The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: *88, Спътник Hellas Sat 3/4 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на A1 TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 21-04-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кокович, като не се инициализира модула, все тая с карта ли е или без. Топката остава у Самсунг. Или най-малкият модел на Опенбокс, който се закача зад телевизора и "окото" на дистанционното се извежна на кабел отпред( има го в комплектацията), но му остава проблема с двете дистанционни. На опъна е обучаемо.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 21-04-2015
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Според последната информация която е дал колегата , след като вижда версията на модула и модела той е инициализиран от телевизора. Май нещо с картата не се разбират според това съобщение......
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21-04-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Съдейки по картинката, която е публикувал колегата, няма и помен от завършване на инициализацията. Такъв надпис виси до безкрайност при неинициализиран( неработещ ) модул. Картата няма никакво отношение в случая.))) Теоририята на Конспирацията за Оператор -Андрешко и икономии в случая не помага. Въпросът е или чисто електрически, както посочи Туистър по-горе или въпрос на съвместимост с конкретният модел на Самсунг. Преди да почне картата да прави проблеми, трябва да съществува разпознат и управляван от ТВ-то модул, в който да прави проблемите. Мисли причинно-следствено. Знам как в Москва Самсунг решиха проблема при появата на CI + модули на Триколор и проблеми със продадените им телевизори. Масово сменяха " дъна" за своя сметка. Как ще реагира Самсунг-България не зная.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!

Последно редактирано от sarivano : 21-04-2015 на 18:42
Отговори с цитат
  #24  
Стар 21-04-2015
вивател вивател не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 3
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
За да не отварям нова тема пиша в тази. Става въпрос за същия тъп телевизор ue55h6500 От десет дена го имам и картината му е повече от отвратителна. Говорих със самсунг - някаква жена с дистанционната поддръжка ръчна два пъти дори аз и казах да види и баланса на бялото тя влезна но не пипна нищо понеже и се сторило настроено. Като видя ,че няма промяна ме посъветва да отида да си взема от Булсатком CA модул, на което аз и се изсмях и казах ,че те не предлагат такъв. После ядосан и обесних, че преди да купя тоя боклук гледах на самсунг eu40f6400 и картината му е коренно различна и се настройва за секунди. Тогава тя каза ами занеси го на сервиз. Един мой приятел по случайност също си купи въпросния телевизор гледа на близу със CA модул картината му е същата боза. Май самия модел е пълен боклук след като го няма и в сайта на самсунг да не е някоя китайска реплика която дебелия е внесъл нелегално в техно....т. Ако някой знае нещо за настройки на картината да помага. Тези настройки, където са в нета ги изпробвах всичките и НЕ стават.

Последно редактирано от вивател : 21-04-2015 на 22:36
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22-04-2015
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вивател Вижте мненията
Здравейте,
За да не отварям нова тема пиша в тази. Става въпрос за същия тъп телевизор ue55h6500 От десет дена го имам и картината му е повече от отвратителна. Говорих със самсунг - някаква жена с дистанционната поддръжка ръчна два пъти дори аз и казах да види и баланса на бялото тя влезна но не пипна нищо понеже и се сторило настроено. Като видя ,че няма промяна ме посъветва да отида да си взема от Булсатком CA модул, на което аз и се изсмях и казах ,че те не предлагат такъв. После ядосан и обесних, че преди да купя тоя боклук гледах на самсунг eu40f6400 и картината му е коренно различна и се настройва за секунди. Тогава тя каза ами занеси го на сервиз. Един мой приятел по случайност също си купи въпросния телевизор гледа на близу със CA модул картината му е същата боза. Май самия модел е пълен боклук след като го няма и в сайта на самсунг да не е някоя китайска реплика която дебелия е внесъл нелегално в техно....т. Ако някой знае нещо за настройки на картината да помага. Тези настройки, където са в нета ги изпробвах всичките и НЕ стават.
офф:
Колега, ако преди това гледаше на eu55f6400, нямаше сега да мислиш същото за ue55h6500
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-04-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

На Samsung C6710, ES7000, F7000, H6500 върви без никакви ядове. Субтитрите си вървят идеално, но имайки предвид, че за тези модели оскам върви идеално, невиждам смисал да ползваш CI.

Edit: и стига сте си предлагали китайски боксове "It is so 90s." Хората отдавна ползват само 1 дистанционно, гледат по-добра картина и ползват много повече екстри...

Последно редактирано от greenhorn : 22-04-2015 на 12:57
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22-04-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zaneshew Вижте мненията
Здравейте . Някой да е подкарвал CI модула на мтел със Samsung smart 3D H6500 серия ? Имам следния проблем : Когато отида на който и да е платен канал от мтел , телевизора ми изписва следното: CIPlus information : Authentications process in progress. .....и така седи с часове ?! В менюто на телевизора се вижда CI модула и смарт картата. Разбира се говорих с поддръжката на мтел ..... ще пращат пак техници . Идеята ми е, че предпочитам да гледам с модул и не искам още една кутия с дистанционно .
Вземи си активирай CI+ и то ще вземе да тръгне. Трябва само да въведеш пин кода. Да позная, в мемента PVR и Timeshift не ти работят
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22-04-2015
zaneshew zaneshew не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: София
Мнения: 150
Благодари: 20
Получил благодарност:
50 пъти в 39 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от greenhorn Вижте мненията
На Samsung C6710, ES7000, F7000, H6500 върви без никакви ядове. Субтитрите си вървят идеално, но имайки предвид, че за тези модели оскам върви идеално, невиждам смисал да ползваш CI.

Edit: и стига сте си предлагали китайски боксове "It is so 90s." Хората отдавна ползват само 1 дистанционно, гледат по-добра картина и ползват много повече екстри...
До колкото ми е известно oscam за H серията не работи. Ако лично си го подкарал , ще ми е много интересно да дадеш насока.
__________________
World Vision force 1 Plus,Vu+ Zero, Dreambox 500s, Triax 78.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22-04-2015
zaneshew zaneshew не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2008
Местоположение: София
Мнения: 150
Благодари: 20
Получил благодарност:
50 пъти в 39 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от greenhorn Вижте мненията
Вземи си активирай CI+ и то ще вземе да тръгне. Трябва само да въведеш пин кода. Да позная, в мемента PVR и Timeshift не ти работят
Колега как според теб се активира CI+ ? Къде искаш да въведа пин код ? Какъв PVR, какъв Timeshift , когато каналите не се отварят ?
__________________
World Vision force 1 Plus,Vu+ Zero, Dreambox 500s, Triax 78.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 22-04-2015
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В Broadcast има меню Common Interface... Ако ти е активно менюто, ще даде възможност да активираш модула, както и си видиш абонамента. В моментя нямам ТВ пред себе си и карам по памет. Но, докато не го активираш, няма да тръгне.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ci, samsung, ue, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Blu-Ray Samsung проблем таратор DVD и BLURAY плеъри 11 29-07-2013 08:01
Избор между Samsung ES5500, Samsung EH5300 и Samsung F5500 СС ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 0 17-06-2013 09:27
проблем със SAMSUNG га4ев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 28-05-2013 15:07
Проблем с LED TV Samsung АЗЗ ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 26 12-10-2011 09:26
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.