The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #261  
Стар 19-01-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от нечев1 Вижте мненията
Колкото и забавен да е този голям спор ще се радвам да спрешцда пишеш глупости освен ако не взимаш пари за да рекламираш разни бози тук. Ти че си се набутал добре просто остави другите хора да си купятнещо по-добро. Аз съм с s905w и S912 мога като човек учил и занимаващ се вече 15 години с електроника че РАЗМЕРАТ ВИНАГИ ИМА ЗНАЧЕНИЕ така че когато ме стигнеш по производителност с твоята боза подобие на флашка ще се радвам да споделиш резултата с антуту тук и да ни кажеш че грешим. За момента положението е такова че си се прецакал
Я чети малко по-сериозно и не го вземай така навътре . Къде написах , че едно нещо е хубаво или лошо , какво имам аз , какво нямам и откъде ми идват парите ? Не заставам на ничия страна . Грешно си ме разбрал .
Повтарям , това в което съм сигурен . Амазон не се пише от такива които ти наричаш жълтуркувци и каква е разликата от това кой поръчва музиката , кой плаща и колко дълго да свири оркестъра . Толкова искат да работи , това правят . Като прочетат съветите ти и ще си преосмислят политиката , може би . За успокоение ще ти подскажа , че имам доста боксове от всякакъв тип . Знам как работят . Но не споменах и дума за това . А ти скачаш , че и квалификации разни слагаш . Успокой се . Само 15 години си в занаята , къде е тя още ?
Отговори с цитат
  #262  
Стар 19-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Наистина дебатът стана панаирджийски
Когато се алабализва е добре да се дават факти!

За ТВ Box Amlogic S912 има шотове, добре е да се постнат и за Амазон стиковете!

Може би Амазон сектата се притеснява от резултатите на ТВ Box Amlogic S912, но е добре да се постне шот от собствените устройства, ако има разрешение от "не жълтите" сингапурци от Амазон



AnTuTu Benchmark
https://play.google.com/store/apps/d...hMark&hl=en_US




P.S. Нееднократно, за различни периоди от време съм бил в Сингапур, като най-дългото време бе 30 дни!Белите са приходящи чужденци, дори не ги отчитат като малцинство, независимо, че английски е един от официалните езици, може да не са жълтурковци, но са азиатци с различни отенъци на жълтото достигащо до почти черно
Отговори с цитат
  #263  
Стар 19-01-2019
major1 major1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 142
Благодари: 3
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам листа работи с коди качено на компютъра ми но не може да се прави запис на предаване от дадена програма. С някой от споменатите тук боксове ще може ли да се записва, гледам нямат бутон REC на дистанционните.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 19-01-2019
нечев1 нечев1 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 10
Благодари: 4
Получил благодарност:
16 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от major1 Вижте мненията
Имам листа работи с коди качено на компютъра ми но не може да се прави запис на предаване от дадена програма. С някой от споменатите тук боксове ще може ли да се записва, гледам нямат бутон REC на дистанционните.
Емиии то такъв бутон има само за този които го търси. А ние тук не го търсим така че многоооо яка екстра за 50 долара ама продължаваи да рекламираш не пречиш на никого поне съживяваш темата да има за четене
Отговори с цитат
  #265  
Стар 19-01-2019
major1 major1 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: София
Мнения: 142
Благодари: 3
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от нечев1 Вижте мненията
Емиии то такъв бутон има само за този които го търси. А ние тук не го търсим така че многоооо яка екстра за 50 долара ама продължаваи да рекламираш не пречиш на никого поне съживяваш темата да има за четене
Нещо си се объркал какво рекламирам питам защото ме интересува тези боксове от каквато и марка да са правят ли запис от коди.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 20-01-2019
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Яворе, за този приемник който си го снимал със забития вентилатор ли иде реч колко е велик

Процесори, антута, охлаждания, модвания, андроиди, префлашвания... ти мислиш ли, че на всеки му се занимава с някви простотии.

Всеки сам си избира кое и какво да си купи, аз не продавам и не лобирам за нищо. Просто споменах, че си купуваш амазон и го ползваш за каквото си го купил без да се занимаваш с други излишни движения. Това се отнася за обикновения потребител и никой зомбиран ръчкач, членуващ във форуми...и да софтуера му е написан много по-добре от на всеки друг китайски бокс със всичките му поддръжки.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 20-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
Яворе, за този приемник който си го снимал със забития вентилатор ли иде реч колко е велик

Процесори, антута, охлаждания, модвания, андроиди, префлашвания... ти мислиш ли, че на всеки му се занимава с някви простотии.

Всеки сам си избира кое и какво да си купи, аз не продавам и не лобирам за нищо. Просто споменах, че си купуваш амазон и го ползваш за каквото си го купил без да се занимаваш с други излишни движения. Това се отнася за обикновения потребител и никой зомбиран ръчкач, членуващ във форуми...и да софтуера му е написан много по-добре от на всеки друг китайски бокс със всичките му поддръжки.
Лун Лане този с вентилатора е 905W, явно си неграмотен загубеняк!
Обяснил съм за какво и защо го ползвам!
Искаш снимки на всичките ми боксове ли?
Явно си зомбиран от Амазон, неграмотен потребител


А иначе за този иде реч, който е на шота! Когато постнеш нещо подобно, тогава може да коментираш и да рекламираш сектата на лузерите
Прикрепени изображения
Тип файл: jpeg ant.JPEG (67.6 КБ, 61 разглеждания)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Iliyan N (24-01-2019)
  #268  
Стар 20-01-2019
ВинО ВинО не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2013
Местоположение: Германия
Мнения: 43
Благодари: 59
Получил благодарност:
12 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега прегледах темата и видях, че си писал за NHL - Националната хокейна лига / ако мога ще помогна...
Цитирай:
Първоначално написано от Neo64
Ти знаеш ли преди Мтел Спорт колко търсих да гледам Националната хокейна лига и нанай...
Аз гледам NHL по Eurosport GOLD HD! Дават над 350 мача от сезон на живо
Можеш да го гледаш на MAG, Android, Libre-Core-Open-Alex ELEC, Enigma2 - 1080 - Full HD, ИПТВ е, но няма мацаници





пич,
предполагам и посредник не искаш да ставаш!
В темата се включих само защото колегата явор1 беше започнал да пише за стика без да го познава, намеси и таблетите и дори и накрая не разбра за кой бокс става на въпрос за разлика от теб! Ти и линка му пусна!
Виждам, че ти даваш мнение след като познаваш някой продукт, а не като него - видял го само на картинка. Твоето мнение ще го взема под внимание, неговото ще го поставя под въпросителна!
Цитирай:
Първоначално написано от yavor1
...Аз не се оправдавам, защото, обикновенно,винаги съм прав! АмаЦон в най-добрия си вариант е на нивото на ниско бюджетните боксове за по 20-30$, като ОС са пълен потрес ...
Че и на корифей се прави - обикновенно бил винаги прав. Хубаво е човек за някой неща да сяда докато ги върши, защото иначе може лошо да се омаже, както сега със стика - освен ако не е "вундеркинд" - малко германише
Не съм му слагал веднага и обидни епитети и клишета - балъци, зомбирани.... ако пиша, че ползвам и аифон сигурно ще се включи останалата част от форума и ще ме изкарате най-големия зомбиран балък!!!
Ползвам и андроид, това, което ми върши работа! Приоритетите ми не са да си го меря, а да ми е полезно, независимо от името на продукта.
Ами точно този стик, който ти намери доскоро струваше 40$, а два за 60$! Това са евтини изпълнения, но вършат много добра работа, точно ОС се държи много стабилно. Окастрена е малко, но ако ти се ръчка всичко е възможно!
Всеки си има хобита и ръчка по нещо - едни по жени, други по коли, трети по електроника...разликата м/у момчетата и мъжете е в цената на играчките.
Пак повтарям - не съм твърдял никъде, че бокса е ТОР - разопаковаш, пускаш и тръгва. Коди, ОТТ Navigator, Amazon Prime, Netflix & DAZN - това е което ми трябва, имам го на стика и работи без лагове, забивания. Предишният стик на Амазон вдигаше високи температури след 2ч. работа и го шитнах...

Идеята ми е като се прибера вкъщи след работа да пусна нещото - MAG, Enigma2, Android, LibreELEC да работи стабилно, а не да ръчкам нещо, я t°, я ъпдейт...

@yavor1
Бенчмаркове? Ами какво ти казва този Бенчмарк - казва ли ти дали един филм във формат mkv с TrueHD или един 4K.ts файл в домашната ти лан мрежа ще накъсва, ще има ли проблеми с звука, ами ако гледаш през WiFi streaming-a на 4к канали как ще се държи? Покажи ми тези резултати в един AnTuTu Benchmark!
Няма как, защото всяка среда е различна!

Осъзнавам, че хората сме различни и всеки си има приоритети и вкусове - при всеки са различни и за това не може да се спори. Хубаво е да се уважава и чуждото мнение / аз го уважавам и съм сигурен, че явор1 разбира много от боксовете с Амложик, ти си го потвърдил, но за стика на Амазон не беше прав!!!

Сигърен съм, че знае и много за Андроид, апликациите ... / вижда се от постовете му. Няма какво да се поставя под съмнение там... пък и тук сме да си помагаме, а не да се съдим или да си ги мерим и затова @Neo64 няма да те взема за съдия

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64
знаем че от неметско по убаво нема]
Байерише Моторен Верке

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64
ама овцете пасат навсякъде където трева никне.
пасат на терена, в село Подуяне, а горките зрителите лапат повече вода, отколкото могат да поемат, щото те пък без козирка... водата била полезна казват...

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64
А това мини юес би трупче със собствена OS си е живо самоубийство или по скоро мъчение като с новите Самсунг с Тизен.
Хубавото в случая е, че има конкуренция и така всички са доволни, въпрос на вкус и възможности


Лек ден на всички ръчкащи и неръчкащи и най-вече здраве


П.С.
За Меркел-Феркел моля те не ми говори, защото всички ще си патим от нея и всичките МАНГАЛИ, КОИТО НИ НАТРЕСЕ НА ЦЯЛА ЕВРОПА!!!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВинО за този полезен пост :
atuani (20-01-2019)
  #269  
Стар 20-01-2019
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Лун Лане този с вентилатора е 905W, явно си неграмотен загубеняк!
Обяснил съм за какво и защо го ползвам!
Искаш снимки на всичките ми боксове ли?
Явно си зомбиран от Амазон, неграмотен потребител


А иначе за този иде реч, който е на шота! Когато постнеш нещо подобно, тогава може да коментираш и да рекламираш сектата на лузерите
...неграмотен загубеняк, зомбиран от амазон, неграмотен потребител, рекламиращ сектата на лузерите...ще ти каже само 1 и приключвам
Amazon fire tv stick е с процесор от сероята 905, няма нито една дупка за охлаждане и е толкова малък, че няма къде даже да забиеш вентилатор
Отделно 90% от имащите боксове, не 10ината души тук във форума имат 905ци аре на бас... я ги питай
Отделно искам да ми пишеш колко струва 912ката която имаш ти със завидния антуту резултат
Отговори с цитат
  #270  
Стар 20-01-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,805
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,807 пъти в 3,008 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
...неграмотен загубеняк, зомбиран от амазон, неграмотен потребител, рекламиращ сектата на лузерите...ще ти каже само 1 и приключвам
Amazon fire tv stick е с процесор от сероята 905, няма нито една дупка за охлаждане и е толкова малък, че няма къде даже да забиеш вентилатор
Отделно 90% от имащите боксове, не 10ината души тук във форума имат 905ци аре на бас... я ги питай
Отделно искам да ми пишеш колко струва 912ката която имаш ти със завидния антуту резултат
Тъпо, тъпо, още по-тъпо лун ланче
Този 912 3/32 бокс миналото лято за 95лв. купих!
Два пъти по-евтино от флагмана на Амазон, но в замяна на това четири пъти по-добър от всеки Амазон
Щом твърдиш, че Amazon fire tv stick е с процесор 905, дай един резултат за производителност, да се вижда и температурата на проца, ако не те е срам
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 14 (0 членове и 14 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:43.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.