The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GPS навигация

GPS навигация Global Positioning System

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 24-05-2022
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес на китайската андроид мултимедия се появи интересен проблем. Не бях карал колата 2-3 седмици и имаше доста приложения за обновяване. Всичко мина добре.

После обаче открих 2-3 приложения, които тръгваха на екрана, но почти веднага се затваряха. Напр. Прозрачен часовник и време, Bulgarian Radio, Motordata OBD. Заиграх се повече с Прозрачен часовник и време, че имам негов уиджет на основния екран и винаги ми е пред очите. Приложението се отваря, след което веднага се затваря. След няколко опита андроид дава съобщение, че приложението често се стартира и предлага да го затвори. Преинсталирах приложението 2 пъти, все така не работеше.

Интересно е, че изглежда самото приложение по някакъв начин работи във фонов режим, защото на уиджета се актулизираха данните за времето. Но самото приложение не се отваря на цял екран, където са настройките и всички данни за времето с подробности. Изчистих кеша, после изчистих и данните. Същата работа. Само веднъж по случайност успях да вляза в настройките на приложението (някакво поле от уиджета хвана шорткът към настройките), след което отново нищо.

По същия начин и с Bulgarian Radio и Motordata OBD. Уж тръгват, след което веднага се затварят. Никога до сега не съм имал подобни проблеми.

Някой да има представа какво може да се е объркало и евентуално дали може да се оправи без преинсталация (фабр. настройки) или да се чакат ъпдейти на приложенията? Същите приложения ги имам на смартфона и работят нормално.

Като изкл. горния проблем, не съм забелязал мултимедията да не работи нормално. Само с тези приложения днес нещо не е както трябва. Други приложения, които пробно стартирах, работеха нормално.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 26-05-2022
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Днес на китайската андроид мултимедия се появи интересен проблем. . ..
Изчисти кеша и рестартирай китайския андроид
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, За, Кола, мултимедия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Мултимедия за VW touran 2003-2010 jack82 Дъра-Бъра 29 21-11-2020 15:48
Проблем с Мултимедия Попкорн А-110 Емилстар DVD и BLURAY плеъри 0 15-01-2013 19:38
GPS за кола dinko Дъра-Бъра 37 05-07-2012 00:08
DM800 - всичко за мултимедия функциите. Sharp987 Уроци по Dreambox 67 27-08-2010 12:27
Дриимбокс Мултимедия - верификация. Sharp987 DREAMBOX 1 21-06-2009 15:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.