The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар Преди 3 седмици
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Значи радиата са 12,телевизионните са 191,от които два са тестови,които може и да ги няма в операторския!Общо 203!Най вероятно в информация от менюто,може да се види от коя дата е базата данни!
Точно така е. 189 канала плюс двата тестови. На операторския излизат като Test 2 HD и Test 42 HD. Втория лъчи турския Канал D, който го има отделно със собственото си име
Само дето радиата са 11, а не 12. Толкова ги преброих във фабричната листа с канали. когато сканирам спътника радиа не ми излизат, само 191-те канала
Отговори с цитат
  #22  
Стар Преди 3 седмици
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Точно 203 канала и 11 радиа са общо 214 (сега ги броих) в листата с канали. А това че съм добавил незнайния спътник Bulgariasat 2E и ми сканира 193 канала, няма никакво значение листата не се променя, нито каналите от 12073(hevc) и 12418(mpeg4) се записват по два пъти в листата. Всичко ti se налива от BulgariaSat-1 1,9E, който го няма като сателит в списък със спътници.
Лошото е, че нямам по ръка булсатски приемник за да опитам това упражнение за коeто ме съветваш в по-горния пост!
Когато сканираш и запишеш процедурата, каналите отиват във фаворитната листа, а не във фабричната, тя не се променя... Както и да е, важното е че го разбра. И в крайна сметка на операторския намери ли мпег 4 диемите, които могат да се гледат ?
Отговори с цитат
  #23  
Стар Преди 3 седмици
demmlik demmlik не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 592
Благодари: 1,800
Получил благодарност:
94 пъти в 71 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране Insan ey

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Когато сканираш и запишеш процедурата, каналите отиват във фаворитната листа, а не във фабричната, тя не се променя... Както и да е, важното е че го разбра. И в крайна сметка на операторския намери ли мпег 4 диемите, които могат да се гледат ?
Няма какво повече да очакваш.!
__________________
Japan
Gilan/Deylem
ZaZA Bazar uK
Отговори с цитат
  #24  
Стар Преди 3 седмици
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Нowhere City
Мнения: 253
Благодари: 126
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Когато сканираш и запишеш процедурата, каналите отиват във фаворитната листа, а не във фабричната, тя не се променя... Както и да е, важното е че го разбра. И в крайна сметка на операторския намери ли мпег 4 диемите, които могат да се гледат ?
Виноват!
Понеже предварително си бях направил фаворитни канали 15 от основната листа и затова не се записваха. Изтрих ги т.е сканирах на празна листа и излязоха!
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s

Последно редактирано от Kosme : Преди 3 седмици на 07:56
Отговори с цитат
Стар Преди 2 седмици
Човек
Това съобщение е изтрито от Човек.
  #25  
Стар Преди 2 седмици
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Също нямат намерения явно да оправят насичането(на бързи сцени кадрите са между 16-20 fps) на всичките Диеми и Нова спорт. Не знам на какво се дължи това дали от това, че са на hevc транспондер ли, но наистина не става за гледане?
От два-три дена вече и Диема спорт 2 насича при бързи сцени. Ебавките на Неосат наистина нямат край. При положение ,че тия канали се плащат отделно си мисля, че трябва да го оправят тоя фрейм. Остана само Диема спорт 1 с нормална картина
Отговори с цитат
  #26  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Нowhere City
Мнения: 253
Благодари: 126
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
От два-три дена вече и Диема спорт 2 насича при бързи сцени. Ебавките на Неосат наистина нямат край. При положение ,че тия канали се плащат отделно си мисля, че трябва да го оправят тоя фрейм. Остана само Диема спорт 1 с нормална картина
Потвърждавам: Диема 2, Диема 3, Нова спорт и на моменти 7/8 не стават за гледане на бързи кадри. При положение, че имат толкова свободен капацитет(активираните транспондери са едва 40-45% от целия спътник) се чудя каков толкова не могат да ги наместят! Качеството на останалите им канали е прилично!
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Kosme за този полезен пост :
Човек (Преди 2 седмици)
  #27  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kosme Вижте мненията
Потвърждавам: Диема 2, Диема 3, Нова спорт и на моменти 7/8 не стават за гледане на бързи кадри. При положение, че имат толкова свободен капацитет(активираните транспондери са едва 40-45% от целия спътник) се чудя каков толкова не могат да ги наместят! Качеството на останалите им канали е прилично!
Капацитета горе няма общо с модулаторите долу, ако текущата абонатна база не може да покрие инвестиции за още техника не виждам как да активират още транспондери. Да, свободни честоти има , ама модулатора струва парички, не знам от къде им е ъплинка, ама ако не е техен то и до него трафика струва парички...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Човек (Преди 2 седмици)
  #28  
Стар Преди 2 седмици
Човек Човек не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2022
Мнения: 154
Благодари: 39
Получил благодарност:
34 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Капацитета горе няма общо с модулаторите долу, ако текущата абонатна база не може да покрие инвестиции за още техника не виждам как да активират още транспондери. Да, свободни честоти има , ама модулатора струва парички, не знам от къде им е ъплинка, ама ако не е техен то и до него трафика струва парички...
Не знам от къде е ъплинка, но щом Диема спорт 1 е наред, логиката сочи ,че нещо им куца в техническия отдел. Предполагам и за трите Диеми източника е един и същ. Няма как единия канал да е наред, а другите два да не са.
П.С. - Днес им звънях и Ванката каза ,че ще уведоми отговорните лица ! Остава да чакаме и ще видим!
Отговори с цитат
  #29  
Стар Преди 2 седмици
Митко7 Митко7 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2018
Мнения: 270
Благодари: 9
Получил благодарност:
78 пъти в 46 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не съм абонат на лайняния Заек и нямам проблем с каналите Диема Спорт. Като ви казах, че Заека е грандоман и въздух под налягане не ме слушахте. Сателитът му също е провал.
Отговори с цитат
  #30  
Стар Преди 2 седмици
Аватара на Kosme
Kosme Kosme не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Местоположение: Нowhere City
Мнения: 253
Благодари: 126
Получил благодарност:
40 пъти в 33 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Човек Вижте мненията
Не знам от къде е ъплинка, но щом Диема спорт 1 е наред, логиката сочи ,че нещо им куца в техническия отдел. Предполагам и за трите Диеми източника е един и същ. Няма как единия канал да е наред, а другите два да не са.
П.С. - Днес им звънях и Ванката каза ,че ще уведоми отговорните лица ! Остава да чакаме и ще видим!
Днес им писах мейл-оплакване във формата за обратна връзка, да видим какво и дали ще ми отговорят! Къв е тоя пич "Ванката" какви са му координатите да го преслушам утре и аз>?
__________________
Offset-120 см., LNB Hirschmann 0.3db, Amiko DM3800, Golden Interstar XPEED LX1, TV Samsung 55H6410, LG 42LM620s
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Канали, на, Неосат, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Инсталирай сам Неосат d.hristov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 282 Преди 7 часа 13:02
Нови канали на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 873 Преди 4 седмици 06:28
НЕОСАТ апп без сателитна? Джордж89 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 1 22-07-2023 13:21
Дистанционно за Неосат Sisyphus ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 8 21-12-2022 00:41
Промоции на Неосат d.ivanov ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия 25 05-04-2022 23:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.