The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-05-2011
Аватара на ex-Irdeto2
ex-Irdeto2 ex-Irdeto2 не е на линия
channel hunter
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
38 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation Проблеми с каналите от пакет ОРБИТАЛ

Нощеска MTVN HD изчезна. Сутринта гледам пак се е появило. Явно нещо им е забило и дежурните спят.

Da Vinci му изчезват субтитрите периодично. След това канала прекъсва и се появяват пак.

Днес и на TV1000 нямаше субтитри. Сега вече ги име.

Явно в Сат БГ още се учат или хората им са некъдърни.

На мен като нов абонат, това ми прави лошо впечатление. И ме дразни.
Имаш канал дето можеш да го гледаш не като искаш, а като ти го пуснат!

Ако някой от Сат БГ чете. взимайте се в ръце, че 38лв. са си 38 лв. И ако не друго, то поне това дето Ви е обявено като пакет трябва да го поддържате с необходимото качество.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 08-05-2011
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ex-Irdeto2 Вижте мненията
На мен като нов абонат, това ми прави лошо впечатление. И ме дразни.
нЕма на къде да бЕгаш вече... избЕга от булсат, тия те дразнат, вивата не те устройва, значи... ядец, отидЕ ти оборудването за не знам си колко хиляди лева... мене ако питаш тия от булсат те докараха до това дередже направо си те пре*баха
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 08-05-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сатлайт няма да ги бъде, дано не съм лош пророк, но от там, накъдето са тръгнали, никоя фирма не се е върнала.
Ex-Irdeto2, имаш 2 вариант - или чакаш да стане чудо и някой да сътвори CAM за Булкрипт и пак се връщаш на Була или приемаш това, което ти предлага Сатлайт.
Ако това, което прочетох в другата тема за техниката ти, е вярно, мисля, че изобщо нямаш работа да се занимаваш с нашите оператори. Аз лично до такава степен съм намразил 99% от българските канали, заради политическото им угодничество и гъзолизие, че просто скоро не съм ги пускал. Толкова стойностни неща могат да се гледат с по-читаво оборудване, че нашите оператори трябва да си последна грижа.

Последно редактирано от Златанов : 08-05-2011 на 21:11
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-05-2011
Аватара на ex-Irdeto2
ex-Irdeto2 ex-Irdeto2 не е на линия
channel hunter
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
38 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Оборудването само по себеси не е телевизия. А мойто ми е малко или много свързано с работата или по-точно с хобито, от което някой ден може и да изкарам някой лев. Освен това си имам и чужда карта, но е кофти като гледаш какво правят хората по света и какво правят нашенци (имам предвид операторите). Истината е че и телевизия не гледам много. Проблем е, че чистя бъгове и това е свързано с цъкане по каналите. Ако някой от БГ операторите даде някой лев по граждански договор, мога да му спестя бая заплати за дежурни . Това последното е шега.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 08-05-2011
Аватара на kraykov
kraykov kraykov не е на линия
ham radio
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 65
Благодари: 23
Получил благодарност:
18 пъти в 8 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сатлайт като наследник на ITV върви твърдо по техният път. Само мазохист може да им стане абонат.
__________________
Bernhard Krieg. Satellitenfernsehen Wenig Theorie-viel Praxis. 1987, Elektor Verlag GmbH, 5100 Aachen.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 08-05-2011
Аватара на ex-Irdeto2
ex-Irdeto2 ex-Irdeto2 не е на линия
channel hunter
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
38 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като гледам си отивам към публичен линч, особено при колегите от Булсат, такаче с риск оплюването да загрубее ще рискувам да споделя малко ламерски опит с CONAX-а на Сат БГ и Dreambox-ове и производни.

CONAX-a най добре работи с OSCAM под newnigma. При някои от клонингите има някои проблеми ама и там ще ги изчистят скоро.

С newcs бачка също, но остават някои дребни проблеми, които са свързани основно с необходимоста от maintenance по-често (демек рестарт на кама). Въпреки, че newcs-a e по-познат и има сравнително добър WEB интерфейс, всеки който може да конфигурира NEWCS му трябва малко четене и ще се оправи с OSCAM-а.

newnigma-та в момента е по-"user friendly" от основния конкурент "GEMINI", най-вече защото ВСЕ още съдържа автоматично инсталиране на камове. В последната версия 3.2.1 e достъпна и работеща с Sat BG версия на OSCAM. В предишната bin-a на OSCAM-а трябваше да се подменя ръчно. Упдейта на драйвърите е автоматичен, за съжаление за собствениците на DM8000 ъпдейта дойде със закъснение от 36 часа (те знаят за какво им говоря).

Ако искате да пуснете OSCAM+CCCAM2.1.3, обаче трябва да унинсталирате последната версия на CCCAM-a, която се качва автоматично с CCcam/OSCAM и след инаталация на CCcam 2.1.3 трябва ръчно да пипнете стартуп скрипта oscam/CCcam за да се стартират автоматично и двата кама! Иначе може да си стартирате автоматично 2.1.3 и дистанционно oscam-a.

Ако някой се интересува по-подробно и има нужда от съдействие да ми пише на ПМ за да не спамя повече.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ex-Irdeto2 за този полезен пост :
ВАНКАТА66 (08-05-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
каналите, ОРБИТАЛ, от, пакет, Проблеми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Има ли проблеми със сигнала от 39Е? color ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 26 07-06-2011 14:46
Проблеми с Гама Дидоее Смарт карти 37 02-01-2011 21:35
Проблеми на индийския спътник доведоха до проблеми в излъчването на телевизионни прог spacebeam Новини 0 12-07-2010 04:50
Проблеми със сигнала biso ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 29 03-06-2009 19:30
Проблеми с програми ivo ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 10 17-04-2008 09:09


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.