The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 08-12-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Колеги, моля пишете по темата. Разправиите на ЛС.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 08-12-2013
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Напълно съм съгласен. Така най-лесно, ще се установи проблема.

П.п - До @турбо - в повечето форуми, хора като теб изявяващи се като модератори в сянка, сами вменили си това задължение се предупреждават и после се изпращат в отпуск.
Благодаря за предупреждението, надявам се да предупредиш и останалите нарушили раздела, защото само срещу мен ще е тенденциозно. Относно това че се мисля за част от екипа тук, нямам такова желание или цел, така че не съм си вменил абсолютно нищо, останал си с грешно впечатление. Това че на вас не ви пука какво става тук си е ваша работа, от моя страна съм изразил мнението като потребител на форума в дадената тема, след като това нарушава правилата ви, добре ще го имам в предвид.

Последно редактирано от турбо : 08-12-2013 на 15:52
Отговори с цитат
  #23  
Стар 08-12-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Предупредил съм само теб, за това че се изявяваш като модератор. Другите съм помолил да се придържат към темата. Ясно е, че по правилата всички караници по темите не водят до хубави неща. Понякога дори се изтрива тема или се премества в коша, което не е хубаво за пусналия темата, така че бъдете колегиални. Предложението за промяна имената на разделите съм го дал вече. Очаквам колегите да си кажат мнението по предложението ми.

П.п. Извинявам се за офтопика.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 09-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здрасти отново ,

първо да кажа че преди малко форума , нещо беше забил и нямаше темите ,имаше някъв надпис оверлоад ли нещо такова.

а сега пак по проблемът ми , смених модемите сложих тоя белия, някой ако може да ми каже марката му , до 1ви компютър връзката се подобри , дори на моменти показа 15 мегабита и половина , но на моя комп проблема си остана , значи не е и от модемите. чакам предложения къде да го търся ?

мерси

Отговори с цитат
  #25  
Стар 09-12-2013
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от avtest Вижте мненията
Здрасти
някой ако може да ми каже марката му ,
COMTREND
Вирелес ADSL2+Рутер
Модел:СТ-5367
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на вассил46 за този полезен пост :
bokarium (09-12-2013)
  #26  
Стар 09-12-2013
Кермит Кермит не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 555
Благодари: 84
Получил благодарност:
153 пъти в 107 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А бре момче не разбра ли че проблема ти е или в компа или в кабела.
Казах ти какво да направиш, но ти си си ти. Докато сам не пипнеш поразместиш няма да имаш разрешение на проблема.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 09-12-2013
bokarium bokarium не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 650
Благодари: 390
Получил благодарност:
69 пъти в 45 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кермит Вижте мненията
А бре момче не разбра ли че проблема ти е или в компа или в кабела.
Казах ти какво да направиш, но ти си си ти. Докато сам не пипнеш поразместиш няма да имаш разрешение на проблема.
ок като е в компа , кажи къде точно да размествам части , аз не съм врачка и не мога да гадая.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 09-12-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Офф, изключи и двата компютъра. Разкачи първия - т.е тоя на който върви добре. После откачи и втория, който не работи добре. Сложи втория на мястото на първия и виж как ще е работата. Просто размени компютрите. Свържи към модема проблемния компютър с кабела на този дето върви както трябва и виж как ще е. Анадъмо??
Отговори с цитат
  #29  
Стар 09-12-2013
PhilipZ PhilipZ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: София
Мнения: 527
Благодари: 115
Получил благодарност:
143 пъти в 104 поста
Сваляния: 188
Ъплоуди: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Офф, изключи и двата компютъра. Разкачи първия - т.е тоя на който върви добре. После откачи и втория, който не работи добре. Сложи втория на мястото на първия и виж как ще е работата. Просто размени компютрите. Свържи към модема проблемния компютър с кабела на този дето върви както трябва и виж как ще е. Анадъмо??
Нека ако мрежовата платка не е на дъното на първия, да я премести във втория.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 09-12-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Най-лесния вариянт е както каза Кермит, да размени местата на компютрите. В случай, че ако размени компютрите нещата при втория се оправят, значи проблема е в кабела. Ако не се оправят, тогава проблема е в компютъра. Тогава - ако е наясно с хардуера, може да разменя мрежовите карти, а ако картата му е на дъното да си сложи една нова карта за 10 лева.
Снощи имах странен проблем с бокса. При рестартиране повече ланката не светна. Помислих си, че се е скапал имиджа. Последва префлашване през RS232 - имах си пълен бекъп и изобщо не ме притесни да приложа най-лесния вариянт. Да ама не. Ланката светна след 5 минути чакане и при рестарта отиде на кино. Мерих кабела с омметър, от букса до букса - никакъв проблем, но едното жило нещо ме съмни в съпротивлението - ту 2 ома, ту 50. Накрая смених кабела и нещата се оправиха. Днес сложих нови RGта на същия кабел и проблема се реши. На последък и каката спираше да пее от време на време и се чудех, какво става, при положение, че от колеги научавах, че при тях проблеми няма. Та нищо чудно кабела да се прави на луд.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адсл, Интернет, моля, помогнете, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с реал ай пи при виваком адсл интернет noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 13-10-2012 14:46
виваком адсл интернет проблем uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 60 10-10-2012 11:27
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 22:10
Помогнете моля! bibo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 17 27-02-2011 17:12
Моля, помогнете! tanitadt ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 25-12-2009 21:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.