The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #961  
Стар 13-11-2018
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И там има бъгове и бисери, но не съм чел в андроид-а да е задължително след усилване/намаляне на звука да правиш ристарт. Или да спира заряда на батерията като загрее.
Отговори с цитат
  #962  
Стар 13-11-2018
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,954
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,970 пъти в 1,678 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Къде е това задължително, ето ,че и ти си поредния пишещ наизуст или чул недочул от някъде. Един идиот отговорил на друг да си рестартира телефона след като увеличил звука.... хайде моля ти се вие ни взехте вече за канарчета. Слезте малко на земята и ние ползваме смартфони ,това ,че са епъл и са мразени от някаква малка част от андроид потребителите в България не ги прави телефони с шайба
Отговори с цитат
  #963  
Стар 13-11-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да поясня малко , че пак някой се захапаха - Деленето на диска + инсталирането на ос отне около 20 минути общо .Не знам някой да е получавал инсталационен диск , macos се тегли директно от нета , без много въпроси , проверки на серийни номера и напомняне да си активирам ос , визирам уин-а . Не съм си делил диска заради уиндоус , свикнал съм да си рапределям нещета по диска на различни места .
За колко време буутват дисковете можем да поспорим , като при уин-а буутват по-бавно отколкото на linux и macos. За android не знам как е , но то няма такъв лаптоп .
Сравнението беше за хардуерни конфигурации с други две популярни марки , които естествено са с уин10 и линукс . Елементарните неща в това сравнение са примерно - HP probook е като многоетажен блок покрай макбука , естествено и теглото е двойно . За издръжливост на батерията няма смисъл от коментар . Единствено при линукса на същото HP нещата изглеждат сравними с macos , но това е лесно обяснимо .
Бъговете , ох тези бъгове . Къде ли ги няма ? Всеки ден , някъде някой по разни форуми се оплакал от нещо и веднага едни други му казват какво да направи , без да са виждали проблема , а още по-малко са наясно как работи съответната ос или приложение , доказвайки колко много са "разбирачите". А най-много се кефя когато някой попита нещо и "разбирачите" почнат да му обясняват как се е прекарал като си е купил нещо различно от това което те ползват . Някак си блажено се чувства човечеца осмелил се да поиска съвет
За останалите има официален съпорт който за мразената от някой хора марка се отнася за всичко - хардуер и ос .
Отговори с цитат
  #964  
Стар 13-11-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Момче в кой век живееш?
Всяка една ОС има нет инстал и инсталацията трае няколко минути, ако имаш подобаващо бърз интернет. Откакто има UEFI, ключа за виндолса е в него, стига компютъра да е закупен с оригинален виндолс, никой не те кара да го пишеш където и да е, просто инсталираш. Да не говорим за многото линукс дистрибуции, където са безплатни и можеш да ползваш без да е нужно да даваш 1 торба пари за това.


ПП: Я кажи, ти защо раздели диска, да сложиш виндолс нали?
Отговори с цитат
  #965  
Стар 13-11-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,342
Благодари: 2,625
Получил благодарност:
1,742 пъти в 886 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Виждам отново, че някои хора се чувстват зле ако други хора не ги нахранят, през определено време
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #966  
Стар 13-11-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Гладен народ, кво да правиш? Хвърлили са на вятъра 3000-4000 евра за посредствен лаптоп и за храна не са им останали.
Отговори с цитат
  #967  
Стар 13-11-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Момче в кой век живееш?
Всяка една ОС има нет инстал и инсталацията трае няколко минути, ако имаш подобаващо бърз интернет. Откакто има UEFI, ключа за виндолса е в него, стига компютъра да е закупен с оригинален виндолс, никой не те кара да го пишеш където и да е, просто инсталираш. Да не говорим за многото линукс дистрибуции, където са безплатни и можеш да ползваш без да е нужно да даваш 1 торба пари за това.


ПП: Я кажи, ти защо раздели диска, да сложиш виндолс нали?

Не, нямам уин на макбука , колко пъти искаш да ти го напиша ? И да , знам в кой свят живея , точно тук няма какво и на кого да доказвам . Но знае ли човек , някой ден може и да наложи - както всъщност се случи когато писах че проблема със зареждането е софтуерен , но ти веднага започна да ме поучаваш , че не бил такъв и е масов .... . И какво се оказа , че е така както аз казах . Може и да поназнайвам някой неща за нещастие на други
Отговори с цитат
  #968  
Стар 13-11-2018
veravera veravera не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 442
Благодари: 44
Получил благодарност:
70 пъти в 52 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От вчера имам новия iPad Pro. Замених с него стария ми iPad Pro от преди 3 години.
Работи идеално с фейсайди.
__________________
DM 920 UHD + 1TB HDD, Dreambox TWO Ultra + 250GB HDD, WaveToroidal T90 с 10x Megasat Quad LNB Multifeed 0.8W-1.9Е-4.8E-13E-16E-19.2E-23.5E-28.2E-36E-39E.
Отговори с цитат
  #969  
Стар 13-11-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
....
А новия macbook pro е на светлинни години от всичко останало Преди малко го получих и няма как да не се похваля . ...
Честита придобивка. Със здраве да я ползваш! Не се подигравам, честно!

Много, ама много внимавай с тъча и бутоните на клавиатурата. Даже не си и помисляй да си изкарваш яда на тях
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Wanderer за този полезен пост :
mistor (13-11-2018)
  #970  
Стар 20-11-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Към всички собственици на Апъл продукти от най-ново и не съвсем поколение, специално телефони и таблети: в последните няколко месеца идват клиенти с идентичен проблем - устройствата им не се зареждат.

Тъй като не мога да съм категоричен в анализа си, а в нета няма потвърждение на думите ми, давам бройката и моделите. Изводите вие си ги направете. Модел 7 - 5 бр, 7 плюс - 4бр, осем - 1бр, десет - 1бр, айпад про, трето поколение(A1876, A2014, A1895) - 2 бр, айпад про 11 инча(A1980, A2013, A1934) - 2бр и айпад про, второ поколение(A1670, A1671) - 3 бр. Това са моделите и бройките, при които лично съм установил проблема. А именно - неоригинално зарядно.

Клиентите зареждали устройствата си известно време с каквото им попадне до момента, в който зареждането окончателно е спряло. И няма оправия. Няма да влизам в детайли какво съм правил, но всичко беше без успех. Само си загубих времето и нервите.

Почти всичките бяха в гаранция със Епъл Кеър програма и бяха отремонтирани успешно в официалния Епъл сервиз. Сменяват чипа, отговарящ за зареждането. Една малка многокрака гадина, повърхностен монтаж, SMD със скрити изводи.

Повтарям, не мога да съм категоричен, че Епъл тихомълком са модифицирали ADM (Apple detection mechanism), така че да съсипва продуктите си, но имайте едно на ум. Първия признак, че нещо става с устройството е непостоянаната работа на батерията - чарджи много бързо, и още по-бързо пада, друг път чарджи супер бавно, понякога увисва на определен процент, преди 100. Сигурен признак са различните проценти заряд при рестарт на телефона/таблета. Например - батерията е 56%, рестартирате и виждате 20% или 85%.
Момчета, това не е критика, просто споделям опит. Ползвайте оригинални чарджъри и кабели, въпреки, че са необосновано скъпи.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е

Последно редактирано от Wanderer : 20-11-2018 на 13:05
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:42.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.