The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 16-10-2012
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кореком Вижте мненията
ако не знаете сега ще ви кажа, че много си зачесахте нещо езиците, като се ходи на монтаж, екипа си преценява как да го направи , дали ще бие антена или ще смени само конвертора, фирмата го разрешава, пак на които не му харесва да ходи при виваком
не знам какво ви разрешават но това е просто незаконно
освен в случай когато антената и конвертора си остават собственост на фирмата
когато антената и конвертора са собственост на клиента - те са част от неговия абонамент
защото без тях реално не може да се ползва услугата
незаконно е дори да го вържете към съседа и да му оставите антената и конвертора защото ако съседа се откаже от услугата и си продаде оборудването - какво следва? нов монтаж? кой го плаща?

има колективни системи - за тях си има колективни договори
при положение че договорът не е колективен а системата е колективна - монтажът е незаконен

Последно редактирано от register : 16-10-2012 на 09:47
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16-10-2012
Аватара на bodurov
bodurov bodurov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: ПЛОВДИВ
Мнения: 259
Благодари: 102
Получил благодарност:
145 пъти в 74 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кореком Вижте мненията
ако не знаете сега ще ви кажа, че много си зачесахте нещо езиците, като се ходи на монтаж, екипа си преценява как да го направи , дали ще бие антена или ще смени само конвертора, фирмата го разрешава, пак на които не му харесва да ходи при виваком
С това поведение на фирмата и персонала в частност, до никъде няма да стигнете. В момента Булсатком е по-зле от която и да е селска кабеларка, добре че разчитате на непретенциозни клиенти.
Качеството на програмите е зле, приемниците са пълен боклук, антените са меки турски раждилници?

На бай Грую нали нещо му се мярка там на екрана. Доволен е. А такива са 90% от абонатите Ви.

Май наистина Виваком имат по-голям шанс от вас.
__________________
XTrend ET9200 + Zgemma H7s powered by OpenPli 7.0 and SONY KDL-50W808C
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на bodurov за този полезен пост
d.ivanov (16-10-2012), slaitt (16-10-2012), фолкръм (26-11-2012)
  #43  
Стар 16-10-2012
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кореком Вижте мненията
като се ходи на монтаж, екипа си преценява как да го направи , дали ще бие антена или ще смени само конвертора, фирмата го разрешава, пак на които не му харесва да ходи при виваком
От това становище лъха доста арогантност и чувство за непогрешимост, точно като шопското : "и да се ус*реме, нема'а се изложиме". За граматиката и лексиката (ще бие антена) няма що да се коментира, на прилично ниво са за съответната прослойка...
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ВалчоП за този полезен пост :
sarivano (12-11-2012)
  #44  
Стар 06-11-2012
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен в новото жилище ми отказаха монтаж на покрива. Имали нова заповед от Стара Загора да изискват документ от общо събрание на входа, който да разрешава монтаж на сателитно оборудване по общите части, включително покрив, междинни тераси и подобни тъпотии. Когато им казах, че всичко съм направил и ми трябват само HD-та им светнаха очите и ме накараха да подпиша една декларация, че един вид аз нося отговорност за монтажа. Питаха ме къде да ми оставят чинията с конвертора, аз им казах до кофата дадох им 300лв, да има кирия за тях, те пък ми извадиха някакъв убит дисек, че моите още ги нямах. И те така.

Като нормални хора се разбрахме. Изпратих ги до колата и момчето ми показа макара с 30 метра кабел и вика - какъв покрив какви щуротии, с това трябва да направя поне 10 монтажа иначе глад.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 06-11-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Колко пари си им дал???? Я пак?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 06-11-2012
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Колко пари си им дал???? Я пак?
38 + 68 + 68 + 68 + 12 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 това ми е касовата бележка. За да не смяташ това са 278 лв. Тия по 2 дето ги виждаш са ми таксите за допълнителните приемници за 4 месеца.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 06-11-2012
VRaiko VRaiko не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 44
Благодари: 11
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерчо Вижте мненията
38 + 68 + 68 + 68 + 12 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 това ми е касовата бележка. За да не смяташ това са 278 лв. Тия по 2 дето ги виждаш са ми таксите за допълнителните приемници за 4 месеца.

Поздрави!
Изглежда, че Булсата са наистина Булшит. От 6 месеца съм абонат на Виваком - дойдоха, вързаха приемника с двоен сплитер към моята моторна антена, оставиха тяхната антена на съхранение в килера ми - и всичко за 0 /нула/ лева. Абонаментът е общо 23.60 лв - интернет + ТВ + телефон.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на VRaiko за този полезен пост :
slaitt (06-11-2012)
  #48  
Стар 06-11-2012
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VRaiko Вижте мненията
Изглежда, че Булсата са наистина Булшит. От 6 месеца съм абонат на Виваком - дойдоха, вързаха приемника с двоен сплитер към моята моторна антена, оставиха тяхната антена на съхранение в килера ми - и всичко за 0 /нула/ лева. Абонаментът е общо 23.60 лв - интернет + ТВ + телефон.
Дам така е. Преди когато мислех, че ще мога безпроблемно да се справя със Шер и продуценти и аз се оглеждах за Виваком. Но два момента ме отказаха или по-точно ме подразниха. Накараха ме да подпиша договор в офис за услугата без изобщо да ме питат за изложение или да проверят дали имат покритие на интернет. Второто бе когато един час гледах как симпатяги от Алкател въртят и сучат антена без изобщо да помислят, че това не им е кв. Младост и с моето изцяло южно изложение няма как да стане. Както и да е не стана с тях и договора се нулира. За това си направих сам инсталацията с две паници от по 110 с мултифилд на едната за Вива за да гледам Фиеста и за радио Нова. Оказа се естествено, че момчето дето ми е връзка в Булсат има Satfinder за DVB-S демек не можах да извадя Вивата щото още нямах ТВ-та на адреса.

Но тук темата е за монтаж на покрив и аз започнах с това, че и на мен ми отказаха да сложат паницата си горе.

А по твоя въпрос не познавам човек, който да е искал да се махне от Булсат и да не са го пуснали. А такива имам поне 4-5 около мен. Сменя ТВ-то с нещо голямо не го кефи картинката и на втория месец им удря паницата с приемника в офиса. Проблеми никакви, виж при Вивата не е баш така.

Поздрави.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 06-11-2012
Алекссан Алекссан не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 71
Благодари: 17
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерчо Вижте мненията
38 + 68 + 68 + 68 + 12 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 + 2 +2 +2 това ми е касовата бележка. За да не смяташ това са 278 лв. Тия по 2 дето ги виждаш са ми таксите за допълнителните приемници за 4 месеца.

Поздрави!
Баси, това е направо обир!
__________________
Много чета, ама нищо не разбирам.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 06-11-2012
Ламерчо Ламерчо не е на линия
Неще ьтв!
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 99
Благодари: 8
Получил благодарност:
43 пъти в 16 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Избери си какъвто искаш неоператорски HD приемник умножи по 4, калкулирай си антена, конвертор, кабели. Помисли нашите любими събратя "гаражни търговци" колко пари ще ти искат за монтаж и настройка и виж колко е крайната сума.

На мен една небезизвестна столична фирма за монтаж на паниците + окабеляване за 6 точки след мултиключ ми поискаха по 32.50 на точка с включен кабел, тип леле мале и отделно по 75лв настройка и монтаж антена.

Некво тъпо ми стана.


Та за това тия пари не ми се видяха толкова много. Не че съм получил кой знае какво за тях, но пък имам ТВ и горе долу бива.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
wtf, БУЛСАТКОМ, Монтаж, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сат антени Ники Монтаж и настройка на антени 171 29-05-2012 09:47
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 18:12
обратен монтаж д.е.м.т САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 17 28-01-2011 18:27
Монтаж на сат антена bu12tras Монтаж и настройка на антени 8 07-05-2010 21:59
монтаж на сет.чиния цветко Въпроси и отговори 1 07-05-2010 19:25


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.