The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 07-12-2013
Аватара на Веселин Цонев
Веселин Цонев Веселин Цонев не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 260
Благодари: 28
Получил благодарност:
28 пъти в 23 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Кой оператор предлага качествен сигнал?

Здравейте колеги,
преди по-малко от месец смених 32-ката с 42". Абонат съм на Булсатком. До тогава шо годе всичко беше нормално. От както съм с този по-голям телевизор... съвсем нормално недостатъците на картината вече са от видими по-видими. Качеството на картината е по всякаква критика, особено на SD каналите. Съвсем друго е положението като пусна ефирната цифрова телевизия - БК е... кошмарна работа. Нече са много операторите в Б-я, но дайте съвет за оператор с прилична качествена картина.
От Варна съм. При Виваком - имам възможност за IPTV и Fiber Net - споделете как е качеството при тях? При MSAT.... там доколкото знам качеството е добро, но проблемите са с постоянното местене на програми и канали?!? И то... всъщност имам ли друг избор??
Благодаря на всички предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 07-12-2013
Асенов Асенов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 50
Благодари: 24
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До момента от всичко, което съм пробвал най-добро качество на картината има Мтел. В момента съм с приемник Xtrend ET4000, който по принцип е с добра картина, но пред Мтел направо е смешен. Без значение дали HD или SD. На сателита не гледам булсатските бози, а немските HD-та, но пак една и съща програма при Мтел е с много по-добро качество.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 07-12-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Скачай на iptv услугата на Виваком ,няма да съжаляваш, качеството е страхотно, отделно имат много допълнителни екстри.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #4  
Стар 07-12-2013
кик кик не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Мнения: 203
Благодари: 0
Получил благодарност:
34 пъти в 22 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране по темата

Доволен съм от Виваком IPTV телевизията им ,в началото имах проблем но после всичко си тръгна и вече 5 месеца върви без проблем има добро качество на HD каналите .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 07-12-2013
sasho1bs sasho1bs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 286
Благодари: 63
Получил благодарност:
36 пъти в 28 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Програмите които излъчват нали ги свалят от сателит?До колкото съм запознат приемниците на ип тв тата са евтини китайки и ми е малко съмнително да вадят по добра картина от хтренда и ми е интересно дали наистина е така.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 07-12-2013
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Повечето им канали идват директно по оптика до централата им . Качеството им е много по-добро от на екстренда ти поради простата причина ,че по иптв няма ограничение в случая на битрейта. Сравнявал съм всички бг канали по иптв на виваком и сателитните на булсат и виваком , иптв кърти мивки. Отделно както казах при иптв има много повече допълнителни услуги отколкото при сат тв.


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
Отговори с цитат
  #7  
Стар 07-12-2013
sasho1bs sasho1bs не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 286
Благодари: 63
Получил благодарност:
36 пъти в 28 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За нашите оператори е ясно.Имах в предвид за чуждите сателитни оператори как е качеството в сравнение със ип тв то но явно и в сравнение със тях е по добро.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 07-12-2013
garvanat garvanat не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 95
Благодари: 49
Получил благодарност:
12 пъти в 10 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сравнявал съм МСАТ / Булсат (операторски приемник) / ИПТВ ВИВАКОМ. МСАТ е победител и на всичкото отгоре си ползваш само едно дистанционно и има 50 HD :P На виваком хубавото е че можеш да си превърташ назад
А иначе не че толкова местят. А просто имат 5-10 канала които се казват тест и там пускат различни телевизии в зависимост какво дават.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 07-12-2013
gogogogo gogogogo не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 33
Благодари: 3
Получил благодарност:
4 пъти в 3 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Във Варна нали има още един оператор - Ариел ТВ. Чувал съм добри отзиви.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 07-12-2013
garvanat garvanat не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 95
Благодари: 49
Получил благодарност:
12 пъти в 10 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има и Херос и на тях съм бил. Добро качество, но нямат толкова програми. За същите пари МСАТ предлагат повече. Но на херос не са им криптирани каналите т.е. не ти трябва модул и карта всичко си върви без тях. На мсат НЕ ти дават при инсталацията трябва да си ги купиш. Искам да кажа, че ако искаш да гледаш на 3 тв-та на Херос без никаква инвестиция, ще гледаш, а на мсат 3х60-70 лв
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
качествен, Кой, Оператор, предлага, сигнал


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся качествен RG-11 11012V ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 7 29-08-2013 02:49
Качествен кабел черните ягуари Въпроси и отговори 30 14-07-2013 23:32
Качествен DiSECq Wanderer ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 31 06-02-2013 13:40
Кой оператор предлага избор на конкретни програми? Заекът Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 18-03-2012 17:00
Кой оператор предлага качествено "History"? новобранец Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 28 07-02-2011 18:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.