The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-10-2011
мип мип не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 61
Благодари: 4
Получил благодарност:
17 пъти в 16 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пл Вижте мненията
Ужасно качество на услугата(при всеки повей на вятъра приемника търси сигнал
Според мен качеството на услугата се дължи от монтажа.
Да споделя при мен една и съща услуга на антена, монтирана от тяхните "специалисти" (11,5 Db; 4 SNR) насича посоянно. Докато антена от булсат, настроена от мен (10 Db; 9 SNR) няма проблеми по едно и също време
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-10-2011
Аватара на sleeper
sleeper sleeper не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 140
Благодари: 174
Получил благодарност:
21 пъти в 18 поста
Сваляния: 133
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мип Вижте мненията
Според мен качеството на услугата се дължи от монтажа.
Да споделя при мен една и съща услуга на антена, монтирана от тяхните "специалисти" (11,5 Db; 4 SNR) насича посоянно. Докато антена от булсат, настроена от мен (10 Db; 9 SNR) няма проблеми по едно и също време
Ами защо не си настроиш ти,тяхната антена....
__________________
website
Отговори с цитат
  #13  
Стар 17-10-2011
Калин72 Калин72 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 79
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пл Вижте мненията
Дано не сте се прецакали като мен с Виваком ТВ! Ужасно качество на услугата(при всеки повей на вятъра приемника търси сигнал и постоянно чакам техници,за да оправят!),ужасно отношение на съпорта- ще съм много щастлив като ми изтече договорът след 2 седмици,за да се отърва от тях!Не ви искам петте лева отстъпка,смешници!
След месец чакане от седмица съм абонат на Виваком Сат ТВ. Доволен съм от монтажа, от качеството на картината, очаквам най-скоро да разрешат ползването на неоператорски приемник или CAM модул, както и да пуснат HD.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17-10-2011
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин72 Вижте мненията
След месец чакане от седмица съм абонат на Виваком Сат ТВ. Доволен съм от монтажа, от качеството на картината, очаквам най-скоро да разрешат ползването на неоператорски приемник или CAM модул, както и да пуснат HD.
Нещо ме кара да си мисля че ще има доста да почакаш за " ползването на неоператорски приемник". Виж за HD може и да стане - ама със доплащане за каналите естествено.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17-10-2011
Калин72 Калин72 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 79
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За неоператорски приемник ми говориха двама независими един от друг служители на Виваком, не казвам, че ще се случи скоро, но силно се надявам
Инак за HD съм съгласен да плащам повече, стига да е наистина HD качеството, пък и дори и само заради HDMI изхода на приемника им, който и да е Че сега с тоя "цифров" сигнал и аналогов изход не е много приятно да гледаш на модерен телевизор
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17-10-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин72 Вижте мненията
За неоператорски приемник ми говориха двама независими един от друг служители на Виваком, не казвам, че ще се случи скоро, но силно се надявам
Инак за HD съм съгласен да плащам повече, стига да е наистина HD качеството, пък и дори и само заради HDMI изхода на приемника им, който и да е Че сега с тоя "цифров" сигнал и аналогов изход не е много приятно да гледаш на модерен телевизор
набута ли се пич,защо не взе зхд на булсата,за под 200 лева щеше да ти излезе монтажа,антената,приемника и таксите за премиум +хд за цяла година.Приятно гледане на мацаница
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17-10-2011
Калин72 Калин72 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 79
Благодари: 4
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не виждам да съм се набутал, защото HD при Булсатком също не е това, което аз знам като HD качество, а и факта, че "нямаме приемници, а и монтаж по-рано от след 2 седмици няма да стане" ме отказа. Не че Виваком блестят с нещо, просто имат повече капацитет, а и нета ми държа да е от тях.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17-10-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Калин72 Вижте мненията
Не виждам да съм се набутал, защото HD при Булсатком също не е това, което аз знам като HD качество, а и факта, че "нямаме приемници, а и монтаж по-рано от след 2 седмици няма да стане" ме отказа. Не че Виваком блестят с нещо, просто имат повече капацитет, а и нета ми държа да е от тях.
хубавите работи стават бавно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17-10-2011
Аватара на тракиец
тракиец тракиец не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: София
Мнения: 37
Благодари: 55
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма по тъпи от техните монтажници (на виваком), смотани ама смотани ... оня ден слагали на комшийката пода нас антена и понеже не е удобно качили антената на покрива ... да не говорим, че си я закачили на моята мачта, на която имам две булсатски паници и като излезе вятър има вероятност мачтата да и се случи полет над блока ... опънали си кабела и и го законтрили на едната стойка на булсатската ми антена и не на последно място наслагали камъни върху кабела за да не се вее ... еми вече се вее и яко виси от 8-ия до първия етаж ... вероятно жената няма да гледа много дълго с тях ... тъй че.... Виваком ли?... бягайте далече, ако имате други алтернативи.... Приятен Ден и на Вас Вивакомаджиии!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17-10-2011
dman dman не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 379
Благодари: 80
Получил благодарност:
102 пъти в 43 поста
Сваляния: 55
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ами не знам какво са ти казали служителите виваком (не бих им вярвал много) ама в началото се гледаха без проблем на неоператорски приемник. После си дадоха зор и направиха така че да не се гледа. Именно поради тази причина хич не ми се вярва да си променят политиката.
Ама нищо не се знае де! Все пак струва ми се на виваком гъвкавостта не им е най-силната черта.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vivacom, сигнал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
загуба на сигнал valu DREAMBOX 3 30-01-2011 13:52
сателитен сигнал valvamp САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 12-08-2010 15:31
сигнал на 6006 жоркин29 STRONG 3 19-04-2010 13:25
Липса на сигнал на 9Е fox Монтаж и настройка на антени 5 14-10-2009 20:15
Въпрос за сигнал от 5W и 19,2Е Lyubo8306 Въпроси и отговори 30 01-10-2009 22:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.