The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 19-04-2015
dvdrw dvdrw не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 72
Благодари: 44
Получил благодарност:
4 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Винаги се срещат както коректни така и некоректни продавачи, в споменатия сайт , въпрос на късмет е на какъв ще попаднеш , имал съм и добри и лоши сделки факт.
__________________
Golden interstar HD FTA Germany , 80 sm Vivacom 45e 46e.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 19-04-2015
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купувал съм доста неща от посочения сайт - стари касетофони,сателитни и ефирни приемници,разсад за ягоди и какво ли не още и няма проблеми. Да се каже че на определено място са се събрали мошеници и прочие е глупаво. Навсякъде може да се случи да купиш нещо и да те прецакат. В повечето случаи става непредумишлено по една много проста причина - търговците нямат никаква идея какво всъщност продават - просто се опитват да го продадат за повече отколкото са го взели,най вече при новите стоки. Разбира се има си и хора,които дават мило и драго да прецакат някого. Случва се някои да продава нещо,което не е ползвал от години и наистина няма идея в какво състояние е...Ето ви пример - продадох два триглави дека - едно Сони и една Айва - миналото лято. Не бях ги докосвал от години и това беше посочено в обявата. Клиента веднага ми звънна и беше явно доволен. При първите по хладни дни през септември обаче,същият този човек ми звънна и заяви,че единият дек не работел при по хладно време и че явно аз съм виновен за това...Обясни ми надълго и нашироко че съм мошеник и че вече нищо нямало да купува от този сайт...
С други думи - когато купуваме от такива сайтове трябва първо добре да мислиме и да сме готови за евентуални неприятни изненади...

Колкото до отрицателните коментари за некоректни потребители...нямат никакъв смисъл. Веднага си правят друга регистрация и си пускат обявите от друг компютър...

Последно редактирано от pepsifen : 19-04-2015 на 22:44
Отговори с цитат
  #43  
Стар 19-04-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepsifen Вижте мненията
.... Случва се някои да продава нещо,което не е ползвал от години и наистина няма идея в какво състояние е...Ето ви пример - продадох два триглави дека - едно Сони и една Айва - миналото лято. Не бях ги докосвал от години и това беше посочено в обявата. Клиента веднага ми звънна и беше явно доволен. При първите по хладни дни през септември обаче,същият този човек ми звънна и заяви,че единият дек не работел при по хладно време и че явно аз съм виновен за това...Обясни ми надълго и нашироко че съм мошеник и че вече нищо нямало да купува от този сайт...
С други думи - когато купуваме от такива сайтове трябва първо добре да мислиме и да сме готови за евентуални неприятни изненади...
ААААА, да ги нямаме тия, като се пише, че е работещ и в перфектно състояние, значи ще е така
Я да въведат правилата на ebay да видим дали ще има тарикати и балъци, като ги залющат със санкции!
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #44  
Стар 19-04-2015
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
ААААА, да ги нямаме тия, като се пише, че е работещ и в перфектно състояние, значи ще е така
Я да въведат правилата на ebay да видим дали ще има тарикати и балъци, като ги залющат със санкции!
Съгласен...трябвало е да предвидя че след 3 месеца човека ще има проблеми ама Ванга вече я нямаше да ми каже...А кажи тогава имаме ли ги тези - купих от фирмен магазин в София нов марков и много скъп триглав дек преди години...почти 500 долара. Само след няколко дни се появи проблем и звъннах на телефона от гаранционната карта. Вдигна ми някаква баба и ми обясни да спрем да търсим сервиз на тоя номер щото никога не е имало...така вече може,а?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 19-04-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepsifen Вижте мненията
Съгласен...трябвало е да предвидя че след 3 месеца човека ще има проблеми ама Ванга вече я нямаше да ми каже...А кажи тогава имаме ли ги тези - купих от фирмен магазин в София нов марков и много скъп триглав дек преди години...почти 500 долара. Само след няколко дни се появи проблем и звъннах на телефона от гаранционната карта. Вдигна ми някаква баба и ми обясни да спрем да търсим сервиз на тоя номер щото никога не е имало...така вече може,а?
Като знаеш от къде си го купил и имаш гаранционна карта, отиваш в магазина и им обясняваш, че ако не ти го оправят, заменят или каквото ти се поиска, ще информираш КЗП, данъчни и Бог знае кого още.
Демек твоя случай е лесен
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на дрим за този полезен пост :
Sat PLUS (19-04-2015)
  #46  
Стар 19-04-2015
Аватара на pepsifen
pepsifen pepsifen не е на линия
потребител
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: гр.Лом
Мнения: 268
Благодари: 112
Получил благодарност:
246 пъти в 95 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Както и да е...когато човек взема жена или каквато и да е техника е въпрос на късмет...трябва да се мисли навреме. Наздраве
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19-04-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepsifen Вижте мненията
Както и да е...когато човек взема жена или каквато и да е техника е въпрос на късмет...трябва да се мисли навреме. Наздраве
По-добре кофти, прецакана, техника, отколкото същото ама за жена
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #48  
Стар 19-04-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Венци Вижте мненията
А, на Станимашкия потребител,отговарям защо имам 3 профила! Има лимит на обявите,а имам много неща за продан и затова съм направил 3 профила. С актуални телефони,поща и т.н. Всяка сделка е преключвам с телефонно обаждане!
Цитирай:
- Добавянето на обяви е БЕЗПЛАТНО. Не дължите такси и комисионни за продажба.
- Продължителността на обявите е 1 месец.
- Частните лица имат лимит от 50 обяви.
- Бизнес потребителите имат лимит от 100 обяви.
- Може да добавяте обяви само от един потребителски профил.
Вие господине нарушавате правилата на олх, пуснахте лош фиидбек на по-тариката от вас, уточнихте от къде сте купили приемника, уточнихте какво са ви писали в обявата и че не е работило устройството както са ви го продали.
Разбирам, че развивате търговийка, аз не мога и ви завиждам на трите профила... 150 обяви не са малко, явно доста добре ви работи бизнеса, пожелавам ви успех и с трите профила... И дано не ми бъркате в джоба с укриването на данъци и активното ви участие в сивия сектор. Аз може да съм си мрънкало, но съвестта ми е чиста и с вас нямам какво да разговарям повече...

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
По-добре кофти, прецакана, техника, отколкото същото ама за жена
Баце, горчивия вкус остава... Без значение от какво е ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
  #49  
Стар 19-04-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,132
Благодари: 1,291
Получил благодарност:
6,124 пъти в 2,544 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Пичове, що го нападате човека бре?
@Венци си пусна обявата в раздела на Виваком, АЗ създадох тази тема и преместих мненията тук!
Каква търговийка, какви пет лева

Предлагам занапред да се фокусираме върху премеждията на всеки с този сайт (OLX демек), останалото с колега @Венци вече го изяснихме
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #50  
Стар 20-04-2015
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,885
Благодари: 1,001
Получил благодарност:
695 пъти в 453 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нееее то само в olx има измамници ......... в ибей ама никакави няма..... ама хич няма..... е борят ги ..... ама има и то хиляди .. По спокойно всяко стадо си има и мърши .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
olx, въобще, За, Изгоряли, каквото, който, Опарили се, от, са, Сайт, сайтове, се, сети, Този, търговия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 13 (0 членове и 13 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Сайтове за футбол imported_admin EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа 5 25-03-2018 21:11
Полезни сайтове gandipg Кошче 4 23-11-2013 19:48
БЛОКНАТИ САЙТОВЕ Юлиян Дъра-Бъра 22 27-08-2013 22:15
Черната търговия при ски картите е по-голяма от цигарената ТИНТИН Дъра-Бъра 0 12-01-2011 18:47
Сайтове за Dreambox goiko Полезни сайтове 2 10-07-2008 17:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.