The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 11-07-2012
БатеГойко БатеГойко не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Индианските степи
Мнения: 1,563
Благодари: 327
Получил благодарност:
513 пъти в 301 поста
Сваляния: 82
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не схващам логиката на Близу:
Ето какво е казал Маркетинг директорът на Blizoo Васил Щонов пред "Капитал Daily" :
Поводът за прекратяване излъчването на каналите на Discovery е в това, че те са се опитали да им наложат изключително неизгодни финансови условия, които са неравностойни спрямо другите оператори на пазара. "Поради липсата на равнопоставеност Blizoo на практика спонсорира другите оператори, които използват непазарни и в противоречие със закона методи при формиране на пакетите си. По този начин Discovery ни налагат няколко пъти по-високи цени на реален абонат. Това според нас не е равнопоставеност на пазара", коментира още Щонов.

Значи скоро ще спрат всички канали,защото операторите плащат на брой абонати,а само Близу си обявявали реалната бройка....
  #72  
Стар 11-07-2012
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,236
Благодари: 394
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Да се оправят,кво сте ги замислили толкова!
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
  #73  
Стар 17-07-2012
Аватара на Хермес
Хермес Хермес не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 252
Благодари: 61
Получил благодарност:
231 пъти в 73 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от БатеГойко Вижте мненията
Значи скоро ще спрат всички канали,защото операторите плащат на брой абонати,а само Близу си обявявали реалната бройка....
значи разбирайте следното: доста абонати ни избягаха и затова тези канали Дискавъри в момента за нас са нерентабилни.

Атропо: Сега Близу пак използвайки Олимпиадата пак подмамват хората с "изключителната им оферта само за 20 лева в екстрата HD.
  #74  
Стар 23-07-2012
СЕМЧАТКА СЕМЧАТКА не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 132
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от НАА Вижте мненията
Discovery да вземат да си оправят качеството на каналите. Animal Planet все едно върви от VHS източник.
Има нещо такова с качеството, на който и оператор да го гледам качеството е доста незадоволително.
__________________
  #75  
Стар 25-07-2012
masterross masterross не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от rosssyy Вижте мненията
Аз съм един от тези, които са ти благодарни за помоща при избора ми на ТВ! Става въпрос за друг, специализиран форум. Даваш компетентни и аргументирани мнения и отговаряш точно и ясно на задаваните въпроси.
Но не споделям мнението ти, че кабелната тв е по-добър избор от сателитната. За всеки е различно. Аз например никога не бих се върнал на кабелна.
Моите аргумрнти: От хилядите канали от около двадесет и няколко пакета съм си подбрал само тези, които са на разбираеми от мен езици и покриват МОИТЕ интереси - научно-популярни филми /включително 8-9 риболовни и няколко автомобилни канала/, спорни, новинарски и т.н. Около 200 са в HD формат. Не се ядосвам, когато на мястото на някой интересен канал ми пуснат например някой чалгаджийски, или го спрат. И всичко това на символична цена.
Никоя кабеларка не може да ми предложи това.
За качеството не споря, не съм гледал по оптичен кабел.
Но по коаксиален със сигурност сателита печели.
Поздрави и оше веднаж благодаря за помоща ти при избора ми на ТВ!
Здравей,

Би ли ми казал за коя сателитна телевизия говориш?
Аз отдавна търся подобна, че глупавите канали на нашите кабеларки за нищо не стават!
Няма един HD музикален канал (чалгаджийски TV-та не ги смятам за музикални)!

Поздрави!
  #76  
Стар 25-07-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

To и по западните тв-та няма много ХД музикални. Причината е, че масата клипове дето се въртят са дори VHS качество
  #77  
Стар 22-08-2012
Наско74 Наско74 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 165
Благодари: 24
Получил благодарност:
87 пъти в 30 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране Дайте съвет

Преди две години прекратих договор с близу бившия евроком за Интернет и
днес 22.08.2012г. получавам SMS че дължа 96лв. + друга сума 480лв. и да платя незабавно !
За 480лв. така и не получех обяснение за що ги дължа казват за сега че било грешка . А за 96лв. трябвало да върна този модем :



е еее ама с него вървял и диск с драйвери а аз даже не съм го и виждал този диск .

И още по интересно USB кабел имало . Опитах се да обясня че няма къде
да се включи USB но ми заявиха или да върна кабела и диска с драйверите или трябва да платя 96лв.

Някой да има идея какви са тези драйвери да им ги запиша на един диск
имам и някакъв USB кабел който ще им подаря и да преключвам окончателно с тях
  #78  
Стар 22-08-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наско74 Вижте мненията
Преди две години прекратих договор с близу бившия евроком за Интернет и
днес 22.08.2012г. получавам SMS че дължа 96лв. + друга сума 480лв. и да платя незабавно !
За 480лв. така и не получех обяснение за що ги дължа казват за сега че било грешка . А за 96лв. трябвало да върна този модем :



е еее ама с него вървял и диск с драйвери а аз даже не съм го и виждал този диск .

И още по интересно USB кабел имало . Опитах се да обясня че няма къде
да се включи USB но ми заявиха или да върна кабела и диска с драйверите или трябва да платя 96лв.

Някой да има идея какви са тези драйвери да им ги запиша на един диск
имам и някакъв USB кабел който ще им подаря и да преключвам окончателно с тях

Съветвам те да си събереш папката с документи и квитанции и да отидеш в КЗП или потърси помощ тук: http://www.kzp.bg/index.php?mode=vie...document_id=19 мисля, че няма да си първия или последния...

Ако е трябвало да върнеш нещо, то е трябвало да ти го поискат като си разтрогвал договора, останалото си е чиста измама...
  #79  
Стар 22-08-2012
Бай Джейсън Бай Джейсън не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 207
Благодари: 37
Получил благодарност:
102 пъти в 58 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Същия тъпизъм към поделенията на Ментел - конкретно Гига, Мега или Килолан, както искат да се наричат. Жена ми беше обзавела за роднини едно жилище с договор с тия. И роднината си замина, договора изтече и отивам аз да върна ІР приемника, който отзад има като букси за видео само ХДМИ и чинчове и няма скарт. Каката - безкрайно любезна, ама вика "ми трябва да има два кабела, чакай да питам". И по телефона някво теле от мъжки пол й рекло да дам и скарт (освен ХДМИ). Викам: "ама, госпожо, то скарт няма как да се включи тука, нали виждате". Жената съвсем културно си отговаря "разбирам Ви напълно, но това ми искат на мен началниците". Добре, че имам стари и неработещи разни скарт кабели, та им набутах един такъв, да си го набутват на свой ред където щат
Е сега кажете де е разликата между близалките и ментелетата. Аз не я виждам.
П.П. Щях и до КЗП да стигна, но на следващия ден пътувах командировка и нямаше кога да реагирам

Последно редактирано от Бай Джейсън : 22-08-2012 на 15:32
  #80  
Стар 22-08-2012
tonivet tonivet не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 708
Благодари: 336
Получил благодарност:
277 пъти в 158 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо не им поискате да ви покажат приемо-предавателен протокол подписан от вас какво точно оборудване са ви предоставили! И каквото е записано в протокола това им върнете! Силно се съмнявам в него да има записани кабели или сд с драйвери. А ако не могат да ви покажат такъв протокол спокойно може да им теглите една майна!
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo такса, Близу, Игра, Нечестна, от


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Game of Thrones / Игра на тронове - Сезон2 Чък Норис ФИЛМИ 6 02-04-2012 20:01
Nova ще дават 100 000 в хитова игра ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 22-12-2011 13:01
БНТ пуска атрактивна игра: „Фамилия БНТ” ТИНТИН ДРУГИ 0 10-09-2009 17:07
PRO.BG раздава пари в игра без импулсни телефони ТИНТИН ДРУГИ 0 20-07-2009 14:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:04.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.