The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 01-01-2014
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 490
Благодари: 141
Получил благодарност:
321 пъти в 132 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Модема ми е от новите вертикални и пак адсл в района ми не може да вдигне повече от 4 мбит жично-жично свързване.
А за файбър нет монтираха кутията на оптиката и шахтата изкопаха още на 20-ти ноември - ама няма и намек ще имаме ли скоро оптичен нет...
Така като гледам май февруари или март....
Ти се радвай ако си на кабеларката или на кварталния инет доставчик и си стой на нея, щото тоя файбър нет си е жива набутвация.
Има 2 вида "файбър клец" - файбър то дъ хоме и файбър то дъ буилдинг то я то дъ хоме още не съм го изследвал как са ги набутали хората, ама се подведох от едни колеги тук да го предложа на една моя позната, с ужас установих тая ограмна разлика между файбър то дъ хоме и файбър то дъ буилдинг..... Ама това като подписваш договора не ти казват каква е мрежата в твоя район, щото ако знаех, тая лека подробност щях да ги отсвиря......
При буилдинга оптиката е до входа и всички комшии делите едно устройство и до вас прокрават UTP линии, които нямат нищо общо с оптиката, естествено някой ще каже, че няма никакво значение, но от 2 месеца наблюдавам постоянно намаление на скоростта...
При сканиране на мрежата компютрите са 7-8... и се предполага, че дърпат торенти доколкото могат през бтк, плюс вируси и др се предполага какъв трафик правят през калпавите и без това медия конвертори на бтк... х*йве, х*йве.... упс хуавей ве.
Като един услужлив форумен колега искам да ви предпазя от боклуците на тея и винаги имайте нещо наум акто ви предлагат услугите си.... ако плувате от договор към друг 100% ще ви набутат с 1 такса, ако искате файбър нет 100% вашия вход е на то дъ буйлдинг.
Когато го препоръчвах това на познатата беше на бтк адсл и от четене по фопрумите мислех, че бтк имат нова политика, да, ама не!
Преди 2-3 години бях очарован от една връзка на друг интернет доставчик, които доставяше файбърнет до една фирма, която си плащаше като поп, а се оказа, че на 100 метра от там в една кутия от един 100 мб рутер на тп-линк с конвертори преобразуваха нета в оптичен и го доставяха като "оптичен", е и това съм виждал...... всичко е лъжа и измама.
Какво печелиш като губиш и какво губиш като печелиш....
__________________
TomTomMaps
HereWeGoMaps
Waze
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spgi за този полезен пост :
  #12  
Стар 01-01-2014
ИлиянТ ИлиянТ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако нямаш молба, няма да дойдат. Подай молба за оптика и най-много до десетия ден ще имаш оптичен кабел вкъщи.

Оптиката е супер. Hе съм чувал Виваком да имат fiber to the building.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 01-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянТ Вижте мненията
Hе съм чувал Виваком да имат fiber to the building.
....извинявай, ама ти шегуваш ли се?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 01-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИлиянТ Вижте мненията
Ако нямаш молба, няма да дойдат. Подай молба за оптика и най-много до десетия ден ще имаш оптичен кабел вкъщи.

Оптиката е супер. Hе съм чувал Виваком да имат fiber to the building.
99% е FTTB а 1% e FTTH при виваком


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Отговори с цитат
  #15  
Стар 01-01-2014
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Има 2 вида "файбър клец" - файбър то дъ хоме и файбър то дъ буилдинг
За цената на вивакома - напълно нормално. И наистина ставаш зависим от съседите. Който иска FTTH - Мтелците, 40 лв. за 100 мбита и вълшебното бяло кабелче ти е в хола. И хич не е зле, през 2013-та от 6 прекъсвания 5 ми бяха заради Енерго.Про. Но си е цифра.
Виваком също имат FTTH, но основно го правят за бизнес клиентите, такива са ми скромните наблюдения.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 01-01-2014
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,237
Благодари: 395
Получил благодарност:
625 пъти в 392 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Виваком май на 100% са FTTB.Аз съм на един друг оператор при който съм на FTTH, никави ядове не съм имал през близо 1г. откакто го ползвам.Независимо сутрин ли е,обяд ли е вечер ли е НЕТ си е ОК.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 01-01-2014
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,811 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Тачев Вижте мненията
За цената на вивакома - напълно нормално. И наистина ставаш зависим от съседите. Който иска FTTH - Мтелците, 40 лв. за 100 мбита и вълшебното бяло кабелче ти е в хола. И хич не е зле, през 2013-та от 6 прекъсвания 5 ми бяха заради Енерго.Про. Но си е цифра.
Виваком също имат FTTH, но основно го правят за бизнес клиентите, такива са ми скромните наблюдения.
Бла бла бла , като си кажете исканията и ще ви ги изпълнят, при мен поне така стана, естествено след разговор продължил повече от час, като имах изискване аз да им посоча мастото на оптичната разпределителна кутия , все пак за да получат достъп в кооперацията, някой трябва да им осигури достъп до входа от шахтата за прекарване на оптичните кабели . Нищо да не е в мазата , а непосредствено до телефонната разпределителна кутия
Отговори с цитат
  #18  
Стар 01-01-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Плащам им на мошенниците за 10mbps Download и 1mbps Upload,а получавам ето това:

Отговори с цитат
  #19  
Стар 01-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Това на адсл ли е?


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #20  
Стар 01-01-2014
РИКИ РИКИ не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2013
Мнения: 1,488
Благодари: 183
Получил благодарност:
357 пъти в 236 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Да.Не е през цялото денонощие така,но по това време много често се случва.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
адсл, виваком, Интернета, Странно, явление


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем с реал ай пи при виваком адсл интернет noirdeto ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 26 13-10-2012 14:46
виваком адсл интернет проблем uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 60 10-10-2012 11:27
приемника на виваком тв и едно странно явление uscxeu ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 15-09-2011 18:26
Интернета на Виваком Дато ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 15 05-07-2011 20:35
Паранормално явление на 39Е Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 7 18-06-2010 18:41


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.