The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-02-2011
деректора деректора не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 2
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 20
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не е тайна , че след фалита на Тотал (БГ) много техни дилъри минаха в отбора на Булсат, преди това (след първия фалит) ..също. Мисля, че това обяснява нещата...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 26-02-2011
емилко63 емилко63 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 6
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен случая е също учудващ имам служебен телефон към държавно предприятие и вчера получих позвъняване от скрит номер и служителка от булсатком започна настойчиво да ми предлага да стана техен абонат при положение,че аз съм абонат на Сателайт и никога по никакви причини или въпроси не съм търсил булсатком като ме назова по име при положение,че поименно се записват само в предприятието а на оператора се плащат на името на самото предприятие
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26-02-2011
Аватара на Илия Иванов
Илия Иванов Илия Иванов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: София
Мнения: 562
Благодари: 69
Получил благодарност:
173 пъти в 88 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от емилко63 Вижте мненията
При мен случая е също учудващ имам служебен телефон към държавно предприятие и вчера получих позвъняване от скрит номер и служителка от булсатком започна настойчиво да ми предлага да стана техен абонат при положение,че аз съм абонат на Сателайт и никога по никакви причини или въпроси не съм търсил булсатком като ме назова по име при положение,че поименно се записват само в предприятието а на оператора се плащат на името на самото предприятие
Аз имам подобен случай, не с Булсатком, който в момента се разследва от полицията. И разследването до момента показва, че трябва да внимавате с IP адреси и e-mail, особено във форумите, тъй като администраторите понякога могат да злоупотребят и да ги предоставят на познати с цел услуга.

..А по IP могат и в дома ви да цъфнат да ви предлагат нещо.

Последно редактирано от Илия Иванов : 26-02-2011 на 12:04
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26-02-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Хора, нали като се обадите на оператора и ви казват ,че с цел подобряването... дъра-дъра и... предполагам че когато и те се обаждат пак се записват, ако ли не, заради теста, когат ви се обади пак някоя колежка, просто и споменете че тя има 3 дупки, горе, долу отред и една отзад и са свободни, а другото оставям на вашето въображение. Нека после те да се плачат на КЗП.
П.С. Абе не е по темата, ама карай... път ми се обади една от БНП парична.. да ми предлага кредит и като я попитах за какво и тя ми казва да си купя нещо и аз и викам добре, искам самолет и тя ми вика г-не даваме само до 10 к лв и аз и викам не си ми интересна и дотам, повече не са се обаждали, иначе 5 мин я мотах и оше малко шех да я сваля.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 26-02-2011 на 13:01
Отговори с цитат
  #25  
Стар 26-02-2011
tonibg tonibg не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 392
Благодари: 295
Получил благодарност:
351 пъти в 159 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от емилко63 Вижте мненията
При мен случая е също учудващ имам служебен телефон към държавно предприятие и вчера получих позвъняване от скрит номер и служителка от булсатком започна настойчиво да ми предлага да стана техен абонат при положение,че аз съм абонат на Сателайт и никога по никакви причини или въпроси не съм търсил булсатком като ме назова по име при положение,че поименно се записват само в предприятието а на оператора се плащат на името на самото предприятие
И при мен случая е подобен
Отговори с цитат
  #26  
Стар 26-02-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

А дали от ТРЗ-то не са им дали инфото?
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26-02-2011
Аватара на Никки
Никки Никки не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 70
Благодари: 5
Получил благодарност:
12 пъти в 8 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е добре, ама не мога да си обесня от къде могат да научат името, при положение че никъде не е записано.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26-02-2011
Аватара на Leon
Leon Leon не е на линия
cule
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Северозапазена Бг
Мнения: 296
Благодари: 263
Получил благодарност:
130 пъти в 76 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На мен тук редовно ми звъняха представители на другите мобилни оператори, търсеха ме по име, и буквално ме тормозеха с предложения да мина към тяхната компания, като щели да ми подарят някакъв си там телефон... Нямам представа от къде знаят името и номера ми, откакто съм в Испания, съм абонат само и единствено на vodafone. Някои от тях са толкова нагли, че ми звънят по още поне 6-7 пъти на ден ако не вдигна или им затворя. Добре, че телефона ми има опция за блокиране на нежелани номера, та се отървах.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26-02-2011
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Начини има много, само на едно място да е записано кое име ползва даден номер и могат да ви намерят. Оператори на мобилни, фиксирани телефони, интернет доставчици, кабелни телевизии, банки, национален кредитен регистър...
И дори работодателя ви.
Явно тайната на личните данни я имаме само на хартия и на практика всеки търгува с лични данни.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 26-02-2011
Аватара на Leon
Leon Leon не е на линия
cule
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Северозапазена Бг
Мнения: 296
Благодари: 263
Получил благодарност:
130 пъти в 76 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Май е точно така.

Ще ви разкажа сега много интересен случай: На гости съм у приятел, който ползва интернет и телефония от компанията ОNО. Заприказвали сме се ние, и звънва телефона(домашния). Обаждат се от vodafone с оферта за същата услуга. Моят човек се поинтересува, тъй като му изтичаше договора, и попита за цени, скорости и т.н. Накрая им обясни, че му остава още съвсем малко от договора със сегашния доставчик, и след това ще се поинтересува отново от въпросната оферта, и така приключи разговора. Нямаше и 2 минути, и пак звъна телефона. Вдигна пак той, и изненада: обаждат се от сегашния му доставчик. "Разбрахме, че току-що сте говорили с vodafone, какво не ви харесва в нашата услуга, та искате да минете към тях, ще ви направим по-изгодна оферта...." Е тук вече ме разбиха! От тогава съм убеден, че телекомуникационните оператори си имат някаква договорка помежду си за размяна на лични данни на бивши и настоящи клиенти.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
балона, надува, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:03.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.