The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #7031  
Стар 16-06-2019
Аватара на бонго
бонго бонго не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Местоположение: Florida
Мнения: 310
Благодари: 113
Получил благодарност:
168 пъти в 99 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dancho_ Вижте мненията
Не работят.
Българските работят все още ..
Отговори с цитат
  #7032  
Стар 16-06-2019
dancho_ dancho_ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 88
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бонго Вижте мненията
Българските работят все още ..
Можеш ли да ми "изровиш" от някъде линк за NickToons?
Отговори с цитат
  #7033  
Стар 16-06-2019
Аватара на бонго
бонго бонго не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2017
Местоположение: Florida
Мнения: 310
Благодари: 113
Получил благодарност:
168 пъти в 99 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Na английски и прекъсва .. Sorry..

http://s1.platinumhostingtech.com:80...Mark1234/24033
Отговори с цитат
  #7034  
Стар 16-06-2019
dancho_ dancho_ не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Мнения: 88
Благодари: 0
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от бонго Вижте мненията
Na английски и прекъсва .. Sorry..

http://s1.platinumhostingtech.com:80...Mark1234/24033
Исках българския,но няма проблем...
Ще чакам Булсатком да го пуснат :P
Отговори с цитат
  #7035  
Стар 16-06-2019
taewu taewu не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Местоположение: world
Мнения: 1,116
Благодари: 3
Получил благодарност:
154 пъти в 114 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 3
Wink

от къде да го пуснат? щом искаш иптв вземи си от ментел има за 10 лв ползващ къде искаш
__________________
азиатец и половина
Отговори с цитат
  #7036  
Стар 17-06-2019
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 350
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Знам, че вървя в задънена улица, но знае ли човек:

Някой да знае програма която една от функциите и е да цепи плейлиста .m3u , т.е ако листата е от 100 канала, да ги сцепи на 100 файла по един канал?
Отговори с цитат
  #7037  
Стар 17-06-2019
мони2 мони2 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 254
Благодари: 44
Получил благодарност:
97 пъти в 56 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ivan Tushev
15 June at 20:38*·*

Мамка му и трън! Мразя публичността и не обичам да пиша, като цяло, в каквито и да било социални мрежи, в което всеки може сам да се убеди, като разгледа постния ми профил. Обаче, като гледам, ще ми се наложи, мамка му и трън!

От две денонощия с колегите ми се опитваме всячески да възстановим нанесените от спецслужбите щети. И понеже ми е "много всело и забавно" да се занимавам с disaster recovery, вместо да бъда със семейството и приятелите си, трябва отделно постоянно да се съобразявам с бомбандировката от позвънявания, запитвания, оплаквания и ... мамка му и трън - ДЕЗИНФОРМАЦИЯ! Постоянно, без почивка и по всички налични информационни канали. Както повикванията, така и дезинформацията. Нон-стоп!

Г-н Младен Маринов, г-н Явор Колев, г-жо Румяна Арнаудова и всички знайни и незнайни политически, журналистически и прочее длъжностни подлоги (няма да ми стигне живота сигурно да Ви изброя поименно, затова Ви се извинявам за неглижираната обобщаваща квалификация). Опасявам се, че няма да доживея да видя дните, в които ще Ви пораснат топки (на някои от Вас и поради физиологически причини, разбира се)! Поне за кратки периоди, поне когато се обръщате към българската общественност. Не знам кой на кой пише докладните в институциите, където сте се нагнездили - не искам и да знам. Но, мамка му и трън, вече ми ври и ми кипи от фрустрация и стрес, и дължа да отбележа, че си позволявате най-безогледно да говорите глупости пред камера! Аз обаче, защото съм човек, който обича да му се говори с факти, също ще споделя малко факти, пък който го интересува да си ги проверява:

1. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ: На 13ти юни Вашите послушковци буквално обезкостиха сървърното помещение на КСЗ в гр. Гоце Делчев. Мамка му и трън, БУКВАЛНО! Не просто нарушихте целостта на далекосъобщителна мрежа от национално значение, вие я унищожихте. Ето какво беше отнето неправомерно:
а) комутатор - CISCO CATALYST 4900M;
б) комутатор - JUNIPER EX300;
в) абонатна платформа за терминиране на кабелни модеми - CISCO uBR10012 (M-CMTS) с прилежащата му апаратура;
г) абонатна платформа за терминиране на пасивна оптична мрежа PON - DASAN;
д) оптични комутатори за терминиране на корпоративни клиенти в мрежа от тип P2P и/или active ethernet;
е) множество измервателни уреди и устройства... на кой бе в БОП-а, мамка му и трън, му трябваше лазерно фенерче за светене в оптични влакна?;
ж) спирам. тъй като ще отегча публиката, а и в крайна сметка адвокатите ще Ви връчат пълния списък, и той мамка му, ще бъде доста трънлив на фона на нелепите Ви изказвания в медиите;

Искам да е ясно на всички, че сървърното помещение беше оставено на плочки. Браво! Вашите другарчета от НС БОП и Жандармерията, те само таковата, там, за програмите по кабелната, мамка им и трън, само за тях, да, никакъв Интернет не са пипали, как така, сакън... Смешници... Позор... Давате ли си сметка на какво подложихте цялата община Гоце Делчев? Не само клиентите на КСЗ, мамка му и трън, а и*клиентите на нашите партньори! Или сега ще кажете, че никой не е предположил, че има множество по-малки доставчици, които са свързани с нас и разпростаняват Интернет в забравени от Бог, Цар и Държава погранични селца. Хора, за които тези услуги, мамка му и трън, са основно, а на места и единствено*средство за комуникация. А не искам да подхващам темата, че прекъснахте комуникационнен пръстен и предизвикахте нарушаване на десетки договорни отношения между корпоративни партньори.

2. САНДАНСКИ: Видите ли, мамка им и трън, в Сандански разпространяват нелегално мобилна телевизия. И те, и тези от Бургас! И как ги спипахме само - пиратските сървъри в Сандански, на куп... Ей, да вземете да си обучавате персонала преди да го пращате на такива акции! Иззехте най-безочливо сървърния клъстър за виртуализация, като по този начин затрихте десетки системи за автоматизация, мониторинг и контрол както на преносната, така и на мрежата за крайни потребители. С други думи спряхте Интернет услугите и преноса на данни за целия регион - спряхте DNS, DHCP и TFTP сървърите на компанията, спряхте целия провижънинг и мониторинг. Спряхте телефонната централа, спряхте сайта... абе с две думи спряхте всички информационни канали на компанията. И когато вълната от гражданско недоволство ви заля, имахте наглостта да си скалъпите набързо историйката, че сте иззели сървъри за, мамицата й и трън, мобилна телевизия - такава, каквато няма и никога не е имало.
И държа да отбележа, че тук говорим за всички клиенти - от градини и училища до Спешна Помощ, през банкови клонове, банкомати и целия бизнес в региона. Да, ЦЕЛИЯ БИЗНЕС в региона, защото, ако се допитате до колегите от A1, Виваком, Нетера, Еволинк, Телехаус и още много други, ще разберете, че нашите компании са основните им подизпълнители и партньори.
От Сандански също иззехте измервателни уреди, които не представляват никакъв интерес за никого, но добре пречат на един кабелен оператор да извършва дейността по поддръжка на мрежата.
Вашите служители, освен*че са силно некомпетентни, явно са и клептомани... От офиса мистериозно са изчезнали абсолютно всички зарядни за телефони, комплекти мини отверки и разни други "дребни благинки" и не знам дали да се смея или да плача.

Акцията ви беше много далеч от дезинформиращата небивалица, която сеете през последните дни. Акцията беше поръчкова, противозаконна и показна. Акцията беше уронваща престиж и съсипваща. Показахте на целия народ до каква степен е мутризиран държавния апарат. Защо не разказахте, как репортерите на различни медии се озоваха пред офисите ни с цели 20-30 минути, преди да пристигнат микробусите на ГД БОП и Жандармерията? Защо да не поговорим за ТЕРАПРО, иначе казано Вашите поръчители? Защо не беседваме върху това как няма и час след началото на пародичната Ви акция бяхме заляни от флаери, брошурки и листовки на А1 и Виваком? Да коментираме ли таргетираните рекламни кампании в Интернет (Facebook и Google Ads) на същите членки на ТЕРАПРО, които също най-случайно стартираха в деня на акцията? Ходи после, мамка му и трън, разправяй, че нямаш сестра! Имате сестра, уважаеми госпожи и господа, но тя е грозна, пъпчива, силно проскубана, осакатена, с изключително наднормено тегло и се нарича РЕПРЕСИЯ, малката сестра на КОРУПЦИЯ и първа браточедка на МУТРАН!

Засега смятам да спра до тук, защото колегите ме чакат да продължим работата по реставрация на мрежата. В крайна сметка и други колеги ще има какво да Ви кажат, те могат да разтеглят точките от 3 до 10 и нагоре, стига да искате да ги чуете. А и като си поизлях мъката ми поразкара малко и яда, мамка му и трън!
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на мони2 за този полезен пост
atuani (20-06-2019), mitkoiphone (17-06-2019), доксис (17-06-2019), подслушвател (17-06-2019)
  #7038  
Стар 17-06-2019
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Е,няма такава държава...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на fen за този полезен пост :
ЗазоЗазов (29-06-2019)
  #7039  
Стар 17-06-2019
Аватара на iulian777
iulian777 iulian777 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 89
Благодари: 34
Получил благодарност:
68 пъти в 30 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Знам, че вървя в задънена улица, но знае ли човек:

Някой да знае програма която една от функциите и е да цепи плейлиста .m3u , т.е ако листата е от 100 канала, да ги сцепи на 100 файла по един канал?
Пробвай това
https://dox.abv.bg/download?id=f9510d0786
Отговори с цитат
  #7040  
Стар 17-06-2019
Аватара на iulian777
iulian777 iulian777 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 89
Благодари: 34
Получил благодарност:
68 пъти в 30 поста
Сваляния: 92
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Знам, че вървя в задънена улица, но знае ли човек:

Някой да знае програма която една от функциите и е да цепи плейлиста .m3u , т.е ако листата е от 100 канала, да ги сцепи на 100 файла по един канал?
Това на което му казваш .m3u се отваря с Notepad
Отваряш Notepad въвеждаш адреса на канала и го сейфаш под UTF-8
- кръщаваш файла(примерно Петкови1 )като след името слагаш .m3u накрая
-директория
и готово
Примерно нещо такова
#EXTM3U
#EXTINF:-1,BTV
http://212.25.58.237/btv/pl.m3u8

Последно редактирано от iulian777 : 17-06-2019 на 12:40
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 244 (22 членове и 222 гости)
ianpav, lynx, lz3dq, mitkobs, ogibo, OLEG, user12321, zoro35813, Анто75, баяш, БКТВ_БЪЛГАРИЯ, веско5, гене007, гремлин, димитър65, жик так, Кайен, коко, орфисат, пламениванов, постмен, станисла
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 18:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.