The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 01-07-2013
Видич Видич не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Не знам дали тук е мястото за този поуст, но все пак ще пиша. Бил съм на Bulsatcom и Megalan. От Булсат, като цяло бях доволен. Само веднъж ми е прекъсвала телевизията заради лошо време за 2 години. Има доста спорт и каналите като цяло са качествени - като съдържание и като сигнал. Това, което не ми харесва е сравнително малкият брой канали, лошите приемници, високите цени за втори хд приемник и дупките, които трябва да се правят за всеки телевизор. Когато аз бях абонат, все още се доплащаше за хд приемник и това ме накара да се махна от тях. В приятелката ми и на вилата на родителите й са на булсат - приемниците са трагични и не градират към по-добро . Трудно захапва дистанционното, трябва да целиш, като снайперист, забиват отвреме-навреме, странното е, че са 2 различни модела. Впечатлява ме качеството на картината и по-специално на бтв хд. Другите хд канали май нямат разлика с останалите доставчици. Мегалан ползвах до преди 6 месеца. Бях с черните СТБ-та и сериозни проблеми не съм имал. Добра поддръжка, както всички отбелязват и надежден интернет. Имах известни проблеми с hbo, доплащах си 2 месеца и пикселизираше, затова повече не съм плащал. Откакто ги взеха м-тел станаха много тромави. Четох лоши неща за новата платформа, но това, което ме отказа бяха високите цени и малкото hd канали. За 43 лв. на месец за два телевизора, получавах само бтв груп хд и ауто мотор унд спорт хд и страшно много пълнеж. Мисля, че положението с цените там все още е същото. От 6 месеца съм на onlinedirect и съм много доволен. През първия месец имах проблем с телевизията - в натоварени часове пикселизираше. Оттогава всичко е наред. До момента не ми е спирала нито телевизията, нито нета. Връзката е добра. Мисля, че всичко е оптика и е под земята. Поддръжката е читава и реагират бързо. Една събота ми изгоря суича и го смениха 1 час след обаждането. Има доста спорт, като съдържание има всичко, което има по булсат, даже и някои неща в повече . Постоянно добавят нови (и интересни) канали, най-често в хд. Цената е 40 лв. за 2 телевизора. Като минус на съдържанието е, че за сега няма Fox HD, няма възможност за HBO HD срещу доплащане(защото в разширения пакет има HBO пакета, но в SD вариант), не се предлага нова спорт hd (за сметка на това се предлага популярен международен спортед канал в хд ) и също приемника няма много екстри. Ползват същите черни стб-та, като на мегалан, но нямат някои от функционалностите, като картина в картината и видеотеката, но мисля, че това не е болка за умиране . Иначе качеството на картината е 1 към 1 с мегалан.

Последно редактирано от Видич : 01-07-2013 на 14:54
Отговори с цитат
Стар 01-07-2013
Rabin
Това съобщение е изтрито от Rabin. Причина: Оф, то било за Мегалан...
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
blizoo, bulsat, megalan


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Bulsat и Dreambox johndoe Въпроси и отговори 7 23-12-2011 12:54
Помощ 800 HD se + Bulsat dimi911 DREAMBOX 11 19-11-2011 22:25
Bulsat антена на 45' Е yordanp ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 23-10-2011 19:14
bulsat hd hakerate Кошче 13 31-01-2011 17:56
DreamBox 500 Bulsat fockers DREAMBOX 5 12-10-2008 18:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.