The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #951  
Стар 24-03-2017
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С ръчни багажи проблеми има навсякъде особенно с лоу кост полетите и ограниченията... и пляскания има навсякъде. Кацането е най-опасното при самолетите

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
  #952  
Стар 25-03-2017
Аватара на Астрал
Астрал Астрал не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Местоположение: Ловеч
Мнения: 725
Благодари: 107
Получил благодарност:
341 пъти в 176 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Силно съжалявам,че Змея от на Була форума не е модератор тук,90% от темата е за метлата.Само респект и уважение за тези останали 10 % от писалите в темата,които наистина желаят някога,някъде нещо но БЪЛГАРСКО и ХУБАВО да се случи най-сетне.
__________________
13-16-19 E 85 cm ITV Partner
Tecatel 120см 36 E ,GS B211,TRICOLOR TV
Следните потребители (3) благодарят на Астрал за този полезен пост
fen (25-03-2017), manechi (25-03-2017), sa6o91 (26-03-2017)
  #953  
Стар 25-03-2017
евросат евросат не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 242
Благодари: 50
Получил благодарност:
70 пъти в 39 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
евросат, в момента водиш диалог, с човек, който дори не знае какво е сателитен интернет, но вече е абонат на две места
Златанов - на була сателита го забрави...
И аз това си мисля. Те ме изкараха национален
предател.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на евросат за този полезен пост :
register (25-03-2017)
  #954  
Стар 25-03-2017
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Национални предатели са собствениците на Булсат! А ние сме просто странични наблюдатели, някои с малко повече информация от други, ддруги пък завиждащи че я нямат .
b_ignatov , как пък реши, че булсат ще ти пуснат сателитен интернет на приемлива цена? Кога булсат са направили нещо за теб?
Астрал, Joe, може да ви се струва, че хората тук говорят от някаква завист, но всъщност всички тук говорим от опит и понеже знаем каква е българската действителност. Всеки от тези хора се интересува от този сателит, кой от любопитство, кой от някакъв служебен или професионален интерес, но никой от нас не може да повлияе на излитането му. Можем типично по български да си коментираме тука, а някои хора, които виждат само лошото у други пък можете да си ни плюете.
Отговорете ми какво българско има в сателит , който е построен със заем, който не е от банка от България? Та дори и да остане активен, което няма да се случи, тоя сателит аз ще го плащам с моята такса 10 години напред на АМЕРИКАНЦИТЕ. Сателита е построен от Американците, най-вероятно ще бъде и управляван от американци. Това ли ви е патриотизма? Да се радвате, че една фирма е затънала в дългове към друга държава, само за да вдинге една услуга? Не може 50 стотинки да ги гледате само от единия край, те имат две страни.


Цитирай:
Пример за това е конфликтът между позицията, която държи "Булсатком", и тази, която използва норвежката Telenor Sat с нейния спътник Thor 6. Именно заради тази чисто технологична несъвместимост Комисията за регулиране на съобщенията не даде разрешение на скандинавския телеком да излъчва сигнал към територията на България - това можеше да създаде смущения или да заглуши бъдещия български сателит.
Това е цитат на новина от сайта на Булсат, айде ся някой да ми каже, щом Тор6 може да заглуши булсат в България, може ли булсат да заглуши Тор6 в Румъния? И ако може, как си мислите, че биха реагирали от Теленор?

Последно редактирано от TUISTERa : 25-03-2017 на 09:25
Следните потребители (2) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
register (25-03-2017), wassl (25-03-2017)
  #955  
Стар 25-03-2017
Аватара на b_ignatov
b_ignatov b_ignatov не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2016
Местоположение: София
Мнения: 631
Благодари: 161
Получил благодарност:
133 пъти в 92 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

БСК направиха така, че като си ходя на двете ми вили на село, да мога да гледам телевизия. Да наистина...... надявам се да направят така, че да имам и интернет на тези две места. До преди две години почти нямах обхват на телефона на тези места. Сега обхват има, но интернетът е слаб. Това ми е единствената надежда, че докато съм там ще и имам интернет връзка и достъп до домашния ми медиа и ТВ сървър. И все пак казвам, че всичко е надежда, а не официална информация.
Лек ден.

Sent from my OnePlus 2 using Tapatalk
  #956  
Стар 25-03-2017
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не виждам коя българска банка би отпуснала такава сума, а и да има, вероятно би имало разлика в лихвата?! Където им е по-изгодно, там ще теглят кредит. А и по темата с банките, я ми посочете една БЪЛГАРСКА банка, защото по случайност работата ми е свързана с банки и не знам да има българска банка. Всички са гръцки, австрийски, нам какви, но не и български. В тоя ред на мисли дали ще плащат лихви на американци, гърци, австрийци и прочее - все тая. Където им е по-изгодно и който им е дал пари, на него ще връщат.

И въпросът не е толкова ще го бъде ли или не сателита /искрено се надявам да го бъде/, а в това, че тук някои хора изпитват и ще изпитат неописуем кеф, ако сателита не се изстреля или ако се случи нещо при изстрелването или каквото и да било друго, просто ще е душевна чекия за тях. Защо е така, никой не знае, но на тях ще им е страшно гот. И не става дума само за сателита - за всичко, що се прави тук, ще умрат от кеф, ако се провали, ей тъй, за спорта.

А да не почваме темата с пиратенето на Булсатком, с чергите и прочее тарикатлъци, които ощетяват и ощетяваха фирмата. Бяха купени права са сума спортни събития, за много пари, но Ганьо не ще да плаща 4лв. на Булсатком, щото може без пари. Когато фирмата разчиташе на тея пари, за да изгради или подобри нещо, Ганьо се правеше на хитрец, щото намери на хляба мекото. Когато Булсатком не можеха да плащат повече, защото биваха ощетявани от Ганьо и се принудиха да излъчват разни мачове по втория начин, Ганьо вместо да си замълчи, започва да се подиграва кое и как било, вместо да е благодарен поне малко за толерантността на оператора по много въпроси - срочни договори, спортни събития за някакви никакви пари и т.н.

В същото време един друг ояден тарикат прави един канал Диема спорт, тропва по масата, че или ще плащаш или няма да гледаш и Ганьо веднага отива и плаща, щото на Ганя ако му даваш евтинко и не му се караш - се ебава и се подиграва, но щом му тропнеш с крак - веднага кляка и плаща. Сега другите чуждестранни тарикати направиха един друг канал и така спортът ще се раздели на две места по 5лв. на месец, но Ганьо ще плаща, щото тея дето искат парите са строги и на него му е кеф да го мачкат. Хем плаща, хем го мачкат и то не някаква българска фирма, ами чуждестранни големци...

Изобщо народопсихология, заради която всичко е такова, каквото е.
Следните потребители (7) благодарят на Златанов за този полезен пост
kom6ito (25-03-2017), sa6o91 (26-03-2017), Stuka (25-03-2017), valbg (25-03-2017), Веско (25-03-2017), Иван1958 (26-03-2017), миро86 (25-03-2017)
  #957  
Стар 25-03-2017
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Години наред Булсатком излъчваха без лиценз Film+ HD, но пак искаха по 4лв за него.
Канала беше с различна програмна схема от Film+ и това налагаше отделен лиценз в СЕМ, подобно на Планета и Планета HD, но Булсатком си траеха
Да не говорим, че оператора така и не се научи, че преди да създава нови канали и да ги пуска в мрежата си първо е нужно разрешително от СЕМ. Но за сметка на това регулатора макар и със закъснение вече над 10 пъти ги глобява за тази простотия

Последно редактирано от Дато : 25-03-2017 на 09:58
  #958  
Стар 25-03-2017
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://www.capital.bg/biznes/kompani...atelit_za_200/

Старо е и вероятно е пускано, но има информация и за банките и за сателитния интернет, ако се интересува някой.
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на an за този полезен пост :
евросат (25-03-2017)
  #959  
Стар 25-03-2017
евросат евросат не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 242
Благодари: 50
Получил благодарност:
70 пъти в 39 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

й
Цитирай:
Засега не предвиждаме да предоставяме интернет за крайни потребители чрез сателита
Това беше ясно. Колегата май по-добре да сменя вилата на село.
  #960  
Стар 25-03-2017
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,134
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вие не разбрахте ли чр сателита е продаден ! Булсат остават на Хелас 3
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Mediadigital за този полезен пост :
register (25-03-2017)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, какво, на, сателита, Става, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
какво става с тв скат ? dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 0 19-03-2015 01:55
ФЕН Фолк ще стартира при сателита на Булсатком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 10-02-2015 00:14
какво става с 11135 V на 39Е opti ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 18 11-08-2014 21:39
Какво става с НВО Комеди? elektrik Кошче 1 24-03-2013 09:25
bivol.bg - Какво става там ? Хиена Дъра-Бъра 12 04-02-2013 21:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.