влизат техници и вилнеят 30 мин в нас в средата на пандемия :-)
Днес отказах смело този вариант след като разбрах истината а титулята е майка ми на 76 години с 200лв пенсия и дори и това не ги спря
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 02-04-2021
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 219
Благодари: 2
Получил благодарност:
57 пъти в 48 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жороси Вижте мненията
Бях забравил какви мръсници са виваком и пак ми го припомиха, разбрах се да подпиша нов договор с цена 24,79 за L+ и 50Mbit-а казаха добре пращаме този договор. След 30 мин се обаждат и казват трябва да сменим приемника и няма как да не се смени, нямало да влиза техника щел да го подаде от вратата и аз сам да го инсталирам, днес се оказва че са сложили в договора пакет 4К с 4 телевизии които никой не гледа на цена 5лв месечно и заради това искат да сменят приемника и че приемника не мога да си го сменя сам, тоест влизат техници и вилнеят 30 мин в нас в средата на пандемия :-)
Днес отказах смело този вариант след като разбрах истината а титулята е майка ми на 76 години с 200лв пенсия и дори и това не ги спря
Този 4к пакет е със 100% отстъпка за срока на договора, не се таксува.

"При сключване на 24 месечен договор при условията на настоящата промоция, клиентите получават допълнителен пакет 4К Ultra HD включен в тарифния план за всички пакети за интерактивна, допълнителен пакет VOD MAXI включен в тарифния план за всички пакети за интерактивна телевизия и включен пакет TV GO 90+ за пакети VIVA IPTV L+, VIVA IPTV 2L+, VIVA IPTV XL+. След изтичане на промоционалния период, пакет 4К Ultra HD се таксува на стандартната си цена, пакет VOD MAXI се таксува на стандартната си цена, а пакет TV GO 90+ отпада автоматично"
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 02-04-2021
жороси жороси не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Този 4к пакет е със 100% отстъпка за срока на договора, не се таксува.

"При сключване на 24 месечен договор при условията на настоящата промоция, клиентите получават допълнителен пакет 4К Ultra HD включен в тарифния план за всички пакети за интерактивна, допълнителен пакет VOD MAXI включен в тарифния план за всички пакети за интерактивна телевизия и включен пакет TV GO 90+ за пакети VIVA IPTV L+, VIVA IPTV 2L+, VIVA IPTV XL+. След изтичане на промоционалния период, пакет 4К Ultra HD се таксува на стандартната си цена, пакет VOD MAXI се таксува на стандартната си цена, а пакет TV GO 90+ отпада автоматично"
Ахааа, значи единствения проблем е смяната на приемника че не мога сам, а защо - кабелите ли сменят?
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 02-04-2021
Атлантис Атлантис не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2019
Мнения: 56
Благодари: 34
Получил благодарност:
26 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според мен промяната е политическа. Виваком подменят във всичките си услуги изцяло китайското си оборудване Huawei , под диктовката на техните собственици и лицата които стоят зад тях, считайки същото за ненадеждно и опасно за сигурността. Техните алтернативи несъмнено ще оскъпят мобилните и фиксираните им услуги.
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 02-04-2021
mitkod mitkod не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Pleven
Мнения: 31
Благодари: 0
Получил благодарност:
12 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жороси Вижте мненията
Ахааа, значи единствения проблем е смяната на приемника че не мога сам, а защо - кабелите ли сменят?
Изчакай няколко дни и ще има възможност да си смениш приемника сам.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.