The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #91  
Стар 01-12-2008
d09876 d09876 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 44
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Може ли да посочите това как се ползва DVBdream_HDTV???
Отговори с цитат
  #92  
Стар 02-12-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Edit: Нетчо доколкото съм запознат не е задължително да се регистрираш в ДинДНС просто трябва да укаже на рутера да предава на еди си кое ип (дрийм) на еди си кой порт и всичко трябва да е ОК.
Това ясно, а я ми кажи какво се получва в следната ситуация пренасочваме порт да кажем 16000 з ццкам от външното ип на рутера към 192.168.100.3 да кажем ип на бокса, външно ип което излиза в нета е да кажем 100.230.345.678 (чисто теоритично си го измислям) даваме линия на някой Ц: 100.230.345.678 16000 усер пасс и човека се закача и гледа, обаче сме с динамично ип, спира тока, модема се реинициализа, хоп нова сесия хоп ново ИП и какво се случва на човека отсреща ... ? Хайде помисли

Цитирай:
Първоначално написано от d09876
Може ли да посочите това как се ползва DVBdream_HDTV???
Това мисля, че е програма за управление на компютърна сат платка, не за бокс. :?

Цитирай:
Първоначално написано от ICO42
аз съм с CCcam ,някой да иска да го запозная с кака ми Шер,айде пишете на лична да видим какво ще скалъпим за проба.
Пиши на пм каква ти е идеята за тестове ...
Отговори с цитат
  #93  
Стар 02-12-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от netman
Това ясно, а я ми кажи какво се получва в следната ситуация пренасочваме порт да кажем 16000 з ццкам от външното ип на рутера към 192.168.100.3 да кажем ип на бокса, външно ип което излиза в нета е да кажем 100.230.345.678 (чисто теоритично си го измислям) даваме линия на някой Ц: 100.230.345.678 16000 усер пасс и човека се закача и гледа, обаче сме с динамично ип, спира тока, модема се реинициализа, хоп нова сесия хоп ново ИП и какво се случва на човека отсреща ... ? Хайде помисли
Нямам какво да мисля, човека ти писа че ип-то му не се променя! Ако се променя вече е друг въпроса но аз му обяснявах на това което той ми дава като инфо затова си позволявам да споря с Вас ваше превъзходителство

Цитирай:
Първоначално написано от rocco_sf
Много ти благодаря аз съм с реално ip и поне досега не са ми го променяли от доставчика на нет !!! ,а кое ip се използва за шер...нг на компа или на дрийма?
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #94  
Стар 02-12-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Цитирай:
Първоначално написано от netman
Това ясно, а я ми кажи какво се получва в следната ситуация пренасочваме порт да кажем 16000 з ццкам от външното ип на рутера към 192.168.100.3 да кажем ип на бокса, външно ип което излиза в нета е да кажем 100.230.345.678 (чисто теоритично си го измислям) даваме линия на някой Ц: 100.230.345.678 16000 усер пасс и човека се закача и гледа, обаче сме с динамично ип, спира тока, модема се реинициализа, хоп нова сесия хоп ново ИП и какво се случва на човека отсреща ... ? Хайде помисли
Нямам какво да мисля, човека ти писа че ип-то му не се променя! Ако се променя вече е друг въпроса но аз му обяснявах на това което той ми дава като инфо затова си позволявам да споря с Вас ваше превъзходителство

Цитирай:
Първоначално написано от rocco_sf
Много ти благодаря аз съм с реално ip и поне досега не са ми го променяли от доставчика на нет !!! ,а кое ip се използва за шер...нг на компа или на дрийма?
Човека е написал реално, а не статично ... има разлика ... и аз когато бях на VPN се водех с динамично, за 8 месеца се смени само веднъж, затова най-добре е човека да пита доставчика си като е раеално ип-то му статично или динамично е ... аз не споря и когато греша си признавам ... а изразът "Вас ваше превъзходителство" не ми харесва и го приемам за подигравка ... аз съм обикновен човек, ползвател на форума като останалите и бих желал да ме приемте така ... ако нещо съм те убидил съжалявам, но това са фактите ...
Отговори с цитат
  #95  
Стар 02-12-2008
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 867
Благодари: 240
Получил благодарност:
518 пъти в 236 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

В крайна сметка разбрах че без dyndns неможе, регистрирах се ,и какво следва какво да търся от там ново ip ли което да е статично?
__________________
Отговори с цитат
  #96  
Стар 02-12-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от rocco_sf
В крайна сметка разбрах че без dyndns неможе, регистрирах се ,и какво следва какво да търся от там ново ip ли което да е статично?
От там взимаш статичен хост, т.е. нещо като tvoeto-ime.dyndns.org , което съответства на ип-то ти ... а когато то се смени, програмка на компа или скрипт в Дрийм - inadyn се грижи новото ип да се подаде към DDNS серверите и те да го рефрешнат по вс ДНС сървъри по света ... в програмата се пише усер и пасс и се пуска като системна услуга ... за скрипта би тр и хоста, но не съм ползвал, нека някой пробвал колега да каже ... :?
Отговори с цитат
  #97  
Стар 02-12-2008
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от netman
Човека е написал реално, а не статично ... има разлика ... и аз когато бях на VPN се водех с динамично, за 8 месеца се смени само веднъж, затова най-добре е човека да пита доставчика си като е раеално ип-то му статично или динамично е ... аз не споря и когато греша си признавам ... а изразът "Вас ваше превъзходителство" не ми харесва и го приемам за подигравка ... аз съм обикновен човек, ползвател на форума като останалите и бих желал да ме приемте така ... ако нещо съм те убидил съжалявам, но това са фактите ...
Шегуваш ли се? Ако си мислиш че с това "Вас ваше превъзходителство" съм целял да те убидя знай че не съм имал подобни мисли, няма да ти се обяснявам как си мисля че си повече от всеки един от нас тука понеже си написал че се чувстваш както всеки един друг потребител на този форум и това е похвално.
Пак ти казвам ако си се засегнал от тази фраза ти се Извинявам не съм имал това за цел! Жив и здрав да си бате.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #98  
Стар 02-12-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от nikec
Шегуваш ли се? Ако си мислиш че с това "Вас ваше превъзходителство" съм целял да те убидя знай че не съм имал подобни мисли, няма да ти се обяснявам как си мисля че си повече от всеки един от нас тука понеже си написал че се чувстваш както всеки един друг потребител на този форум и това е похвално.
Пак ти казвам ако си се засегнал от тази фраза ти се Извинявам не съм имал това за цел! Жив и здрав да си бате.

Споко, не съм ...май реагирах остро,сори ops: ... жив и здрав ...
Отговори с цитат
  #99  
Стар 02-12-2008
d09876 d09876 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 44
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Здравейте!!!Явно трябва да си купя карта!!!Купувам на ITV.Като я купя мога ли с нея да гледам с дрима без никакви настройки?Без проблемно ли ще гледам цяла година?Или по -точно-купувам карта и какво следва за да я пусна да гледам?
Отговори с цитат
  #100  
Стар 03-12-2008
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Dreambox 500S - въпрос!

Цитирай:
Първоначално написано от d09876
Здравейте!!!Явно трябва да си купя карта!!!Купувам на ITV.Като я купя мога ли с нея да гледам с дрима без никакви настройки?Без проблемно ли ще гледам цяла година?Или по -точно-купувам карта и какво следва за да я пусна да гледам?

Ще те разочаровам, но за целите ти (шеринг) ще се иска малко човъркане ... инак за теб вчера видях в ecs форума това: http://www.eurocardsharing.com/f198/rtv ... ewcs-80899 --- RTVi шер предлага човека ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
500s, dreambox, въпрос


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
mad tv i dreambox 500s никсим DREAMBOX 10 29-08-2010 22:26
dreambox 500s плевенбо DREAMBOX 15 20-06-2010 18:08
въпрос за дм 500s ВЛАДО DREAMBOX 4 18-04-2009 21:22
Dreambox 500S как е? atanas_agg Въпроси и отговори 44 09-02-2009 19:21
Dreambox 500s masters™©® DREAMBOX 1 26-06-2008 12:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.