The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия
Горещ телефон: 0700 43 700, Национален кабелен оператор)
Списък с телевизионните програми от пакета на Blizoo

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #27  
Стар 05-06-2017
bate_dino bate_dino не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: София
Мнения: 985
Благодари: 270
Получил благодарност:
371 пъти в 299 поста
Сваляния: 44
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joe Вижте мненията
Че какво общо има СРТто с аналога. И аз имам един СРТ телевизор. На него цифровата телевизия на Близу лети, та се пушек вдига. Слагаш един цифров приемник и си готов. Майка ми, на 80г. също гледа на СРТ с цифров приемник. Кефи се най-много на Мтел Спорт, същото гледа много тенис. Да я махат тая аналогова. За какво ви е?
Забравяш фактора неудобство от второ дистанционно. Твоите родители може и да се справят, но не всички хора са така. Не ме питай колко съм ходил при комшиите да им цъкна с дистанционното на AV вход, защо не знаят как да го направят.
Освен това колко домакинства са с повече от един ТВ в къщи? Не на всички пенсионери децата и внуците им са в чужбина или получават добри заплати в България, че да си позволят таксата на втори или трети цифров приемник?
Не забравяй и отношенията между оператор и политиката на отделните телевизии и рекламодателите. От една страна Телевизиите искат различни такси за аналогово и цифрово излъчване, от друга страна оператора може да играе с аналоговото излъчване, като изисква отстъпка или дори да получава заплащане за да сложи даден канал в популярен честотен спектър /примерно стандартни канали, а не в S и Хипер банда/.
Според мен разумният и реално работещ в момента вариант е паралено наличие на аналогово и цифрово. С течение на времето парка от стари ТВ-та се подменя от собствениците, а междувременно оператора прави постепенно съкращаване на броя излъчвани аналогови и изместване на по-интеренсите неща изцяло към цифровата платформa.
Обратното води само до отлив на абонати, което между другото се случва. В моя вход например повечето мигрираха към бившата Центрум груп /както и да се казва сега/ , само заради това, че от аналога са им спрели популярни канали.
__________________


Последно редактирано от bate_dino : 05-06-2017 на 11:13
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bate_dino за този полезен пост
an (05-06-2017), Дедал (05-06-2017)
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, нелоялни, отново, практики, търговски


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Vivacom-нелоялни търговски практики Петър Ф ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 5 29-11-2016 11:22
Blizoo - нелоялни търговски практики митака31 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 48 28-11-2016 21:48
Мобилният маркетинг у нас – статистика и успешни практики ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 17-12-2011 19:57
Blizoo отново премахна част от каналите си! petar_1997 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 14 19-08-2010 22:24
реално или търговски трик veskodivia КОНВЕРТОРИ 24 12-06-2010 23:31


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.