The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини > НОВИ ЧЕСТОТИ

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 08-04-2009
premierefan premierefan не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 20
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

прав си никец - аз чета всеки ден но никуде няма и следа от това дали ще светне ОРФ-а на маджестика

ако някой се навие да го пробваме защото го гледах до 16.03 от години и сега кофти

програмката за която пишеш съм я свалил - после обаче трябва да пробвате с добавяне на 2ра линия и да се пробва

аз съм насреща за пробата ако сте съгласни
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14-04-2009
premierefan premierefan не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 20
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikec Вижте мненията
там е въпроса че ти в момента гледаш с нюкамд а МПЦС не съм го пробвал дали може да бачка с права за повече от един потребител. Иво гледа само с ш.... и незнам дали е пробвал да слага в конфиг файла повече от една линия за приемане и дали бачка нещо подобно. Иначе програмката я има на Ъплоада MPCS to GBOX се казва давам ти линия и настроките във вас и гледаш от мен но може да не може да гледаш това което в момента гледаш, но нека Иво да каже дале може да се добави втора линия за приемане. Към момента аз ОРФ хващам слабо и незнам дали имам налична карта за гледане на ОРФ но повечето неща вървят.
Погледни в темите за Маджестика за програмката и настройките и. Без четене няма да стане, аз съм чел и съм питал доста но винаги съм се мъчил да бъда на едно ниво което да се припокрива с това което искам да знам и да не ядосвам прекалено много човека с въпросите си, щото вярвай ми няма по лошо нещо от потребител който не иска да прочете и думичка а да иска всичко да му се снася на готово.

при мен сигнала е доста добър - свалих програмата за която писа и по-прочетох настройките - видях разликите и да попитам кога може да се пробва от твоя страна и Иво дали ще светне и при мен ОРФ
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dzumba, orf, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.