The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 07-09-2016
Аватара на териминатор3
териминатор3 териминатор3 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 272
Благодари: 10
Получил благодарност:
18 пъти в 14 поста
Сваляния: 113
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
19.90 е такса за инсталация. Демек трябва да дойдат да ти го мушнат ... Модула. Еднократна е. Само заради това да избягаш от тях...???? Малко тъпо ми се струва. Ама ти си знаеш.


Sent by Tapatalk
ХаХаХа доста се посмях,това с модула и мушкането ,никъде не съм споменавал за бягане просто попитах защото тука имаше един колега в мненията си беше споменал че инсталационната такса е отпадала когато са се сдушили с мтелпросто за информация питам че каката в офиса направо и прилоша от мен
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ca, cam, Близу, Модул, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нет 1 и приемник Близу земо Кабелни [DVB-C] оператори в България 25 19-06-2018 11:10
Питане за CAM от Близу vasilstf ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 9 25-08-2013 21:26
Отказ от Близу кокович ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 26 12-01-2013 08:56
Къде е проблема-CI модул,Близу или телевизора? паничето ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 22-11-2012 01:18
Телефони на Близу viktor ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 1 09-06-2012 16:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.