The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #471  
Стар 18-01-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Абе чисто и просто можеха да дадат една 10-ка 256GB + джейл, и щях да пиша саааааамо хубави неща за айфоните.
Щях да си затворя очите, щеше да има снимки, видеа, тестове, и каквото се сетиш, това щеше да е реклама за тях, с която ще дойдат нови клиенти.
Ама от де толко акъл някой да се сети и да ме подкупи, било то с 10-ка, било то с Note8
На това му се казва: непълноценно уплътняване на наличен ресурс
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ooo_Pepi за този полезен пост :
digimp (18-01-2018)
  #472  
Стар 19-01-2018
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

AGT откажи се безмислено е да се занимаваш , тази тема отдавна трябваше да е в коша.


Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
  #473  
Стар 19-01-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Що бе, нека хората виждат издънките на Апъл, ще ти забавят умишлено телефоните без да ти кажат.
И ще спрат подписването на по-старите версии на иос (което винаги е било така де), ама след като един модел е получил 5 обновявания на софта, що не ги оставят отключени тези 5 версии?
Демек аз да реша дали да съм с иос 9, 10, 11, 12 или 13.

EDIT:
Аз искам да попитам:
Как така, разликата в парите при 8-цата между 64GB-товата версия и 256GB-товата е 300лв.
А при 10-ката, между 64GB-товата версия и 256GB-товата е 500лв?
Да не би да е някаква по-бърза, в което много силно се съмнявам.
Има ли приложение като A1 SD Bench при иос, както и някой който притежава 8-ца и 10-ка за да направи сравнение, по-бърза ли е паметта или това си е чиста спекулация?
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #474  
Стар 19-01-2018
Виктор Виктор не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,378
Благодари: 496
Получил благодарност:
764 пъти в 382 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране Задава се убиецът на iPhone X

Не се карайте, китайците идват!

http://it.dir.bg/news.php?id=26792040
Отговори с цитат
  #475  
Стар 19-01-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Що бе, нека хората виждат издънките на Апъл, ще ти забавят умишлено телефоните без да ти кажат.
И ще спрат подписването на по-старите версии на иос (което винаги е било така де), ама след като един модел е получил 5 обновявания на софта, що не ги оставят отключени тези 5 версии?
Демек аз да реша дали да съм с иос 9, 10, 11, 12 или 13.
Простички отговори
Ти не знаеш дали се забавя и с колко , но си прочел , че някой е казал така . После от apple обясняват , че оптимизират натоварването за да се съхранят работоспособността на устройства с наполовина износени батерии , които впоследствие сменят на значително по-ниска цена , т.е не желаят клиентите им да си купуват новия модел , а да си ползват този който имат . И това за устройства с изтекъл гаранционен срок . Не винаги добрата идея може да бъде оценена правилно .
Издънки прави всеки , но последната с процесорите не е тяхна , а на производителите чиито процесори ползват . HP и DELL също пуснаха ъпдейти на биос и патчове , и те ли са мошеници или смотаняци ? Но за ios поне не ми се налага да си купувам антивирусни програми . Андроидните също могат да се пробват да съдят някого , ама не знаят кого , защото там ос , основните приложения и хардуера са три леко несвързани субекта . Но въпреки това ето тема за размисъл https://www.kaspersky.com/blog/skygo...-trojan/20717/ . Коя компания от андроидните излезе със становище защо е допуснато , как е решено , а не да си купувам още е и още за да съм защитен . Или създателя на приложението да е казал нещо по темата ? Информиран ли съм , защитен ли съм ? А това приложение би трябвало да работи еднакво при андроидите и ios . Същото приложение го има и в ios , но нещо не се споменава да има пробив , явно тази ios среда му понася повече .
Защо са ти старите ios версии които имат "издънки" и целта на новите е да оправят тези "издънки"
Никой не те задължава да си сменяш ios версията !!! Винаги можеш да си върнеш по-стара версия , но то трябва да си подготвен преди всеки ъпдейт , а не после да се вайкаме " какво стана сега " (това е валидно за всички устройства с каквато и да е операционна система)
Всичките тези писаници срещу ябълките , до скоро можеше да се приема като завист , но вече премина в луда истерия . Ще се побъркат някой , сън не могат да спят докато не прочетат някаква статийка против най-могъщата компания на тази планета . Скоро в подобна ситуация вероятно ще попаднат електромобилите на Тесла .
И за да не ми се обяснява , че това се прави с цел да са информирани хората , тоя който е направил теста за забавянето е същия смешник от групата "разбирачи" който тестваше камерите , бързината и още куп други неща . И както винаги се случва , истинските специалисти направиха друга класация и дадоха друга оценка . Тестове не се правят с един екземпляр от дадено изделие , за да си гъзар и да печелиш от гледания на канала ти в тубата. За да има поне 1% точност се тестват 100 броя при точно определени условия и методика .
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (19-01-2018), manechi (19-01-2018)
  #476  
Стар 19-01-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@mistor
Нещо си се объркал човече!
Според твоето мнение, това забавяне даже е положителна оптимизация.
Излиза, че е незначително и даже не можеш да го усетиш... тогава би ли обяснил, защо има хиляди искове в съдебни дела към Апъл?
Или викаш хората са алчни, искат да изкарат някой лев ей така от нищото.
Хайде стига глупости, отвори някой български форум за айфони и виж дали собствениците на айфон са много доволни от тази "оптимизация".
Това е т@ш@к и подигравка с хората гласували им доверие, и изръсили се с една торба пари... не върви.
Ама от пед*р@ст (Тим Кук) какво да очакваш, освен да ти го забоде.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #477  
Стар 19-01-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
@mistor
Нещо си се объркал човече!
Според твоето мнение, това забавяне даже е положителна оптимизация.
Излиза, че е незначително и даже не можеш да го усетиш... тогава би ли обяснил, защо има хиляди искове в съдебни дела към Апъл?
Или викаш хората са алчни, искат да изкарат някой лев ей така от нищото.
Хайде стига глупости, отвори някой български форум за айфони и виж дали собствениците на айфон са много доволни от тази "оптимизация".
Това е т@ш@к и подигравка с хората гласували им доверие, и изръсили се с една торба пари... не върви.
Ама от пед*р@ст (Тим Кук) какво да очакваш, освен да ти го забоде.
Въобще не съм се объркал .
Защо "ощетените" не си върнат предната версия или още по-лесното да си сменят вече заминаващата батерия ? Малко ли се изписа и каза по тази световна трагедия ?
Аз нямам подобен проблем , батериите ми са в състояние в което не е нужно да са под въздействието на каквито и да е оптимизации . Един телефон имаше по-износена батерия и вече я подмених , а дори и без "големите проблеми" пак щях да я сменя . И така драмите с моята неинформираност относно този проблем приключи , лесно и бързо .
А понеже се заяждаш на дребно ще те питам нещо простичко ! Знаеш ли , че всяко електронно устройство което се продава в ЕС трябва да има един документ наречен Декларация за съответствие (на продукта със стандарти за качество) . Имаше ли "супер евтиния" корейски фойерверк такъв документ ? На коя страница и в кой документ те информираха , че това устройство по-скоро ще се взриви , но не и да го ползваш като фаблет ? Пишеше ли някъде за да те информират , че не отговаря на стандартите за пожаробезопасност и не може да се ползва на публични места , да не се оставя без наблюдение и винаги да е на разстояние до 2 метра от най-близкия пожарогасител ?
Супер информираност !!! Да не коментирам как са го тествали преди да го пуснат на пазара , пълно безхаберие . Тестова серия ??? Сигурно 10броя само
Само за несъответствието на тази декларация трябваше да им скъсат седалищата , ама техните чорбаджии все за измами и корупция ги съдят , така че не е трудно да се досетим как им се разминават подобни неща .
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
bu12tras (19-01-2018)
  #478  
Стар 19-01-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,346
Благодари: 2,626
Получил благодарност:
1,745 пъти в 888 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Собствениците на iPhone X се оплакват, че косите им, а също и брадите и мустаците им се забиват между дисплея и корпуса на смартфона. Пише изданието Phonearena.

Аз това го обяснявах мнооого назад във времето.
Проблема започва с пускането на айфон 6.
Следващата година нищо не е направено по този въпрос, и той продължава в айфон 6s.
С излизането на айфон 7, трета поредна година проблема не е разрешен.
На четвъртата година излиза 7s (прекръстен на 8 за да са в такт със Самсунг, и оттук едва ли ще видим S серия, догодина ще е 9 за да са наравно със Самсунг) и там проблема отново е наличен.
Пускат айфон 10 и чета, че същия проблем го има и тук.
Питам се, колко смотана компания трябва да си, та 4 години да не изчистиш такъв сериозен проблем.
Аз лично още на втория ден установих, че този телефон не може да се ползва така, с брадата с която обикновено ходя.
Нямам думи просто, срам и резил за Апъл... лошото е, че издънките не спират.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #479  
Стар 19-01-2018
mistor mistor не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,241
Благодари: 122
Получил благодарност:
602 пъти в 316 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я колко завист и злоба има по тоя свят
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (19-01-2018), Cool_Breeze (19-01-2018)
  #480  
Стар 19-01-2018
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,959
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

mistor , не се хаби човече , безмислено е
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 25 (1 членове и 24 гости)
St3f7n


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.