The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #341  
Стар 21-04-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
падам си по Ваня Балканска
само затвърждаваш впечатлението ми че:
Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
си доста прост и ограничен човечец, което си личи от мненията ти.
Или може би тая Ваня Балканска е някоя нова плеймейтка, а не певицата Валя, чиято песен се рее в Космоса?

Поне се стиковайте с дзумбата какво да говорите - единия се бие в гърдите, че ми е препоръчал соло, другия се подиграва на солото, че картината му е мазньоч.
Така ще приказвате някой ден и за оледите.

А на мен ми е през гъза, защото солото отдавна е на заден план. Имам кабелна по оптика с отлично качество и с всички български канали, които излъчват в HD, включително тези на Булсат и А1. Че и няколко чуждестранни в 4К. Солото го използвам само за 5-6 руски, които се гледат вкъщи от време на време, но това не е ваша работа.

Айде със здраве да си я карате, па някой ден ще смените плочата.

Последно редактирано от Светия Дух : 21-04-2019 на 13:14
Отговори с цитат
  #342  
Стар 21-04-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,511
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,168 пъти в 2,933 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
единия се бие в гърдите, че ми е препоръчал соло, другия се подиграва на солото, че картината му е мазньоч.
А бре овчи,когато изтъквах възможностите на тунера със слабите английски транспондери,това не отменя мръсния найлон на Вуто,а ти защо си го взел,си е твой проблем!
Отговори с цитат
  #343  
Стар 21-04-2019
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Няма идеална технология. И оледите и кюледите имат плюсове и минуси. Всеки сам решава за себе си минусите на коя технология е готов да преглътне....
Душко, плюсовете при OLED са с пъти повече от тези при QLED и неорганичния LED, например. Познал си само за изключението XE 90 на Сони, което леко се доближава до олед, за разлика от всички останали цепеници, включително и напомпаните ценово QLED. Животът на всичките е еднакъв, подсветката на неорганичния лед прегаря по-бързо дори от OLED недоразуменията на LG! Стига си спекулирал с неща, които не си виждал и много вероятно няма и да видиш. Аз имам прогорен амолед (олед) и мога да ти кажа, че има по-добра и вярна картина от средния клас цепеници по нашите магазини. Простичко казано, ако искаш хубав телевизор, купуваш си OLED. Ако не ти стигат парите с мъничко, купуваш OLED на LG. Ако ги нямаш, събираш за догодина, пак за OLED. Ако си тъпак, трепетно чакаш за 8k, 16k или някакво друго недоразумение с голямо число и "k" накрая, нямащо никакъв практически смисъл и което не е oled.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #344  
Стар 21-04-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
само затвърждаваш впечатлението ми че:





Или може би тая Ваня Балканска е някоя нова плеймейтка, а не певицата Валя, чиято песен се рее в Космоса?



Поне се стиковайте с дзумбата какво да говорите - единия се бие в гърдите, че ми е препоръчал соло, другия се подиграва на солото, че картината му е мазньоч.

Така ще приказвате някой ден и за оледите.



А на мен ми е през гъза, защото солото отдавна е на заден план. Имам кабелна по оптика с отлично качество и с всички български канали, които излъчват в HD, включително тези на Булсат и А1. Че и няколко чуждестранни в 4К. Солото го използвам само за 5-6 руски, които се гледат вкъщи от време на време, но това не е ваша работа.



Айде със здраве да си я карате, па някой ден ще смените плочата.


Ние шораме на егото ти , ти мислиш че дъжд те вали.
Да как бързо схващаш за “Валя “ да бе говорим за оная от Пайнер , леле леле !
Стиковаме само дърводелци и лаици!
А кабеларката ти е в ХД колкото Вуто ти е класен приемник на 5-6 г модел.
Налей си едно от лозата и както ти казах не оди на мегдана да си показваш цървулите!


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Отговори с цитат
  #345  
Стар 21-04-2019
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

И аз да се похваля,сложил съм октагона 8008 по чинчове на сони тринитрон 100кг. и картинката е по хубава от ваще оледове,кюледове и извънземни матрици!Дюшекчията може да потвърди,тои като видя и цъкаше с език
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #346  
Стар 21-04-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
И аз да се похваля,сложил съм октагона 8008 по чинчове на сони тринитрон 100кг. и картинката е по хубава от ваще оледове,кюледове и извънземни матрици!Дюшекчията може да потвърди,тои като видя и цъкаше с език


Верно, верно трИнИтрона е с 8К кинескоп от совалката Чалънджър!


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
Отговори с цитат
  #347  
Стар 21-04-2019
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Споко и на теб съм ти кумирче,даже съм ти кръщелник!Ти не си редовен,а пълен, доказан комплексар,комбиниран с долна наглост и понеже няма какво да предложиш,като дискусия,още повече полудяваш за внимание!Сега ще се скриеш за месец, насран,ще ти омръзне природната гледка и пак ще дойдеш за внимание,поради липса на разнообразие!Е,ще се намери някой глупак да ти изръкопляска,видял в теб себе си!
Мери си епитетите-Тьпанар!!
Отговори с цитат
  #348  
Стар 21-04-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,511
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,168 пъти в 2,933 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ха,ха!Когато повикам някой кретен,той одма се явява!
Отговори с цитат
  #349  
Стар 21-04-2019
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Животът на всичките е еднакъв, подсветката на неорганичния лед прегаря по-бързо дори от OLED недоразуменията на LG! Стига си спекулирал с неща, които не си виждал и много вероятно няма и да видиш. Аз имам прогорен амолед (олед) и мога да ти кажа, че...
Като го имаш със здраве си го ползвай прогорения олед... На кюледа поне логото няма да се отпечата на екрана, а филмите 21:9 ще ги гледам с черните ленти отгоре и отдолу без да треперя, че производителя препоръчва да се разпъне картината по целия екран, за да не прогори.
Ти не спекулирай с какво съм виждал и с теорията на вероятностите (кое вероятно няма да видя), защото преди да взема QLED-a, съм гледал много добре доста телевизори, може би 6 месеца се насландисвам и все не мога да намеря някой, на който да пиша отличен.
Паричките не ги смятай, защото както съм дал 3 бона за QLED, така ще дам и 4 за OLED. Работата ми е такава, че ги изкарвам за по-малко от месец. Та избора на телевизор в случая е въпрос на вкус и предпочитания. Мойте предпочитания са да виждам повече детайли от картината вместо сажди и черни петна. Нищо, че оледа има по-голям зрителен ъгъл и в тъмното черното не свети (уаууу ефект, с който свикваш на третия ден, но загубата на детайли в тъмните сцени остава завинаги). Има още да се развива тази технология, докато я одобря за себе си.

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
И аз да се похваля,сложил съм октагона 8008 по чинчове на сони тринитрон 100кг. и картинката е по хубава от ваще оледове,кюледове и извънземни матрици!Дюшекчията може да потвърди,тои като видя и цъкаше с език
Напълно споделям. Сегашните телевизори са такива, че човек трябва да избира между по-малкото зло. Може би си струва да се почака две-три години появата на микро-лед технологията, която ще обедини плюсовете на OLED и QLED.
Отговори с цитат
  #350  
Стар 21-04-2019
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,511
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,168 пъти в 2,933 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И поне не си толкова тъпо парче,да не ти давам линкове,иди и потърси проблемни ледове и кюледове,на фона на оледове,да видиме коя колекция ще е по обемиста!
И за кретени като теб,аз ползвам олед 3та година,не е мръднал,работи по 24 часа,слушам плейър аудио,картината е статична,преобладаващо черно ,катранено,по 4-5 часа константа,заради изпълнителите,понеже ме вълнуват и ми е хоби........ и никакви отклонения,а имам 2 оледа,така че може някоя бройка да дефектира,надявам се на мъченика от клипа, са му го сменили ,но ако е цървул като теб и гепардчето,никаква файда!
И да те светна понеже влизаш в детайли,това което видиш на тъмна сцена ,само оледа го вижда в нюанси,а твоя кюлед е не повече от 10 %!
Загубата е само в твоя болен мозък!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4k, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 13 (0 членове и 13 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор ддннп ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 62 26-09-2016 15:48
Избор на телевизор ibram ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-11-2015 17:18
Избор на телевизор :P Никибелята ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 13 18-03-2013 17:43
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 07:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 18:42


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.