The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 10-03-2012
линеар линеар не е на линия
e.i.r.p.
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 106
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от butch_bs Вижте мненията
заради ограничение интелсат-12 да е на дисека А
не мога да разбера толкова ли не могат да си сменят default настройките в приемника че трябва да правят тая простотия... тоя конвертор след 1 година няма да работи както трябва, добре че поне слагат читави конвертори Инверто
__________________
Gibertini 1.25m offset; Norsat PLL LNB; Belden RG-11 coax;
Отговори с цитат
  #52  
Стар 10-03-2012
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 740
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от линеар Вижте мненията
не мога да разбера толкова ли не могат да си сменят default настройките в приемника че трябва да правят тая простотия... тоя конвертор след 1 година няма да работи както трябва, добре че поне слагат читави конвертори Инверто
а кой ще ходи след всеки ъпгрейд на приемника при клиентите. Софта е еднакъв за всички, без значение имат ли мултифийд или не. Знаеш, че всички клиенти са "майстори". Особено най-многобройните потребители на тази услуга (42Е)
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10-03-2012
pepita pepita не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: russia
Мнения: 16
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от erdinerdin872 Вижте мненията
Ето един мн добър монтаж на служители на виваком.

антената е монтирана преди няколко дни.
лнб-то е за гледане през 3 градуса.
да добавя,че антената е по-голяма от булсатските.
и кое му е доброто ?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10-03-2012
BILIYON BILIYON не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2011
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pepita Вижте мненията
и кое му е доброто ?
Че аз имам подобна антена на село в Североизточна България...80 см антена с мултифийд от 2 спътника за 4 приемника-и на 4-те се гледа телевизия без никакви проблеми...Даже през зимата при големи снежни бури,нямаше абсолютно никакви проблеми...Иначе конвертора е на Инверто и е хубав,като с по такава голяма антена се изкарва 2-3 db по-силен сигнал отколкото с 60 см...Преди си бяхме на кабеларката, която вземаше сигнала от Булсатком и при силен дъжд,да не говорим за снежни бури винаги изписваше няма сигнал или bad signal...Така,че според мен Виваком изобщо не са зле(Даже са по добре от Булсат-а), но ще има хора дето все ще мрънкат за щяло и нещяло(незнам,може би им плащат от другите оператори да правят антиреклама...Знам ли... )...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10-03-2012
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

по голяма тенджера слагат за да може да хващат и турския спътник да има повечко канали,те имат доста FTA (free to air).
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11-03-2012
Марио62 Марио62 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BILIYON Вижте мненията
Че аз имам подобна антена на село в Североизточна България...80 см антена с мултифийд от 2 спътника за 4 приемника-и на 4-те се гледа телевизия без никакви проблеми...Даже през зимата при големи снежни бури,нямаше абсолютно никакви проблеми...Иначе конвертора е на Инверто и е хубав,като с по такава голяма антена се изкарва 2-3 db по-силен сигнал отколкото с 60 см...Преди си бяхме на кабеларката, която вземаше сигнала от Булсатком и при силен дъжд,да не говорим за снежни бури винаги изписваше няма сигнал или bad signal...Така,че според мен Виваком изобщо не са зле(Даже са по добре от Булсат-а), но ще има хора дето все ще мрънкат за щяло и нещяло(незнам,може би им плащат от другите оператори да правят антиреклама...Знам ли... )...
Може ли да ми обясниш защо при мен,при чиния 80см картината ми спира когато си иска и от ВИВАКОМ след 5-то идване у нас ми казаха,че проблема е нерешим...От Пловдив съм,9-ти етаж,изложение юг и изток?Благодаря!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11-03-2012
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марио62 Вижте мненията
Може ли да ми обясниш защо при мен,при чиния 80см картината ми спира когато си иска и от ВИВАКОМ след 5-то идване у нас ми казаха,че проблема е нерешим...От Пловдив съм,9-ти етаж,изложение юг и изток?Благодаря!
измести ъгъла на конвертора може би антената леко виси не е вертикална и (ТЕХНИЦИТЕ отВИВАКОМ) не са дали нужното отклонение.
Или пък сграда пред антената ти пречи и може би са близо че няма решение,но едва ли? - може да си преместиш антената.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11-03-2012
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 154
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chenev Вижте мненията
измести ъгъла на конвертора може би антената леко виси не е вертикална и (ТЕХНИЦИТЕ отВИВАКОМ) не са дали нужното отклонение.
Или пък сграда пред антената ти пречи и може би са близо че няма решение,но едва ли? - може да си преместиш антената.
Да има блок пред него 20 етажа
Такива дето дават съвет за местене могат да дойдат с мен да местят антена и да видим , как ще реши проблем с насичане.
Ако искаш да те викна един ден да си местиш и да обясниш на клиенти ,че ще им правиш апартаментите на решето .
И когато продължи да насича какво правим ?
Поздрави!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 11-03-2012
chenev chenev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 112
Благодари: 1
Получил благодарност:
10 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedo Вижте мненията
Да има блок пред него 20 етажа
Такива дето дават съвет за местене могат да дойдат с мен да местят антена и да видим , как ще реши проблем с насичане.
Ако искаш да те викна един ден да си местиш и да обясниш на клиенти ,че ще им правиш апартаментите на решето .
И когато продължи да насича какво правим ?
Поздрави!
Първо бих проверил нивото на сигнала и ако е недостатъчен тогава да предприема следващо действие не да започвам терасата с дрелката.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11-03-2012
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 154
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

И при 14db пак насича на места.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
tv, vivacom, антените, кой, монтира, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
колко лед има по антените ..... kanzas Монтаж и настройка на антени 102 13-02-2012 11:17
Vivacom на 45Е - обсъждане Dreyller Български програми на останалите спътници 101 29-01-2011 13:36
Vivacom проблем Христо DREAMBOX 16 11-06-2010 00:14
Заведение монтира монитори по масите: поръчай или цъкай нета! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 14-09-2009 15:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.