The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ

КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ PC-платки за цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 19-09-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=12905
Този линк съдържа софтуера включен и vPlug (емулатор за гледане на телевизии, който се слага в папката dvbviewer/plugins). Ключетата си ги теглиш пример от тук http://www.key-flash.net/2010/11/v-keys-25112010.html слагаш ги в главната директория на vPlug. В този сайт www.dvbsupport.net/paytv проверяваш кои канали работят с vPlug.
В тази тема е писано за твоята версия Dvbviewer TE.
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=16340&page=2

Ако се интересуваш за шейх, той ще ти обясни подробно как да гледаш шеринг чрез твоята платка.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K

Последно редактирано от Музикантът : 20-09-2011 на 00:01
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Музикантът за този полезен пост :
phatsmall (08-10-2011)
  #12  
Стар 28-09-2011
phatsmall phatsmall не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 16
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Благодаря ти много за изчерпателния отговор , при първа възможност когато имам 10 минути свободни ще се пробвам отново.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 08-10-2011
phatsmall phatsmall не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 16
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Dvb-viewеr-а вече работи нормално , сканира и т.н. , не знам дали слагам ключа където трябва - във папката plugins , ако бъркам поправете ме.Иначе си подкарах и дистанционното (става по подобен начин както това за usb картата).
Ако може някой да ми обясни как точно да настроя дадена честота от определен спътник за да си намеря друг спътник(Bulsat 39E или Astra 23.5 например) , защото настройвам всичко което виждам като цифри и пак не става, a един приятел ще ми шарне ключове и ми каза да се опитам да си намеря тези два спътника (това ли са въпросните шейхове за които пише в по-горния пост)Чинията ми е паработлична със самоделно направен двигател.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-10-2011
phatsmall phatsmall не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 16
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А бе работи ама кодираните програми , само се показват за секунда и до там , иначе свободните работят и HD и другите , на vplug monitor ми дава катинарчето отключено тръгва за момент и спира въпросната програма.

Последно редактирано от phatsmall : 08-10-2011 на 14:52
Отговори с цитат
  #15  
Стар 08-10-2011
phatsmall phatsmall не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 16
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от phatsmall Вижте мненията
А бе работи ама кодираните програми , само се показват за секунда и до там , иначе свободните работят и HD и другите , на vplug monitor ми дава катинарчето отключено тръгва за момент и спира въпросната програма.
Сега спря и да намира програми при сканиране - не знам кво става вече !!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12-10-2011
phatsmall phatsmall не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 16
Благодари: 4
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мисля , че оправих нещата както трябва - преинсталирах компютъра , че нещо се бъгна win-а защото пробвах сто различни софтуера за гледане на цифрова телевизия и накрая си оставих DVBviewer благодарение на Музикантът имам читава версия и пак благодарение на негово обяснение за дистанционното си подкарах и дистанционното на платката ми.С Vplug и ключовете които намерих се гледаха изключително малко канали.Истината е във това да си намериш линия която някой приятел да ти шарне, ако намаш такъв френд съответно и ти шарваш нещо и всичко е наред .С хаду се работи супер лесно и сега гледам супер много канали HD-та БГ и т.н в нета попаднах на една тема Що е Hadu - описанието е много точно.Относно платката която ползвам Sky Star Express 2 HD работи супер бързо и сигнала сега е ок.Преди това сигнала си мислех , че ми чезне заради един софт с оригиналния диск Setup4Pc , който се държи напълно неадекватно - никой да не се лъже да вярва на това , защото при мен дава много лъжлива информация , а сайта който ползвам за обновена информация за спътници транспордери и т.н. е http://en.kingofsat.net/ има информация каквато никъде на друго място не намерих и всичко което пише е актуално или поне аз не съм намерил проблем.
И те така !!!

Последно редактирано от phatsmall : 12-10-2011 на 23:59
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
проблем, Сигнала, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с сигнала на Vivacom tv tok82 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 90 19-02-2012 15:15
проблем със сигнала жоркин29 STRONG 16 19-04-2010 13:19
Проблем със сигнала на ITV ivaylo1985 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 8 20-06-2008 16:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.