The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2331  
Стар 02-10-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Каква жалба? Сякаш не си наясно, че те отхвърляха всяка една жалба, защото според тях това не е отпадане на канал? И само нахалните, които минахме през КРС успяхме да си анулираме договорите..
Отговори с цитат
  #2332  
Стар 02-10-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За това, че държавата не работи не са виновни операторите
Отговори с цитат
  #2333  
Стар 02-10-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Глупости, нещо май бъркаш понятията в този случай.
Тук жалбите бяха отхвърляни точно от оператора, а държавата, в лицето на КРС си свърши работата!
Отговори с цитат
  #2334  
Стар 02-10-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти сам каза, че кзп не са си свършили работата. Не може оператора да каже на кзп какво да реши. Също така ти сам каза,че сте ползвали крс(които по принцип си говорят само с фирми и частните лица при тях не са фактор)
Всъщност ти кзп не си споменавал никъде, но аз говоря за тях, а ти каза че отхвърляли жалбите, като си имал в предвид оператора, за това стана объркване.
Отговори с цитат
  #2335  
Стар 02-10-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ако обичаш чети внимателно какво съм писал. С тази защита, която правиш на твоите колеги вече започваш да прескачаш редове при четенето ми се струва Работата в казуса, който коментираме не си свърши оператора. Лично аз не съм се занимавал изобщо с КЗП. Проблема ми бе решен директно от КРС, за да пиша, че не са си свършили работата. След като се премахне канал е работа на оператора да те освободи от договора си. А не да те прави на маймуна да пускаш допълнителни жалби по всякакви комисии. И именно защото ме направиха на маймуна при освобождаването от договора, то сега съвсем умишлено и сериозно ги освобождавам от присъствието на мои бивши клиенти в мрежата им

Последно редактирано от Цец0 : 02-10-2016 на 22:39
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
Пецо (02-10-2016)
  #2336  
Стар 02-10-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,027
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,753 пъти в 981 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Те са ми конкуренти, не бих могъл да ги защитавам, който е разбрал какво искам да кажа е разбрал.
Но твоите отговори са на моите "писаници", а аз съм писал за жалба до кзп, което автоматично означава, че и ти си писал за отхвърлена жалба от кзп, понеже не си уточнил че е отхвърлена от оператора. Айде да не се заяждаме, щото става смешно, ти като беше в ментел тука лоша дума не даваше за тях да се каже, сега станаха най-скапаните ...
Аз отбелязах своята грешка, ти ако искаш продължавай да си мислиш , че съм адвокат на дявола

Последно редактирано от TUISTERa : 02-10-2016 на 23:18
Отговори с цитат
  #2337  
Стар 02-10-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Нормално е да съм ги защитавал. Все пак това беше мястото, където съм си вадил хляба с труда си. А сега ги плюя, защото некадърниците, които назначиха да ръководят компанията я съсипват. И малко или много ми е болно. Защото, когато започнах там клиентите и бяха едва 200 хиляди, а като напуснах бяха над 4 милиона и половина. Сещай се, какво съм оставил там... А ти в момента, дали умишлено или не правиш абсолютно същото, което правих и аз преди време, защитавайки работодателя си и неговата политика. И затова е меко казано нелепо да ми правиш забележка за това.
Отговори с цитат
  #2338  
Стар 03-10-2016
Аватара на ceco7
ceco7 ceco7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Местоположение: София
Мнения: 53
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не спорете заради тези , които не заслужават вниманието ни. В крайна сметка ако този оператор държи на клиентите си ще отключи каналите веднага и без въпроси на тези плащащи съответните суми. Например : Тези , които са плащали по 25, 35 или 45 лева за пакетите си, да получат аналога на съответната сума при новите пакети. Така няма да има недоволни, дори напротив. Виваком няма да загубят нищо и ще спечелят сигурни стари и покрай тях много повече нови клиенти. Но сега, специално в този случай трудно ще преглътна , че плащам по-голяма такса от новите клиенти и не ползвам същите условия. Ще им дам тримесечното обезщетение и без мен ще загубят около 600 лв. чисто приспадайки неустойката. С голямо нежелание ще ги сменя, но има оператор предлагащ за алтернатива 50% отстъпка на първата година. Да не си мислят, че са единствени. Уникални донякъде, но не единствени. Това ще компенсира нещата. Може и да не съм само аз напуснал кораба, да си помислят хубаво. Не само това, но и планираното ми пренасяне на номера през идния април ще отиде на друго място , пак заради тези им действия.
Дано някой от маркетинговият отдел на Виваком прочете това .

Последно редактирано от ceco7 : 03-10-2016 на 00:15
Отговори с цитат
  #2339  
Стар 03-10-2016
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виваком са премахнали пакет HD LIGHT и вече каналите от него са включени в новите пакети за DTH, заменящи Старт, Стандарт и Екстра
Отговори с цитат
  #2340  
Стар 03-10-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,735
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Адаш, на Маркетинга в подобен тип компании не им пука, повярвай ми... Просто ти е бедна фантазията какви хора обикновено работят в тези отдели. Аз когато писах втората жалба до моя бивш работодател в прав текст им казах, че ще загубят стотици карти, ако не стане на моето. Защото много добре разглеждащия жалбата знаеше кой съм и какъв съм бил там. Не се трогнаха изобщо. И затова сега хем махам карти от тях на бивши мои клиенти, с които все още си поддържам връзка, хем си махнах и договора. Затова, че ако искаш пусни една жалба към оператора. И ако не удовлетворят искането ти просто им покажи среден пръст. Не е трудно Не разчитай някой да чете.... На много от тях това им е под достойнството...и не четат нищо друго освен Фейсбук
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vivacom, Канали, на, Нови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Смяна позиция на канали във Vivacom IPTV СветлинСтаев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 02-01-2014 11:12
VIVACOM TV с нови функции за повече контрол ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 23 05-06-2012 01:16
Нови пакети VIVACOM DUO с фиксиран телефон ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 16-05-2012 15:46
Нови VIVACOM DUO пакети пестят от месечните такси ТИНТИН GSM мобилни комуникации 2 14-06-2011 14:45
Нови допълнителни пакети от VIVACOM за по-изгодни мобилни разговори в ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 18:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.