The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #191  
Стар 12-06-2012
Аватара на martinz.x
martinz.x martinz.x не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 163
Благодари: 6
Получил благодарност:
59 пъти в 43 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от slaitt Вижте мненията
От къде разбра че и на IPTV платформата Viasat HD е спрян?
На IPTV-то не са спирали каналите, на тестовия HD канал се появи BNT 1 HD
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на martinz.x за този полезен пост
АТАНАС15 (12-06-2012), Дато (12-06-2012)
  #192  
Стар 12-06-2012
Аватара на martinz.x
martinz.x martinz.x не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 163
Благодари: 6
Получил благодарност:
59 пъти в 43 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinz.x Вижте мненията
На IPTV-то не са спирали каналите, на тестовия HD канал се появи BNT 1 HD

На сателитната продължава да си липсват VIASAT HD каналите.
Отговори с цитат
  #193  
Стар 22-06-2012
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте. Държа да отбележа, че за момента IPTV то се държи супер добре през ADSL. Даже съм с един допълнителен приемник. Единственото, което е орязано са HD каналите.....на границата съм на минималната скорост от 18mbs, но няма да работи втория приемник най-вероятно и за това е забранен достъпа до тях. Иначе от VOD пакета всичко си тръгва, няма засичане, няма нищо, много съм доволен. Единствено не успях да си активират НВО ON Demand поради наличието на НВО HD в пакета. Но ако го пуснат отделно току виж тръгнали филмите от там Някой друг абонат през ADSL? Чувствам се малко като опитно зайче ))
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Lafcheto за този полезен пост :
Antonio (23-06-2012)
  #194  
Стар 23-06-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лафчето Вижте мненията
Здравейте. Държа да отбележа, че за момента IPTV то се държи супер добре през ADSL. Даже съм с един допълнителен приемник. Единственото, което е орязано са HD каналите.....на границата съм на минималната скорост от 18mbs, но няма да работи втория приемник най-вероятно и за това е забранен достъпа до тях. Иначе от VOD пакета всичко си тръгва, няма засичане, няма нищо, много съм доволен. Единствено не успях да си активират НВО ON Demand поради наличието на НВО HD в пакета. Но ако го пуснат отделно току виж тръгнали филмите от там Някой друг абонат през ADSL? Чувствам се малко като опитно зайче ))
Другата седмица и аз влизам в ролята на опитно зайче.
Отговори с цитат
  #195  
Стар 23-06-2012
alexteam alexteam не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2008
Мнения: 428
Благодари: 20
Получил благодарност:
68 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лафчето Вижте мненията
Здравейте. Държа да отбележа, че за момента IPTV то се държи супер добре през ADSL. Даже съм с един допълнителен приемник. Единственото, което е орязано са HD каналите.....на границата съм на минималната скорост от 18mbs, но няма да работи втория приемник най-вероятно и за това е забранен достъпа до тях. Иначе от VOD пакета всичко си тръгва, няма засичане, няма нищо, много съм доволен. Единствено не успях да си активират НВО ON Demand поради наличието на НВО HD в пакета. Но ако го пуснат отделно току виж тръгнали филмите от там Някой друг абонат през ADSL? Чувствам се малко като опитно зайче ))
IPTV с орязани ХД канали много са зле тия, че то ХД каналите са най важни в пакета, другите ги има навсякъде..пак казаха хоп преди да са скочили от Виваком. масирана реклама за 25 ХД канала, които можеш да ги гледаш в 3,4 квартала в софия...
Отговори с цитат
  #196  
Стар 23-06-2012
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

По стечение на обстоятелствата тествам пълния пакет (без записване) върху ADSL (16/2 Mbit/s) с 1 STB. Нямам проблеми с услугите. Забележката, която имам засега е, че когато си програмираш напомняния, те не се виждат през менюто. Но пък се изпълняват. Въпрос на пачване на STB-то.
Отговори с цитат
  #197  
Стар 23-06-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Адсл преносната мрежа струва повече на скрап отколкото като такава. Чудя се що за телекомуникационна компания развива технологии от миналия век, които са замислени само като плавен преход - използване на наличната инфраструктора до замяната и със съвремена такава. Кого лъжат тези наглеци с тези "безумни" скорости? И защо всячески се спъват фирми да изграждат собствени оптични трасета? Има ли някой запознат да каже колко от далекопроводите в България имат оптична магистрала по гръмозащитното въже?
Отговори с цитат
  #198  
Стар 23-06-2012
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
По стечение на обстоятелствата тествам пълния пакет (без записване) върху ADSL (16/2 Mbit/s) с 1 STB. Нямам проблеми с услугите. Забележката, която имам засега е, че когато си програмираш напомняния, те не се виждат през менюто. Но пък се изпълняват. Въпрос на пачване на STB-то.
Какво е качеството на програмите Fine Living, History Channel, Crime Investigation, Zone Reality?
Забелязваш ли леко пикселизиране на някои от всички възможни програми, или замъглена картина? Кой канал е с най-добро качество на картината?
Излъчва ли се радио "Фокус" при IPTV? Благодаря!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 23-06-2012
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нямам радиопрограми, а и не мисля, че ги има в пакетите. Не намирам дефекти в изображението и звука, поне на 32" и 37". Естествено SD каналите не са перфектни (на 21" кинескоп са без забележки), особено когато програмата е 4:3, а не си коригирал телевизора. За повече от месец съм рестартирал 1 път STB-то.
Отговори с цитат
  #200  
Стар 23-06-2012
Antonio Antonio не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 804
Благодари: 320
Получил благодарност:
84 пъти в 66 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
Нямам радиопрограми, а и не мисля, че ги има в пакетите. Не намирам дефекти в изображението и звука, поне на 32" и 37". Естествено SD каналите не са перфектни (на 21" кинескоп са без забележки), особено когато програмата е 4:3, а не си коригирал телевизора. За повече от месец съм рестартирал 1 път STB-то.
Тука някои образи се скъсаха да я плюят тази услуга.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, vivacom


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Iptv на Azbox ???? nadinst IPTV (Internet Protocol Television) 1 09-04-2011 17:50
Относно IPTV tarabas_ IPTV (Internet Protocol Television) 3 10-06-2010 15:41
More IPTV for Croatia сат-инфо Новини 0 17-04-2009 09:50
iptv -cam modulle buzzii IPTV (Internet Protocol Television) 17 16-04-2009 16:53


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.