The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 11-10-2010
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Спектър предлагат PON до дома и влакното наистина влиза в апартамента. Но не знам Булсат да са купували Спектър
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11-10-2010
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Това ще стане ама на 31 февруари
Оптиката ще е най много до блока в който живееш!
Глупости недей да говориш . Оптиката стига до крайния клиент. В моя вход има влакно. След като сигнала достигне до крайния клиент той минава през комутатор който освен комутатор е и конвертор.
Я сега кажи това на кво ти прилича?

И къде се намира и що е в гофрет?

Последно редактирано от Kolcho : 11-10-2010 на 11:33
Отговори с цитат
  #33  
Стар 11-10-2010
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Деян Вижте мненията
Спектър предлагат PON до дома и влакното наистина влиза в апартамента. Но не знам Булсат да са купували Спектър
Булсат не ас купували Спектър - просто са видели че тяхната технология е добра.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 11-10-2010
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
По подразбиране

аз като си купих компютъра имаше лан карта за оптика ама я изхвърлих понеже казаха в бг не се подържа а доколкото знам спектър нет мтел ги купиха не бск
Отговори с цитат
  #35  
Стар 11-10-2010
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kolcho Вижте мненията
Глупости недей да говориш . Оптиката стига до крайния клиент. В моя вход има влакно. След като сигнала достигне до крайния клиент той минава през комутатор който освен комутатор е и конвертор.

Колега, мноу здраше от мене за ПОН-а и комутатор на блока - май ти си за юетене в Гугъл - спектър ползват само пасивни сплитери по пътя от станционното ПОН СФП до крайния конвертор - ай др път не с рогите напреде ... инак Добре дояъл във форума.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11-10-2010
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от антена Вижте мненията
аз като си купих компютъра имаше лан карта за оптика ама я изхвърлих понеже казаха в бг не се подържа а доколкото знам спектър нет мтел ги купиха не бск
Виж няколко поста по горе и кажи кво прави този оптичен кабел в мазето ми. И на теб ли да вярвам или на хората дето са прекарали това трасе?
След като подизпълнителите прекрали трасето работят за Булсат и казват че интернета ще достига до крайния клиент чрез пасивна опична точка аз съм склонен да им вярвам. Особено след като съм видял цялата топология прекарана в блока и във входа в който живея. И не на последно място не виждам това дето съм приложил на снимката да мяза нито на ФТП нито на ЮТП кабел.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 11-10-2010
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от netman Вижте мненията
Колега, мноу здраше от мене за ПОН-а и комутатор на блока - май ти си за юетене в Гугъл - спектър ползват само пасивни сплитери по пътя от станционното ПОН СФП до крайния конвертор - ай др път не с рогите напреде ... инак Добре дояъл във форума.
Ок - грешката е моя. Въпреки това се ползва ПОН Технология поне в София. За останалите градове в България не мога да знам на къв хал е топологията по която се изгражда мрежата на Булсат. Както и не мога да знам дали ще преизградят трасетата на доставчиците които са закупили за да достигнат до стандарта ПОН.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 11-10-2010
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Това е доста странно - бул-"САТ" вероятно се превръщат в бул-"ЖИЦА" ако докарат оптика до къщата - вероятно ще махнат антената?! защото по оптиката може всичко да се прекара - ТВ, нет, каквото си поискат. - размишления
Отговори с цитат
  #39  
Стар 12-10-2010
Kolcho Kolcho не е на линия
Колец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: Bulgaria, Sofia 1000, Mladost Neigh'
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лтрифонов Вижте мненията
Това е доста странно - бул-"САТ" вероятно се превръщат в бул-"ЖИЦА" ако докарат оптика до къщата - вероятно ще махнат антената?! защото по оптиката може всичко да се прекара - ТВ, нет, каквото си поискат. - размишления
Да на там отиват работите. При нас в Младост 3 в София бл 373 - това е в близост до адреса на който живея вчера копаха трасираха мястото на което ще се намира оптичната точка която ще отговаря за блок 373.
Предполагам интернета който ще доставят Булсат ще е доста добре като съотношение цена качество... В момента моя доставчик на интернет в Младост е Нет1, след като преминах през услугите на PowerNet, Intech, Megalan, вече несъществуващите Homelan. Mога да кажа че преноса на данни при тях става с оптика до входа и след това сигнала достига до крайния клиент по ФТП кабел категория 6. Скороста и качеството на услугата са доста добри. Само мога да предположа какво ще стане когато Булсат започват да навръзват клиентите си по технологията ПОН.
@hamelolna - би ли споделил в кой град живееш?

Последно редактирано от Kolcho : 12-10-2010 на 16:50
Отговори с цитат
  #40  
Стар 15-11-2010
nhh666 nhh666 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Kolcho Вижте мненията
Да на там отиват работите. При нас в Младост 3 в София бл 373 - това е в близост до адреса на който живея вчера копаха трасираха мястото на което ще се намира оптичната точка която ще отговаря за блок 373.
Предполагам интернета който ще доставят Булсат ще е доста добре като съотношение цена качество... В момента моя доставчик на интернет в Младост е Нет1, след като преминах през услугите на PowerNet, Intech, Megalan, вече несъществуващите Homelan. Mога да кажа че преноса на данни при тях става с оптика до входа и след това сигнала достига до крайния клиент по ФТП кабел категория 6. Скороста и качеството на услугата са доста добри. Само мога да предположа какво ще стане когато Булсат започват да навръзват клиентите си по технологията ПОН.
@hamelolna - би ли споделил в кой град живееш?
вече пускат интернет в кварталите младост 1А,1,2,3,4
и оптиката е направо до дома, няма медни жици.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсатком, Интернет, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Интернет трагедия Милко ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 48 23-02-2011 02:50
Булсатком са купили интернет доставчика United net в София! макс+ ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 31 06-01-2011 01:07
Интернет alex78 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 20 10-09-2010 16:40
БТК - интернет пакети Ланселот ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 1 27-05-2009 11:21
USB интернет batiradi77 DREAMBOX 3 05-04-2009 17:06


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.