The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 02-04-2011
Стивт Стивт не е на линия
Дядо Мраз
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 640
Благодари: 29
Получил благодарност:
136 пъти в 96 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пиитком Вижте мненията
Брато как точно да искам да го видя като досега ползвам предплатена карта ирдето,и не живея в България.От два месеца не гледам това за което съм платил и търся някакжо разрешение, и сега когато го намерих се оказа че стоката им е фалшива.Днес получих колет с приемника и се оказва че има фабричен дрфект.
Сега какво следва, отново връщане,след това нови два месеца чакане,нови транспортни разходи и..... предплатата изтече и всичко това благодарение на БСК.
Колега не виждам за какво се оплакваш, при положение че ти сам си решил да изнасяш апаратурата извън страната. Разходите естествено ще са за твоя сметка. А и тези които са ти купували приемника да го бяха пробвали в офиса. Не търси вината само в Булсатком.
Не защитавам никого, просто се стремя да съм обективен!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 02-04-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тук всяка тема почна да се пълни с боза. Кой знае и кой не знае пише ма дали е верно майната му.
Колегата питащ: щом приемника се е рестартирал значи е приел ъпдейт на софтуера, което значи че вече има връзка със спътника.
Както ти казаха изчакай го на БНТ1 без да го пипаш повече. Като тръгне той превключи на друг канал. Може да изпише пак че е кодиран и изчакай и на него. Така е на булшита и спец на този захарчо се активират каналите поетапно.
Колкото до сигнала от HDMI поразгледай менюто от - Видео-изходи.

Последно редактирано от Devnull : 02-04-2011 на 21:36
Отговори с цитат
  #23  
Стар 02-04-2011
Аватара на Боксер
Боксер Боксер не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 579
Благодари: 40
Получил благодарност:
99 пъти в 74 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devnull Вижте мненията
Тук всяка тема почна да се пълни с боза. Кой знае и кой не знае пише ма дали е верно майната му.
Колегата питащ: щом приемника се е рестартирал значи е приел ъпдейт на софтуера, което значи че вече има връзка със спътника.
Както ти казаха изчакай го на БНТ1 без да го пипаш повече. Като тръгне той превключи на друг канал. Може да изпише пак че е кодиран и изчакай и на него. Така е на булшита и спец на този захарчо се активират каналите поетапно.
Колкото до сигнала от HDMI поразгледай менюто от - Видео-изходи.
Баси, моя захаринчо сигурно е най-голямото дърво, щом като всички канали тръгнаха наведнъж(вярно след 1 час чакане на канал1)Но за едно си прав!
__________________
Dreambox DM 500-S, Opticum MultiRoom Satellite, TRIAX TD-110 OFF SET,Invacom NF 0.3 db., TRIMAX SM-2500, Ariva 100E, NEXT YE-18500 HD, ZHD-100(няма по-смотан приемник от този)
Отговори с цитат
  #24  
Стар 02-04-2011
Аватара на пиитком
пиитком пиитком не е на линия
Реал Мадрид
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 40
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Стивт Вижте мненията
Колега не виждам за какво се оплакваш, при положение че ти сам си решил да изнасяш апаратурата извън страната. Разходите естествено ще са за твоя сметка. А и тези които са ти купували приемника да го бяха пробвали в офиса. Не търси вината само в Булсатком.
Не защитавам никого, просто се стремя да съм обективен!!!
Виж колега, това което казваш “ при положение че ти сам си решил да изнасяш апаратурата извън страната “ първо че аз не съм решил да изнасям апаратура извън страната това е по принуда на БСК. Апаратура си имам даже в повече, затова досега ползвам само карта ирдето.
Абе с две думи *Българска работа*Първо ти взимат парите, после ти спират картата и не ти подсигуряват друга за да си гледаш с приемник по твой избор, след това ти тикат тая пръчка,поне приемника им да беше като хотата. Чесно казано в това което изчетох из форума за този приемник,не съм очавал DM-8000 но това е срам за оператор който излъчва HD-канали. Защо не погледнеш във форума колко хора се оплакват от това дърво. Че е без пари-така е, но и аз като съм подписвал договор не съм го искал и сега не го искам, но не ти дават друга възможност. И по големият му брат HDR 1000 не е разрешение, защото за цената на която се предлага можеш да си вземеш нещо много по добро.Защо не изчкаха да истекат договорите на предплатилите абонати благодарение на който са това което са сега, а след това който е съгласен с условията им да взама това дърво и да продължава с тях. Но за голямо съжаление това е България,и всекий си прави каквото си иска. Не искам да говоря много, както не съм го правил досега, а и има доста писано по тази тема. Мисля че доста колеги във форума са на същото мнение. Лично за мен това ще е последният договор който съм подписал с тях.
НЕ ПРОВОКИРАМ НИКОГО ЗА НИЩО И НИЩО ЛИЧНО.

Отговори с цитат
  #25  
Стар 09-04-2011
Аватара на ВАНИ_БГМ
ВАНИ_БГМ ВАНИ_БГМ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Враца
Мнения: 168
Благодари: 8
Получил благодарност:
31 пъти в 22 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Добре си изчел за дръвцето. В България има и друти оператори на сат. телевизия. Но ако твърдо държиш да е БСК нека просто ти пратят SD приемник, то и без това не са кой знае колко тези HD канали. С ДЕЛТАТА няма да имаш грижи и ще ти грее Булсатком на телевизора.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10-04-2011
Аватара на пиитком
пиитком пиитком не е на линия
Реал Мадрид
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 40
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВАНИ_БГМ Вижте мненията
Добре си изчел за дръвцето. В България има и друти оператори на сат. телевизия. Но ако твърдо държиш да е БСК нека просто ти пратят SD приемник, то и без това не са кой знае колко тези HD канали. С ДЕЛТАТА няма да имаш грижи и ще ти грее Булсатком на телевизора.
Аз за дръвцето добре съм изчел, но мисля че ти не си прочел внимателно какво съм писал “Лично за мен това ще е последният договор който съм подписал с тях. За мен това не означава че държа твърдо на БСК, особенно след всичко което причиниха на абонатите си.Всичко е въпрос на време-до изтичане на предплатения договор, и след това ще помислим за другите сат оператори в България за който споменаваш, мисля че всички в този форум са наясно и с тях. А това дето казваш за ДЕЛТАТА е супер оферта за абонат предплатил за HD-пакет, иначе съм напълно съгласен че каналите не са кой знае колко и какво, но за BG-оператор!!!!.Е все пак ти благодаря за предложението,но не мисля вече да взимам каквото и да било от тях,и не държа както се изказваш….. да ми ГРЕЕ Булсатком на телевизора.
НИЩО ЛИЧНО….
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10-04-2011
Аватара на ВАНИ_БГМ
ВАНИ_БГМ ВАНИ_БГМ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2011
Местоположение: Враца
Мнения: 168
Благодари: 8
Получил благодарност:
31 пъти в 22 поста
Сваляния: 81
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пиитком Вижте мненията
.... А това дето казваш за ДЕЛТАТА е супер оферта за абонат предплатил за HD-пакет, .....
Определено си е супер оферта!!! Няма насичане, няма рестартиране всичките входно-изходни дупки й си бачкат, всичко по менюто си работи и т. н. Само да може човек да приеме страшният й външен вид и да си плаща - няма да има проблеми.
А това дето си предплатил за HD пакета съм го пропуснал наистина, но иначе така получаваш 1 месец безплатно гледкане. Успех с подкарването на ZHD-то, и търпение за нови ъпдейти!!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 11-04-2011
Аватара на пиитком
пиитком пиитком не е на линия
Реал Мадрид
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 40
Благодари: 4
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВАНИ_БГМ Вижте мненията
Определено си е супер оферта!!! Няма насичане, няма рестартиране всичките входно-изходни дупки й си бачкат, всичко по менюто си работи и т. н. Само да може човек да приеме страшният й външен вид и да си плаща - няма да има проблеми.
А това дето си предплатил за HD пакета съм го пропуснал наистина, но иначе така получаваш 1 месец безплатно гледкане. Успех с подкарването на ZHD-то, и търпение за нови ъпдейти!!
Пак не си чел внимателно!!!!! Точно затова ,че не му работят всички дУпКи и за това че плащаме и предплащаме редовно отворих тая тема, а не за страшния му вид.Всички дървета на БСК са страшни,както и"любезните девойки във офиситте им", дето не разбират от НИЩО а получажат месецно възнаграждение, но и това е друга тема. Видове съм виждал всякакви и не това ме притеснява, но за такива видове дето не им работят дупките...оооооо... досега не ми се е случвало да плащам, та камули да предплащам...надявам се и на вас! но ето че се случи!!!....ха-ха! А що се отнася до менюто, верно че си работии,но и най- ефтината простит...ка ще ти предножи същото, че и по-добро. Проблема за това че съм предплатил “и не само аз” си е лично мой, но не отричам и вината на тези който се барат за модерадори на този форум, и че трябваше де отворят по-рано картите,пък който иска да плаща, да плаща, а не да чакат и гледат “сиири” във форума, може би нямаше да се стигне дотук и съм сигурен че си чувал приказката „ МЪЖКО МАГАРЕ СЕ .............ЕДИНПЪТ „ АААА…и да оточня че не получавам един а два месеца бонус ( извинявай само да не те подразня за това с боносите но си е така!!! ) A що се отнася до ZHD-то то вече отдавна е подкаранно (проблемът отново се оказа Булсатком). Незнам защо все-още им изписвам името с главна буква...Дали от уважение след дългогодишен абонамент и редовен платец или от голяма умраза към тях, но се надявам в най-скоро време и на ZHD-то да му се бръкне в мозачето....ако въобще има такова...съмнявам се !!!!

Колега, не се коси.....НАЗДРАВЕ Тук бирата се консумира студена!!! Гълтай бърджи!!!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
100, zhd, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пробелм,Проблем и пак проблем :( simbion12 Монтаж и настройка на антени 26 20-11-2009 23:36


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.