The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-04-2011
viachy viachy не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Ти си много ограничен ако съдиш по себе си
А и в математиката явно не те бива. Сметни си сам ако дадеш около 400лв за сат. обородвуне на средно ниво да кажем и малко почетеш из форумите, а и добри хора още се намират, и таксите които ще дадеш за кабелна тв (около 20лв за 80 програми средно ) Кое е по на сметка? Кое е по качествено? Къде има тръпка?Къде има разнообразие? Оставям те да помислиш.............
п.с. Без лоши чувства! Ама явно си попаднал в грешен форум!

Ама аз не гледам толкова много ТВ... абе гледам ама не съм ТВ ман... пък филмчетата за сега си ги свалям от нета... докато може :Р

Иначе относно сателитната ТВ, да, съгласен съм! Крайната сметка сигурно излиза в полза на сателита, а и има USA и UK канали, които с удовослтвие бих следял...

Обаче май не ми се занимава със инвестицията, настройките и т.н.... а и най-вече ме плаши това, че нищо не разбирам от тези неща... не е до парите... както казах, напълно е възможно инвестицията да излиза в полза на сателита...

Още не съм сигурен кое ще избера...но нещата все още клонят към Мегалан...

А и единствено видях един пост с + за Булсат, който не е обоснован с нищо....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26-04-2011
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За да не правя реклама, няма да казвам кой е най-добрият оператор в София, но за 30 лв. можеш да гледаш 70 аналогови, 80 цифрови sd и 2 hd канала+35 мегабита интернет. Ако пък искаш само телевизия - 15.90 на месец.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26-04-2011
Аватара на durvoto
durvoto durvoto не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 169
Благодари: 206
Получил благодарност:
14 пъти в 11 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viachy Вижте мненията
Ама аз не гледам толкова много ТВ... абе гледам ама не съм ТВ ман... пък филмчетата за сега си ги свалям от нета... докато може :Р

Иначе относно сателитната ТВ, да, съгласен съм! Крайната сметка сигурно излиза в полза на сателита, а и има USA и UK канали, които с удовослтвие бих следял...

Обаче май не ми се занимава със инвестицията, настройките и т.н.... а и най-вече ме плаши това, че нищо не разбирам от тези неща... не е до парите... както казах, напълно е възможно инвестицията да излиза в полза на сателита...

Още не съм сигурен кое ще избера...но нещата все още клонят към Мегалан...

А и единствено видях един пост с + за Булсат, който не е обоснован с нищо....
Щом не си ТВ ман, а и не те интересува, попитай в друг форум, тоя тук не е баш за кабелярки... Иначе Мегалан бива,особено за други неща– не ТВ!
__________________
Take a look to the SKY ( UK,It,Ger )just before you die
It is the last time you will (Metallica-For Whom The Bell Talls)
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26-04-2011
Underworld Underworld е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 640
Благодари: 126
Получил благодарност:
112 пъти в 91 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viachy Вижте мненията
Ама аз не гледам толкова много ТВ... абе гледам ама не съм ТВ ман... пък филмчетата за сега си ги свалям от нета... докато може :Р

Иначе относно сателитната ТВ, да, съгласен съм! Крайната сметка сигурно излиза в полза на сателита, а и има USA и UK канали, които с удовослтвие бих следял...

Обаче май не ми се занимава със инвестицията, настройките и т.н.... а и най-вече ме плаши това, че нищо не разбирам от тези неща... не е до парите... както казах, напълно е възможно инвестицията да излиза в полза на сателита...

Още не съм сигурен кое ще избера...но нещата все още клонят към Мегалан...

А и единствено видях един пост с + за Булсат, който не е обоснован с нищо....
Според мен, добре си се насочил към Мегалан - и аз бих минал към тях за ТВ ( от 2004 съм на техен нет) - но на мен ми трябва и аналогов сигнал за 14" CRT в спалнята и за това съм към СКК (въпреки че цифровата им не е лоша и имат добър избор от немскоговорящи програми), а пък и нямам срояен договор с тях.

Поздрави
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26-04-2011
viachy viachy не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Мнения: 14
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от durvoto Вижте мненията
Щом не си ТВ ман, а и не те интересува, попитай в друг форум, тоя тук не е баш за кабелярки... Иначе Мегалан бива,особено за други неща– не ТВ!
Абе не че нещо ти противореча, ама нещо не си ме разбрал, или просто си правиш на голям разбирач... форума ми се струва доста обширен и не само насочен към сателитната ТВ има доста стабилна секция свързана с българските оператори, насочени към масовия потребител, какъвто май съм аз , а и е най-големия, който намерих...

Всъщност не намерих във въпросната секция тема, в която да се сравняват БГ доставчиците, и реших да пусна тема и да попитам.... получих и доста полезни съвети, за което съм благодарен....

И тъй като за съжаление не изскочи никой който да защити достатъчно убедително Булсатком (не че оспорвам качествата им), нито Близу.....

За сега Мегалан печели парите ми....

Поздрави
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26-04-2011
Аватара на durvoto
durvoto durvoto не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 169
Благодари: 206
Получил благодарност:
14 пъти в 11 поста
Сваляния: 67
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viachy Вижте мненията
Абе не че нещо ти противореча, ама нещо не си ме разбрал, или просто си правиш на голям разбирач... форума ми се струва доста обширен и не само насочен към сателитната ТВ има доста стабилна секция свързана с българските оператори, насочени към масовия потребител, какъвто май съм аз , а и е най-големия, който намерих...

Всъщност не намерих във въпросната секция тема, в която да се сравняват БГ доставчиците, и реших да пусна тема и да попитам.... получих и доста полезни съвети, за което съм благодарен....

И тъй като за съжаление не изскочи никой който да защити достатъчно убедително Булсатком (не че оспорвам качествата им), нито Близу.....

За сега Мегалан печели парите ми....

Поздрави
Парите са си твои, ти решаваш къде ще ги дадеш! Не очаквай голяма подкрепа за никой от БГ сат операторите, щото хората в тоя форум познават недъзите им и имат база за сравнение, и повярвай ми, тя не е в полза нито на Булсат, нито Сателайт, още по-малко на Виваком! Що се отнася до "разбирачите", виж поста на Адския...
__________________
Take a look to the SKY ( UK,It,Ger )just before you die
It is the last time you will (Metallica-For Whom The Bell Talls)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27-04-2011
лазарос лазарос не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 11
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
в никакъв случай не искам да се заяждам с хората, които са отговорили на моя пост, но все пак човека пита нещо и всеки който прецени пише своето мнение тук (във форума). Все пак аз съм човек, който има мнение и съм сметнал за добре да го напиша тук.
Аз гледам телевизия само и единствено вечерно време. Събират се 3-4 часа, ако няма мачове разбира се. И смятам, че инвестиция от около 500 лв. не ми е от полза + това в къщи имаме три телевизора т.е. още 800/1000лв. (говоря за качествено оборудване).
Да хубаво е човек да има сателит и да си гледа хиляди програми, аз също искам, но в семейният би бюджет няма излишни пари
Моля, не си мислете, че се заяждам, напротив. Този форум много често ми е помагал, както на мен, така и на мои приятели.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27-04-2011
Аватара на kkrkk
kkrkk kkrkk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 318
Благодари: 22
Получил благодарност:
247 пъти в 110 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами малко са хората които ползват една и съща услуга при няколко оператора и трудно ще се направи сравнение.
Другото важно нещо е да си зададеш въпроса "Какво искам да гледам?", и тогава реши към кой да се включиш. Прегледай добре пакетите които предлагат и тогава реши.
Ако те интересуват К1, БТВ и Нова даже и с крив пирон можеш да ги ловиш. Ако те интересуват немски, италиански, спорт, музикални и хиляди арабски програми слагай БСК + сателитна антена с мотор.

Иначе ако говорим за сателитна ТВ, то булсат мисля че са №1 в българия. ИТВ умряха безславно още преди година и поне още година няма да изкарат нещо като хората а към БТК не бих се включил никога, ако ще и без пари да ми предлагат там каквото и да предлагат.

Минусите на сателитната телевизия са че е пряко зависима от времето, т.е. при голяма облачност, снеговалеж и т.н. със стандартното оборудване на БСК ще си имаш проблеми. Другия минус е че ако искаш да включиш няколко ТВ-та трябва да окабелиш яко апартамента и евентуално да си плащаш за втори, трети.... ТВ.
Във всички случаи според мен е по-добре от стандартната кабелна.

Плюсовете на сателитната ТВ са че с 14,80 гледаш пакет от 62 програми със задоволително СД качество. С една инвестиция от към 400 лв слагаш една по-голяма и читава антена с мотор и добър ХД приемник и вече имаш хиляди програми от които тези които стават за гледане са към 150-на .
Имай в предвид че апетита идва с яденето. Хванеш ли се на хорото със сат ТВ ще почнеш да си пазаруваш приемници, ще почнеш да ръчкаш по софтуери и ключета... голяма краста е.

Не съм ползвал ТВ по ЛАН, но мисля че е скъпичко решение за момента. Таксите са им по-скъпи и си ограничен само към програмите които ти пускат като едно 60-70% са абсолютен пълнеш и с една сателитна антена ще ги хващаш свободни всичките. От друга страна ако си под наем и се местиш на друго място а те нямат покритие там гориш, докато иначе монтираш сателитната антена и си готов. Настройването си има тънкости но не е кой знае каква философия. С малко повече търпение, две бири и ключ №13 за около час слагаш и настройваш перфектно антената.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27-04-2011
Аватара на гопето
гопето гопето не е на линия
В неизвестност...
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 188
Благодари: 38
Получил благодарност:
18 пъти в 11 поста
Сваляния: 101
Ъплоуди: 0
По подразбиране

БАЛАСТРА МОАБЕТ!
__________________
...................................................................
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на гопето за този полезен пост :
Walter (27-04-2011)
  #30  
Стар 11-05-2011
guji guji не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране За ВИВАКОМпот!

Относно Vivacom-пот,най качествена им е рекламата,но гледана чрез други оператори!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, избера, Кой, моля, Оператор, Помощ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ за избор на оператор nusho Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 21 06-04-2011 20:38
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10
моля за помощ..... kanzas DREAMBOX 7 26-06-2010 08:42
Моля за помощ dobrin1 Въпроси и отговори 1 25-10-2008 18:46
моля за помощ goranb3 ESPECTA 0 05-02-2008 12:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.