The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Забавно

Забавно Тук може да се помайтапите със забавни линкове от интернет.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 25-04-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,886
Благодари: 1,723
Получил благодарност:
5,182 пъти в 2,336 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
Talking Култова статия от в-к 7дни спорт

Ей, ама вие от Перник верно сте си орки!

Над Стадиона на мира да вдигнат огромна червена точка: Забранено до 18 години

ВЛАДИМИР ЗАРКОВ,
SPORTLINE.BG


Ако Дж. Р. Р. Толкин се беше родил някъде около Алдомировци, никога нямаше да използва орките в "Силмарилион", а просто щеше да ги нарече... перничани! А може би с онзи куплет по-горе, с който иначе те посрещат на стадиона на Миньоро, щеше пък да почва "Властелинът на пръстените". Макар че в "Хобит" същият Толкин дава най-доброто обяснение на онова, с което се сблъсках в неделния следобед на Стадиона на мира: Орките повече от всичко обичат да рушат и убиват, въпреки че ако се наложи, умеят да строят и да бъдат опитни ковачи и леяри. Говорят варварска смесица от различни езици, като всичко изопачават по свой вкус, а говорът им е изпълнен с ругатни и грубости.
Да се върнем на Стадиона на мира. Всъщност кой, по дяволите, някога е кръстил така най-размирното място в Западна България? Та

тук дори децата се стрелят с прашки със сачми!

А бащите им директно целят с флоберки противниковата агитка. Това е най-малкото, което може да й се случи на нея. Защото, както поиска един от човеците до мен от полицаите, "Само малко ни пущете вътре. Нема да ги биеме, само че им накървавиме задниците. Они си знаят от кво". Всъщност на Стадиона можеш да внесеш каквото си искаш. От ръчна граната до самоделна базука. Мен например никой не ме е претърсвал. Нищо че си влязох като редови фен, даже се бях барнал с жълто-черна блуза и едноседмична брада. Единственото ограничение беше, че ми развиха капачката на минералната вода "Миньор". "Оти че я фръиш по некой", обясни ми момчето, дето я продава.
Сядам в края на сектора, дето е до входа на футболистите. След малко излиза да загрява вратарят на Левски. 537 души го посрещат със скорост 34 232 псувни в час. Представям си какво ли ще е, ако Георги Иванов има неблагоразумието да мине оттук. Опасенията ми стават реалност, когато това се случва. Боже Господи, ако някой си мисли, че знае много псувни, да дойде в Перник. Това е съкровищница за такива неща. Жалко, че не мога да опиша това, което чух. То надминава обикновеното народно творчество. И далеч надхвърля сексуално-содомните норми. Някакъв май културен човечец (поне е по сако - б.р.) се обръща с думите: "Деца има тук", при което веднага е контриран: "Они ако знаеш кви ги говорят". Така е. На оградата
две девойки, облечени като в "Стъклен дом", псуват като в изправителен дом
Така го набиват на Гара, че се замислям дали пък нямат наистина нещо между краката. Ако в България все още има някаква организация за закрила на детето, трябва час по-скоро да вдигне огромна червена точка над стадиона в Перник, забраняваща там да стъпват лица не до 18, а до 21 години.
Наближава първият съдийски сигнал. Стюардите, които допреди малко са "хранили" Гонзо, разпъват огромни жълто-черни ленти. Всички ги вдигат високо - красота. После всички ядат семки и плюят върху тях. И преди второто полувреме отново вдигат лентите. Това вече не е красота. Това са тонове люспи върху главите на хората. Незнайно защо, но на тях им е кеф. В този момент дикторът прави глупост, обявява смяна в Миньор... Бобов дол. "Бобовдолски обуща последен размер пред вратата на жена ти да намериш, магаре въшливо", кълнат на поразия засегнати перничани. Заглеждам се в чичото до мен. Той има феноменалната способност, докато си поема въздух, да бели семката, а като го изпуска, да изстрелва люспата с поредната гениална псувня. Едва обаче не се задавя, когато вижда Сашо Александров да излиза да загрява. "Ей, Крив, с такава обич те правих, а гуедай какъв грозник излезе", провиква се интеУекта. Друг се включва с

"Абе, тойо е по-дрът от мойо Гоуф

Батков няма ли да го прави на скрап?" Докато всички се превиват от смях, двама отзад спорят защо в Шампионската лига футболът е бърз, а този, който те гледат в момента - бавен. И тогава установявам, че според перничани "лудата крава" е... деликатес. Не ми се вярва, докато спорещите не се обединяват около обяснението: "Ония пущиняци тичат, оти ядат луда крава, а нашите муат мрели ягнища. От них само се дебелее"! Дето се вика, пред винкело всички са равни, пред логиката му всичко бледнее.
Наближават последните минути на срещата. Левски напъва да отбележи скъпоценен гол. Вратарят на Миньор Иван Чворович обаче не пуска. И как да пусне, когато: "Ей, Бор Чвор, а са ти вкарале, а съм те засадил у дома и нема да те поуивам, да съхнеш от яд." Вече не издържам, коремът ме е заболял от смях. Оцелявам обаче, защото идва последният съдийски сигнал на Сватбаря Стоянов. Мачът е завършил 0:0, но пернишкото народно творчество няма край: "Гонзо, толко ти е некадърен отборо, сам да си у групата, пак че останеш втори." Всъщност това последното май е истина!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Veskop за този полезен пост
exodus (25-04-2011), netman (25-04-2011), Джак (25-04-2011), Питагор (26-04-2011), пстойков (26-04-2011)
  #2  
Стар 25-04-2011
Аватара на yavoor
yavoor yavoor не е на линия
пълен полуидиот
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 865
Благодари: 73
Получил благодарност:
309 пъти в 182 поста
Сваляния: 210
Ъплоуди: 0
По подразбиране 4D

Това за Перник е вярно. А на Герена всички са с библия в ръка и молитва на уста.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 25-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тази статия с брат ми я четохме в спортлайн.бг още като излезе в 7 дни спорт и едва си поемахме въздух от смях. При мен от известно време сайтът на 7 дни спорт се отваря с някакви стари броеви. При вас как е и ако всичко ви е наред с интернет-вестника, как да го оправя при мен?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25-04-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Тази статия с брат ми я четохме в спортлайн.бг още като излезе в 7 дни спорт и едва си поемахме въздух от смях. При мен от известно време сайтът на 7 дни спорт се отваря с някакви стари броеви. При вас как е и ако всичко ви е наред с интернет-вестника, как да го оправя при мен?
Проблема не е при теб. Може би някоя умна глава от вестника е решила, че ако не поддържат онлайн изданието ще вдигнат тиража си...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 25-04-2011
тонисимо тонисимо е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Мнения: 33
Благодари: 57
Получил благодарност:
8 пъти в 5 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Тази статия с брат ми я четохме в спортлайн.бг още като излезе в 7 дни спорт и едва си поемахме въздух от смях. При мен от известно време сайтът на 7 дни спорт се отваря с някакви стари броеви. При вас как е и ако всичко ви е наред с интернет-вестника, как да го оправя при мен?
Сам не можеш ли да четеш, та с брат ти? А Зарков не беше облечен в жълто и черно... 7 дни какъв тираж с такива смешки.. хаха
Отговори с цитат
  #6  
Стар 25-04-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нали мога да пиша, какво недоволстваш?!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Стоян за този полезен пост :
Ooo_Pepi (25-04-2011)
  #7  
Стар 25-04-2011
тонисимо тонисимо е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Мнения: 33
Благодари: 57
Получил благодарност:
8 пъти в 5 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стоян Вижте мненията
Нали мога да пиша, какво недоволстваш?!
Ако писането е изреждане на букви, можеш! Ако е изказване на мисъл, викай брат ти! Ако го няма, копи-пейст ... или Владо Зарков Не се обиждай, ама чети внимателно автора и като откриеш нещо от него против Ловеч, Литекс или Гриша Ганчев ще се смеем всички надявам се...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25-04-2011
Аватара на paradise
paradise paradise не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Sofia
Мнения: 135
Благодари: 131
Получил благодарност:
28 пъти в 17 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Поредната простотия от 7 ДНИ Левски!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25-04-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,937
Благодари: 980
Получил благодарност:
7,314 пъти в 3,551 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Отговори с цитат
  #10  
Стар 25-04-2011
тонисимо тонисимо е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Мнения: 33
Благодари: 57
Получил благодарност:
8 пъти в 5 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
това е хитро, ако и при диалекта се бяха постарали щеше да е супер ... орките не мякат но всичко в тази държава ни е ерзац...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
7дни, вк, Култова, от, СПОРТ, статия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СПОРТ Джак Кошче 2540 13-07-2013 01:18
Спорт през седмицата Джак СПОРТ 21 29-09-2009 22:13
Повече спорт за UPC Slovakia ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 13:58
СПОРТ Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 10-03-2009 11:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.