The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > 4K UHD - телевизия с ултра висока резолюция (Ultra High Definition) > 4K UHD приемници > Octagon

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 18-05-2022
spaice spaice не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 1,157
Благодари: 78
Получил благодарност:
353 пъти в 236 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
И трябва да е голям тъпак,да седи дежурен
Не е задължително да е някой тъпак. Има и програмки разни, дето чоплят.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 18-05-2022
vanka vanka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 421
Благодари: 37
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Лампи имам,не са LED dimable,а смених халоген с обикновен LED и те премигват някога ,защото трябва да са халоген,но само вечер премигват.
Относно рутера,не знам,аз съм във Франция и box/рутер/телефон са в едно.
Не знам при оператор SFR дали мога да ръчкам.Но тук измамници много,има предупреждения от банки,от здравна осигуровка,да не отговаряме,получавам на ден по над 15 обаждания на които не отговарям,казват ни да се пазим.Това е всеки ден.
Сега приемника работи нормално,явно ще "уцеля" някой имидж и няма да го сменям
Както със старите ми Дриймбокс китайчета,сложих gemini преди около повече от 15 години и не пипам защото са SIM 1,но още работят)
Отговори с цитат
  #33  
Стар 18-05-2022
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,176
Благодари: 578
Получил благодарност:
780 пъти в 528 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТКЗС Вижте мненията
Опитай това : пусни приемника и сложи някаква преграда пред IR датчика му (кутия от цигари напр.) , така , че да не може да получава сигнал от дистанционното и други дразнители в стаята и виж пак ли ще откача така. Ако в стаята ти има лампи от този вид може те да са причинителя
В магазин за компютри преди дни избирахме лаптоп за големия ми син. И на един лаптоп тъчпада нещо провлачваше. Тогава продавача нагледно ни показа как лед лента влияе на тъчпадовете на някои модели, а на други модели директно блокира тъчскрийна.

Та очевидно евтините китайски LED-ове (а може би не само те) пръскат яко всичко около тях.

@vanka, от всичко изчетено до момента, според мен има нещо което по някакъв начин го играе като дистанционно. Не е по мрежа, вероятно осветително тяло, сензори, IR датчици и каквото и да е друго светещо извън видимия спектър. Провери датчици за СОТ, климатици, електронни термометри и каквото се сетиш. Може дори да е дистанционно за друг уред. Както ти каза ТКЗС - сложи някаква стабилна физическа преграда пред IR сензора за дистанционното на приемника, но така, че да го закриеш от всички посоки, защото не се знае от къде идва. Според мен няма какво друго да е.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат
  #34  
Стар 18-05-2022
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Лепни един изолирбанд на инфраред прозореца на приемника или сложи някаква преграда отпред и виж дали пак прави същите магарии.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #35  
Стар 19-05-2022
vanka vanka не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 421
Благодари: 37
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря колеги,ще направя всичко това което ми казахте.
Лек ден на всички.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
картина, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Картина тв adak Новини 3 06-05-2015 16:42
Проблем с картина на булсатком в.иванов ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 12 17-02-2014 18:31
Проблем с картина на Samsung 40D6500 А-Род ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 21 29-11-2012 14:10
Проблем при телевизор PHILIPS 22PFL5403D/10 Няма картина Цъфтилов Домашен майстор 17 11-10-2012 21:40
samsung проблем с картина? icoboca ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 23-09-2012 10:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.