The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 12-10-2012
butch_bs butch_bs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 73
Благодари: 10
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

проверяваш всяка програма кои портове ползва (примерно чрез google, документация, netstat), след което пренасочваш само тях портове, до компа на който са. на същият комп слагаш статично IP от вътрешната мрежа (да не би случайно да го вземе някой друг компютър) - аз ползван по-голям номер (примерно 192.168.1.15). а що се отнася до статичното IP ползвам no-ip.org(който има възможност да е безплатен), като искам да отбележа, че на comtrend и pirrelli можеш да избираш от 1-4 DNS сървъра(no-ip.org не присъства сред тях). в момента съм с Huawei, на който можеш да си напишеш сам, кой е DNS сървъра ти.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12-10-2012
petar258 petar258 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Местоположение: Бургас
Мнения: 743
Благодари: 16
Получил благодарност:
142 пъти в 103 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Модемите на виваком не поддържат пренасочване на голям брой портове(примерно от 10000 до 11000 - не става) и трябва да се съобразявате с това. Могат да се пренасочват по няколко порта(2-3) при задаване на обхват от портове. Другия вариант е след модема да се сложи рутер и всички комп. да се свържат към него. От модема се настройва DMZ да се получава на рутера. И всички пренасочвания се правят от рутера.
И между другото всички жалващи се че нямали реално IP и т.н. са лица които не са наясно с мрежи и настройки, и какво може и какво не може. Аз никога не съм имал такива проблеми, а съм сменил поне 4 доставчика включително и виваком.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12-10-2012
Аватара на Паоло Гети
Паоло Гети Паоло Гети е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Плевен
Мнения: 168
Благодари: 110
Получил благодарност:
76 пъти в 42 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
Досега можеше 123 пъти да си им звъннал на 123 да им кажеш какво искаш и да го направят. Аз все още не разбирам - всички портове ли искаш да пренасочиш/отвориш, или само определени - за игри, за торенти и т.н.
Каква е целта, която искаш да постигнеш?
Цитирай:
Пламен Тачев
В крайна сметка, така и не разбрах защо, вместо 5 човека да се опитваме да разберем какво иска, не се обади на 123...
Вероятно понеже има прекалено голямо раздвояване, -трояване, n-.....яване на личноста. Според мен това е един и същи потребител подвизаващ се тук с различни никове:
uscxeu
Дата на присъединяване
01-11-2010

aсгард
Дата на присъединяване
16-01-2011

аuror
Дата на присъединяване
29-06-2011

nintendobg
Дата на присъединяване
24-01-2012

aucislot
Дата на присъединяване
01-05-2012

iplandns
Дата на присъединяване
25-03-2012

noirdeto
Дата на присъединяване
09-10-2012

Май имаше и още някой и друг ник тук в този форум, а за някой от тях беше получавал и БАН. Може и на други места да е с много и различни регистрации и да иска да заблуди някого.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12-10-2012
noirdeto noirdeto не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 19
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не искам да заблуждавам никого с никът си, просто искам да могад а си пусна сървърите които са ми нужни това е .
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12-10-2012
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами пусни си ги, имаш указания, линкове и всичко необходимо. Включително и телефон за безплатна поддръжка. Темата бих я предложил за заключване, уморих се да пиша едно и също
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12-10-2012
Аватара на Галин Тодоров
Галин Тодоров Галин Тодоров не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Pleven
Мнения: 91
Благодари: 56
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от noirdeto Вижте мненията
Искам да мога да пускам сървъри за игри , радио и други от моя ай пи,
Искам да отворя всички портове без ограничние, да от май контакт ги правех преди сега не става ? само че не съм на бизнес пакет, частен абонат съм .
Не става дума дали си физическо лице или юридическо , а каква услуга ползва, за частни или бизнес потребители. Ако не знаеш в my.contact.bg може да влезеш и на Моята мрежа може да видиш с какъв си. Имай предвид, че при динамичен ще може да пренасочиш портовете си, но когато по някаква причина прекъсне работата на модема , след рестарта няма да е със същия адрес и трябва да се достъпва радиото/играта ти през друг публичен адрес)
Това което препоръчвам е да въведеш статични настройки на LAN картата си за да си сигурен, че IP-то което е на интерфейса, е винаги едно и също, например сложи го 192.168.1.55 , маска 255.255.255.0, гейт 192.168.1.1 и DNS 212.39.90.42 , след това пренасочваш портовете към 192.168.1.55 и няма да има проблем. Естествено, ако приложението, което използваш е правилно конфигурирано

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
До колкото съм запознат ИП при БТК никога не е било статично без да си платиш
Не е вярно. В зависимост от вида на услугата е, като имай предвид, че услугата по подразбиране е с динамичен адрес. Тоест статичния се заявява през my.contact.bg , но ако не го заявиш, ти е динамичен до когато не си го заявиш (и минат 24 часа да бъде активен към адсл услугата ти)
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13-10-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Noirdeto, ти един порт не можеш да пренасочиш, къде се пънеш сървъри да вдигаш?
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Brian за този полезен пост :
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адсл, ай, виваком, Интернет, пи, при, проблем, реал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
виваком адсл интернет проблем uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 60 10-10-2012 11:27
Проблем с карта на Виваком жанет ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 03-09-2012 15:42
Мобилен интернет от Виваком toshepernik Дъра-Бъра 31 21-05-2012 19:02
виваком тв проблем с бтв uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 17 18-12-2011 21:02
ДриймБокс, БТК АДСЛ, Външна мрежа. nikec DREAMBOX 8 09-01-2009 21:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.