The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #171  
Стар 09-07-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

(break)Смея да твърдя, че картината по време на мачовете е не по-лоша от тази, която излъчват немските HD телевизии.....Спирачка ли си, що ли си брейк, ама много си объркал рейса. Тук в този форум има действително много начетени хора, но се изказват КОМПЕТЕНТНО за разлика от самият теб. Не даваш нито едно конкретен пример с кои немски ТВ правиш сравненията с близуууто, с какъв приемник, антена и ТВ. Давам ти конкретен пример - в подписа ми всичко е написано.Правя сравненията на АРД1 - тя даже не е 1920 Х 1080! Огромна разлика в качеството на картината в полза на немците! Имам и "жичка" останала на кейбълтела дет да правя сравнение с БНТ-то. Ти или просто опонираш заради спора за да си интересен или...и аз не знам.. И Продуцента и Джак и Веско правилно ти го казват, ама ти явно си си наумил твоята - така, че съвет- вслушай се в техните мнения
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E

Последно редактирано от Оги : 09-07-2010 на 13:08
Отговори с цитат
  #172  
Стар 09-07-2010
markata markata не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 94
Благодари: 5
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Човекът иска да си гледа бнт с якия коментар вие какво искате от него, аааа ?
Отговори с цитат
  #173  
Стар 09-07-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Ние искаме само да не продава на краставичари краставици.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #174  
Стар 09-07-2010
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

HTML код:
[QUOTE=break;44985]Хм, постовете ми са всичко друго но не и душевен  оргазъм. Нямам претенции мненията ми да са компетентни, а да  отразяват това, което виждам. Не съм аз този, който обръща палачинката,  казах, че няма забележима разлика по време на мачовете, когато се  излъчва във висока резолюция. Нали се сещаш колко ми дреме дали ще ме  изритат от този форум? И без това очакванията ми, че ще ми бъде полезен,  се оказаха силно преувеличени.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44968]Имам чувството, че четете с грешна част на мозъка. 
Целта ми не е някой да ми се връзва. Споделих мнение. Доколкото знам,  форумите са за това.
Никъде не съм коментирал качествата на т.нар. канал БНТ1HD, а частта, от  него, която се излъчва в hd. По-горе съм казал, че фактически подобен  канал не съществува. Не виждам каква връзка имат коментарите. Навсякъде  говорят едни и същи глупости. Това, заради което си заслужава да се  гледат чуждите телевизии са студиата, които понякога са по-интересни от  мачовете. 
Чудя се дали и аз да не сложа някой емотикон. Очевидно е много модерно в  средите.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44953]За простотията сте абсолютно прави, но не се  притеснявайте за мен, не я прихващам лесно.
Продуцентът,
бих ти обяснил накратко защо националната телевизия няма никакви  притеснения, че е сключила подобен договор, но нещо ми подсказва, че е  излишно. За разлика от повечето пишещи в тази тема, имам впечатления и  от въпросния канал на blizoo, и от няколко чужди канала, които излъчват  световното в hd. Както казах, в картината няма забележима разлика.  Разбира се, много по-ефектно е да гледаш с DD звук, но аз лично не  изтрайвам повече от 5 мин. вувузелите, които от съраунда се чуват така,  все едно си на стадиона.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44908]Понеже не мога да разбера дали това е въпрос или  израз на удивление, ще изчакам по-ясни индикации. Колкото до  обръщението, благодаря за бързото приобщаване към очевидно сплотената ви  общност.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44858]Ебаси, все едно аз съм този, дето се оплаква. На  никого нищо не казвам, коментирах 10 страници мрънкания.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44853]Не съм казал, че са малко, казах, че всеки преценява  дали може да ги даде. И не работя в blizoo за разбирачите  по-горе.[/QUOTE]

[QUOTE=break;44831]Чета хиляди мнения, повечето от хора, които се  изказват супер професионално за нещо, за което си нямат и най-малка  представа. След като сте толкова навътре, предполагам сте чели решението  на Управителния съвет на БНТ, в което никъде не се споменава, че ще има  канал БНТ1HD (поне не на този етап). Става въпрос за съвместно  осъществяване с кабелния оператор на медиен проект за излъчване на  Световното първенство в HDTV. Това е. Картина с висока резолюция се  излъчва единствено по време на мачовете, в останалото време е ъпскейл на  редовната програма. Такива проекти са правили много телевизии, преди да  имат отделни HD канали. Смея да твърдя, че картината по време на  мачовете е не по-лоша от тази, която излъчват немските HD телевизии.
Оттук-нататък всеки решава дали може да си позволи 50 лв. на месец за  150 канала + 10 HD + HBO/Cinemax (или 45 без НВО). Лично на мен ми  звучат малко смешно сравненията с цените в страни, където пазара е  несравнимо по-голям от нашия.[/QUOTE]
Майко мила...Наистина беше много полезен!
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 09-07-2010
break break не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джак Вижте мненията
Ами разлика има и то забележима! Хайде сега, след като казваш че имаш база за сравнение, кажи спрямо кои западни HD-канали правиш това сравнение...
Впечатленията ми са от ardhd, zdfhd и itvhd. Между другото, по последната дори пускат реклами по време на мача, което е много досадно.
Щях да пропусна да добавя колко задружна дружина сте. Ако действате така, както говорите, ще се оправим.
Осен това, наистина ще си гледам това, което искам, без да е нужно да изброявам колко чинии и чаркове ми висят на балкона. На никого не натрапвам мнението си, само го споделям.

Последно редактирано от break : 09-07-2010 на 13:30
Отговори с цитат
  #176  
Стар 09-07-2010
Аватара на Оги
Оги Оги не е на линия
дърт пенЦионер
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 151
Благодари: 109
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
Впечатленията ми са от ardhd, zdfhd и itvhd. Между другото, по последната дори пускат реклами по време на мача, което е много досадно.
Щях да пропусна да добавя колко задружна дружина сте. Ако действате така, както говорите, ще се оправим.
Осен това, наистина ще си гледам това, което искам, без да е нужно да изброявам колко чинии и чаркове ми висят на балкона. На никого не натрапвам мнението си, само го споделям.

Ами качи една снимка, ама да не е от нета
__________________
DB500HD;500s, Triax TD110, Inverto Black Ultra 0.2dB, H-H Strong SRT DM2100, Panasonic TX-P42UT50E
Отговори с цитат
  #177  
Стар 09-07-2010
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
Впечатленията ми са от ardhd, zdfhd и itvhd.
Намери с какво да сравняваш!
Мацаницата на Blizoo едва ли надхвърля стрийм-трафик от 6000 kbit/s. Достатъчно е човек да хвърли един поглед, за да се разочарова.
В момента нямам възможност да погледна данните на itvhd, но ето какъв е потока на видеото и аудиото на другите изброени от теб канали, за които си чувал. После ми ги сравнявай с Кейбълтел... :

ZDF HD
видео: 12.000 kbit/s
аудио: 448 kbit/s

ARD HD
видео: 11.900 kbit/s
аудио: 446 kbit/s

Погледни тук какво става:

C+ Liga HD
видео: 18.900 kbit/s
аудио: 193 kbit/s

SKY Sport HD (Germany)
видео: 17.100 kbit/s
аудио: 377 kbit/s

SKY Mondiale 1HD (Italy)
видео: 17.300 kbit/s
аудио: 193 kbit/s

И така нататък ... избора е много по-голям от 10-те компресирани HD-канала на Blizoo.


После продължавай да се опитваш да си налагаш мнението, че нямало разлика в картината спрямо западните канали.

Пак ти казвам - погледни в какъв форум си попаднал. Тук повечето потребители отдавна сме извървели пътя си като абонати на кабелен оператор и са го задгърбили далеч зад гърба си. Продължавай да се самозалъгваш, но не се опитвай да налагаш мнението си над останалите. Някак си не върви, точно тук.

Относно очакванията ти за форума, то той наистина не е полезен, но за операторите. Защото тук истината е на пиедестал, а не се говори така както е удобно на оператора (за разлика от фирмените форуми). А това, че някои оператори като Близуу или Далечу нямат фирмен форум, за да не дават публична арена за недоволството на клиентите си, говори достатъчно за тях.

Вратата за теб е винаги отворена. Ако прецениш, може да скочиш от движение.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #178  
Стар 09-07-2010
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
Щях да пропусна да добавя колко задружна дружина сте. Ако действате така, както говорите, ще се оправим.
Хм, странно от къде знаеш как действаме???
Дружинката наистина е задружна! Ядем, пием, помагаме си.Така с рога не става.Гледай си “Канал“ 1 HD от Далекуууу и си свиркай.Остави нас простолюдието да си гледаме квото си искаме.
Време е някой да мине с парцала, че много замериса
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #179  
Стар 09-07-2010
break break не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 61
Благодари: 0
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Споменатите от мен програми няма как да ги гледам от blizoo, по простата причина, че не ги излъчват. Започвам да схващам логиката тук, така че смятам да приключа този безмислен спор. Доколкото виждам, този форум не е само за сателитна телевизия и не случайно съм писал точно в тази тема. Не си спомням да съм споделял технически характеристики, а само субективните си впечатления. Все пак, надявам се да науча нещо полезно от този форум, но явно няма да е в тази тема.
Отговори с цитат
  #180  
Стар 09-07-2010
Аватара на DON Джолан
DON Джолан DON Джолан не е на линия
благороден спамер
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Службата за въртенето на Земята
Мнения: 1,099
Благодари: 70
Получил благодарност:
267 пъти в 163 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
Щях да пропусна да добавя колко задружна дружина сте.
Не си пропуснал, вече го отбеляза но май зацикли плочата на едно и също място и започна да се повтаряш...

Цитирай:
Първоначално написано от break Вижте мненията
благодаря за бързото приобщаване към очевидно сплотената ви общност.
Моля.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bnt1hd, evrokom, екк, КТ, лице, на, Новото


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Лошите типове и добрите момчета се изправят лице в лице в ефира на Discovery Channel ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 18-10-2010 12:55
Extreme Sports Channel - новото лице и програми през май 2010 Chello Central Europe СПОРТ 0 09-05-2010 00:44
Берлускони с обезобразено лице! Джак Дъра-Бъра 1 14-12-2009 21:16
Новият Азис стана рекламно лице… на мирнерална вода ТИНТИН Новини 0 09-09-2009 13:58
Новото име на канала ZDFdokukanal berks Новини 0 13-08-2009 10:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.