The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 18-03-2016
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Смарт хъб никога нетрябва да е причина за покупка на ТВ /визирам и последните измислици с Андроид/. Това е ТВ, така че водещо е матрицата. Да не забравяме, че вече няма ТВта във вида, който познавахме преди 20 години /прост екран/, а са PC, така, че тук важен e и хардуера /RAM, CPU, GPU и т.н./. Нещо, което много малко хора се замислят... оптимизация и сруктуриране на OS на този компютър /благодарение на което имаме SAMBA, NFS, Transmission, OScam и т.н./. Тук по-добри от GNUSMAS няма /визирам моделите от B до H серия/. Да не забравяме и не на последно място, ценен хардуер, позволявайки ни каката да запее /тук марката е само една/. Така, че ако човек се надява на ентъртеймънт панел, решенията са в други джаджи /addons/.
__________________
0007SE, 0007F, 0176C GNUSMAS
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18-03-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз не ползвам смарт хъба, но, понякога се налага ютюб, плекс и скайпа да се пускат на голям екран. Защо го махат скайп? Утре ще махнат и ютюб. Не, че не може да се изкарат на екрана посредством телефон, таблет или РС, но защо да усложняваме нещата? Говедата от Самсунг забравиха ли какво се случи със Сони? Еб@ти тъпите жълтурковци. Току-виж, Телефункен възкръснали, а дрийм мултимедия - слезли на земята?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 18-03-2016
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Защо го махат скайп?
Питането ти по-скоро трябва да е към М$ , а не към Самсунг ...
Отговори с цитат
  #14  
Стар 18-03-2016
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Аз не ползвам смарт хъба, но, понякога се налага ютюб, плекс и скайпа да се пускат на голям екран. Защо го махат скайп? Утре ще махнат и ютюб. Не, че не може да се изкарат на екрана посредством телефон, таблет или РС, но защо да усложняваме нещата? Говедата от Самсунг забравиха ли какво се случи със Сони? Еб@ти тъпите жълтурковци. Току-виж, Телефункен възкръснали, а дрийм мултимедия - слезли на земята?
Проблемът е, Скайп спират поддръжка на ТВ платформи https://support.skype.com/en/faq/FA3...m=skype-for-tv
Да се надяваме, чу тубата няма да решат същото...
__________________
0007SE, 0007F, 0176C GNUSMAS
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18-03-2016
Трентатре Трентатре не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Smart hub-а може и да не е важен вече ама на мен ми беше много удобен ...от Vimeo-то си гледах много приятни клипове с разкошно качество ...без ограничения от лаптопа се оказа че повечето клипове са платени ... 3D Explorer-а много добри научно популярни филмчета ...не че не мога да ги намеря и изтегля от някъде но ми спестяваше време !!! А You tube ми е супер удобен особено като имам гости вързан към колоните за домашно кино ...пускам си плейлиста ....и не се занимавам повече !!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18-03-2016
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,150
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dodo_pv Вижте мненията
Аз не ползвам смарт хъба, но, понякога се налага ютюб, плекс и скайпа да се пускат на голям екран. Защо го махат скайп? Утре ще махнат и ютюб. Не, че не може да се изкарат на екрана посредством телефон, таблет или РС, но защо да усложняваме нещата? Говедата от Самсунг забравиха ли какво се случи със Сони? Еб@ти тъпите жълтурковци. Току-виж, Телефункен възкръснали, а дрийм мултимедия - слезли на земята?

НЕ е проблема в гнусмасите, спомняш ли си преди време как ни отрязаха тубата от тошибите, хем бяха флагмани, ама от тубата казаха ТЦ

Е сега е същото и това ще продължи
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #17  
Стар 19-03-2016
musicacristiana musicacristiana не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кажете ми , успяхте да се реши проблема ?
__________________
la mejor musica y videos de musica cristiana online
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19-03-2016
Аватара на greenhorn
greenhorn greenhorn не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Galaxy
Мнения: 215
Благодари: 48
Получил благодарност:
77 пъти в 46 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от musicacristiana Вижте мненията
Кажете ми , успяхте да се реши проблема ?
Кой проблем по-точно?
__________________
0007SE, 0007F, 0176C GNUSMAS
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19-03-2016
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 858
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
НЕ е проблема в гнусмасите, спомняш ли си преди време как ни отрязаха тубата от тошибите, хем бяха флагмани, ама от тубата казаха ТЦ

Е сега е същото и това ще продължи
Две тошиби имам и помня. За сведение, когато купувах първата тошиба 40WL768G, цената и беше с 20% по-ниска от тази на аналогичния самсунг, при същото качество на картината, въпреки по-добрата и изработка от тази на самсунга. Ценовата разлика се дължеше на смарт функциите. Обяснявам си го с това, че производителите на ТV не отчисляват необходимите средства към третите страни. Т.е. ни крадат. Аз не обичам да ме крадат, особено корейци.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hub, samsung, smart, на, проблем, със


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Онлайн ТВ за Samsung Smart TV Valebo ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 66 01-10-2019 16:36
Шеринг сървър за Samsung Smart TV Valebo ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 242 27-07-2017 23:20
Samsung Smart Hub не работи mad_07 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 20-12-2015 11:44
Samsung SMART - канали проблем Ивайло Шаклев ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 2 18-11-2015 09:52
настройки на катина Samsung smart tv владимир83 Въпроси и отговори 10 25-02-2015 10:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.