The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 26-12-2012
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
...Договорите, условията и въобще политиката на Виваком са много зле а обслужването е под всякаква критика.
Направо се чудя кой нормален човек им става абонат на телевизията, но явно за всеки влак си има пътници.
Колегата по-горе добре го каза: и без пари да ми дават оборудването си... не, мерси.
Предпочитам да си плащам на Булсат за техните пакети.

Sent from my Galaxy Nexus
И аз бих предпочел БСК, но за съжаление нямат интернет навсякъде! А и не могат да ти предоставят HD приемници, които да ползваш като допълнителни, а може само за основен! Тук в моя град освен кабелен интернет, който при 30 мегабита е свръх бавен спрямо 10 мегабитовия на Виваком, друга алтернатива няма! Просто по принуждение съм на Виваком с 3 HD приемника (пакет Екстра), интернет и дом.тел. за 35,30лв. на месец за целия срок на договора (това БСК не могат на този етап да ми го предложат)!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26-12-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Невъзможно е да даваш 35 лв. за 3 приемника и Пакет Екстра.
Само 4.80 лв. на месец ти е 1 доп.приемник - три доп.приемника са 15 лева на месец и пакет Екстра на промоция смъкнат от 17.80 на 15.80 на месец стават 30 лв. общо без интернета, който е още 14.80 лв. на месец за 15 мбит независимо адсл или файбър - тотал 45 лв. на месец.
И телефон още 12-13лв.

И Виваком имат брутално нагла политика да имаш отделен договор за телефон и втори за телевизия + нет. Уж са в пакет - а пък два договора. Свински бтк тарикати!

Последно редактирано от Досев : 26-12-2012 на 12:57
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26-12-2012
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Досев не се изказвай неподготвен! Аз съм на общ пакет Net+TV+Fix! Домашния телефон е 7,80 към общия пакет, пък и промоцията ми е с Виваклуб картата и за това тотал е 35,30лв. на месец за пакет Екстра (просто хванах промоцията при преподписването на договора, която беше до 15 ноември)!

Edit: Сега видях къде ти е грешката - един основен + два допълнителни (не три както си написал)! Пък и за нета също не си схванал промоцията - в тия 15,80 влиза нета + тв. за основния приемник!

Последно редактирано от bmvtooo : 26-12-2012 на 13:15
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26-12-2012
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
И аз бих предпочел БСК, но за съжаление нямат интернет навсякъде! А и не могат да ти предоставят HD приемници, които да ползваш като допълнителни, а може само за основен! Тук в моя град освен кабелен интернет, който при 30 мегабита е свръх бавен спрямо 10 мегабитовия на Виваком, друга алтернатива няма! Просто по принуждение съм на Виваком с 3 HD приемника (пакет Екстра), интернет и дом.тел. за 35,30лв. на месец за целия срок на договора (това БСК не могат на този етап да ми го предложат)!
Че аз как смених допълнителен приемник с HD и взех още един допълнителен HD
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26-12-2012
сарандов сарандов не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 304
Благодари: 4
Получил благодарност:
22 пъти в 18 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Невъзможно е да даваш 35 лв. за 3 приемника и Пакет Екстра.
Само 4.80 лв. на месец ти е 1 доп.приемник - три доп.приемника са 15 лева на месец и пакет Екстра на промоция смъкнат от 17.80 на 15.80 на месец стават 30 лв. общо без интернета, който е още 14.80 лв. на месец за 15 мбит независимо адсл или файбър - тотал 45 лв. на месец.
И телефон още 12-13лв.

И Виваком имат брутално нагла политика да имаш отделен договор за телефон и втори за телевизия + нет. Уж са в пакет - а пък два договора. Свински бтк тарикати!
Не си много наясно с цените май.Прегледай ги пак.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26-12-2012
сарандов сарандов не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 304
Благодари: 4
Получил благодарност:
22 пъти в 18 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
И аз бих предпочел БСК, но за съжаление нямат интернет навсякъде! А и не могат да ти предоставят HD приемници, които да ползваш като допълнителни, а може само за основен! Тук в моя град освен кабелен интернет, който при 30 мегабита е свръх бавен спрямо 10 мегабитовия на Виваком, друга алтернатива няма! Просто по принуждение съм на Виваком с 3 HD приемника (пакет Екстра), интернет и дом.тел. за 35,30лв. на месец за целия срок на договора (това БСК не могат на този етап да ми го предложат)!
Булсатком какво могат да предложат вече,нищо!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26-12-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,396
Благодари: 190
Получил благодарност:
350 пъти в 244 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bmvtooo Вижте мненията
И аз бих предпочел БСК, но за съжаление нямат интернет навсякъде! А и не могат да ти предоставят HD приемници, които да ползваш като допълнителни, а може само за основен! Тук в моя град освен кабелен интернет, който при 30 мегабита е свръх бавен спрямо 10 мегабитовия на Виваком, друга алтернатива няма! Просто по принуждение съм на Виваком с 3 HD приемника (пакет Екстра), интернет и дом.тел. за 35,30лв. на месец за целия срок на договора (това БСК не могат на този етап да ми го предложат)!
колега сега е по евтно - 30 лв. нет телефон жсм и телевизия. В момента и була и вивакома се надпреварват на най-евтините пакети да отключват програми от по-горния пакет.
Лошото при вивата е, ако се избере един пакет в последствие не е възможно слизане на по-ниско и по-евтино ниво, докато не изтече договора. Иначе при тях битрейд и качеството е равно и малко по-добро от това на сатбг. В това отношение не искам да коментирам скопените програми на була, всичката им работа е замислена за малки телевизори. После се мъчат да вдянат HD . А за HD, задължават с нов договор и на опашката за получаване на приемник. А и полуграмотните "вежливи" каки от офисите на була са за пример родна картинка от соц времената.
Знаете ли на последното ми плащане в булсата /договора ми при тях отдавна е изтекал още при ирдетото/ та значи плащам си месец за месец и поисках по ниска тарифа и обърках малко цената. И каката зад бюрото ме захока : ти за кой път идваш тука от марс ли падаш, още ли не си научил цените , в кой свят живееш.
И миналата есен тия серсеми ме въртяха да обикалям 3 офиса доката ми дадат захарник и още толкова ме въртяха докато ми дадат дистанционно.
Булсата да пукнат дано!!!!!!!
__________________

Последно редактирано от Хоризонт : 26-12-2012 на 21:36
Отговори с цитат
  #38  
Стар 27-12-2012
mezdrata mezdrata не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 48
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 174
Ъплоуди: 0
Talking

Честита Коледа на всички във форума а и на сайта от мен.Имам един тъп въпрос някой срещал ли е приемник с функцията спектър анализатор и ниво на сигнала каквито имат ДЛ С100 и200/от всички отрицателни качества това са 2-те положителни черти които имат/.Защо питам,ами колегата ако имал под ръка за 30тина минути ще си настрои перфектно и веднага ще разбере че повредата не е при него.То и аз не знаех че приемниците им помнят колкото маймуните/докато се стопи бомбончето в устата/.Аз имам около 7-9 различни приемника само на техния паметта е като след едноседмичен запой няма грам запомнена настройка от предишно пускане.Те приемниците без стотачката който е купен нормално/кеш/ другите са от битака за по 1-2лв.,но до един работят перфектно.За експерименти са перфектни/човек може да идевателства над тях без му е жал затях че ще се прецакат.

Последно редактирано от mezdrata : 27-12-2012 на 11:54 Причина: Правописна грешка
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27-12-2012
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 739
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колегата ако е виждал заключеното катинарче, означава, че е бил на 45E и няма какво да човърка по антената. Проблемът на тези приемници е бавната реакция на "нивомера" и едрата "стъпка". Това няма и да се коригира - екипите си имат анализатори. Като постои повече от месец изключен, или да не е към 45E, се получава описаната ситуация. Проблемът се решава за 5 минути още на 123, ако попаднеш на човек, който знае какво работи.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10-01-2013
Аватара на bmvtooo
bmvtooo bmvtooo не е на линия
HDTV DVB-S2+DVB-T COMBO
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 222
Благодари: 90
Получил благодарност:
30 пъти в 21 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от сарандов Вижте мненията
Булсатком какво могат да предложат вече,нищо!
@сарандов ето ти шотче на фактурата за пакета, който ти казах, заедно с цените!
Хайде сега смятай пак, и чак тогава се прави на разбиращ:



Това е според промоционалния пакет, който беше до 15-ти ноември
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
антена, на, Преместване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
33 см и 45 см антена Зрител САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 13 28-09-2012 12:09
Антена на ИТВ жоркин29 САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 32 20-09-2011 08:50
Антена 65 см - 18 лв. Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 07-09-2011 21:00
БСК с ITV антена. андрей76 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 21 08-04-2011 12:14
Антена Кирик САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 11 23-03-2011 10:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.