The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > VU+

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 05-06-2015
Аватара на miros123
miros123 miros123 е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 983
Благодари: 749
Получил благодарност:
497 пъти в 285 поста
Сваляния: 102
Ъплоуди: 6
По подразбиране Vu+ Solo SE V2 - нов модел





VU+ Solo SE V2
__________________
Pasat Ф140, LNB Inverto 0,3db, Super PowerJack 12", NP-601, {DM500s, DM800PVR} - clone {Gemini - mbox 0.4}, {Vu+ solo2}, {4°W-57°E}
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на miros123 за този полезен пост :
митака31 (05-06-2015)
  #2  
Стар 05-06-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Назад , назад към Zero
Направо да го кръстят Vu+ Zero SE V2
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11-01-2016
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Здравейте колеги. Значи. Имам този приемник и се нуждая от малко помощ. Та, става на въпрос за това, че бих искал, ако е възможно да гледам каналите от приемника на другия ми телевизор като ИПТВ. В смисъл такъв, че досега съм гледал чрез OTT Player, след като съм използвал плейлиста , която свалям от уеб интерфейса. Та, мисълта ми е, че възможно ли е да гледам не само това, което е пуснато на приемника, а когато превключа канал от приемника, то това да се показва и на другия ми телевизор!? Проблема е, че когато превключа на друг канал на приемника и трябва да спирам предния канал на другия телевизор, защото картината спира и следователно, да отида до канала, който е пуснат на приемника! Също така, трябва да спомена, че това съм го пробвал и на стария ми приемник Vu+ Zero, но не само чрез OTT Player, а и чрез SmartIPTV. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че е възможно, да се направи това, което аз искам и ще успеете да се отзовете. Благодаря предварително за отговорите. : ) ; )
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-01-2016
Аватара на митака31
митака31 митака31 не е на линия
тороидален
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 168
Благодари: 30
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте колеги. Значи. Имам този приемник и се нуждая от малко помощ. Та, става на въпрос за това, че бих искал, ако е възможно да гледам каналите от приемника на другия ми телевизор като ИПТВ. В смисъл такъв, че досега съм гледал чрез OTT Player, след като съм използвал плейлиста , която свалям от уеб интерфейса. Та, мисълта ми е, че възможно ли е да гледам не само това, което е пуснато на приемника, а когато превключа канал от приемника, то това да се показва и на другия ми телевизор!? Проблема е, че когато превключа на друг канал на приемника и трябва да спирам предния канал на другия телевизор, защото картината спира и следователно, да отида до канала, който е пуснат на приемника! Също така, трябва да спомена, че това съм го пробвал и на стария ми приемник Vu+ Zero, но не само чрез OTT Player, а и чрез SmartIPTV. И така... Еми... Ок. Добре. Надявам се, че е възможно, да се направи това, което аз искам и ще успеете да се отзовете. Благодаря предварително за отговорите. : ) ; )
Аз специално се обърках какъв точно ти е проблема... Ако можеш да обясниш малко по-подробно...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12-01-2016
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Post

Цитирай:
Първоначално написано от митака31 Вижте мненията
Аз специално се обърках какъв точно ти е проблема... Ако можеш да обясниш малко по-подробно...
Ами... Мхм... Наистина съм го обяснил малко по сложно колега. Как да ти отговоря!? Значи. Проблема е там, че когато съм пуснал даден канал на приемника и превключа на някой друг канал на приемника, картината и звука при другия телевизор изчезват и се налага да се връщам назад до листата със зададените канали и да търся този канал, който е включен на приемника, за да го пусна! В смисъл на мен целта ми е, ако е възможно, когато сменя даден канал на приемника, то да се смени канала и на другото тв! Та така... Дано сега вече да е разбираемо това, което написах. Ок. Добре. Надявам се, че и други колеги, ще се включат в темата. : ))
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14-01-2016
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Question

Мхм... Е, няма ли някой колега, който поне да каже дали е възможно, да се направи това, което искам или не!? Надявам се все пак, да се отзове някой колега, който знае за какво става на въпрос. И така... Отново, ще чакам отговори от по запознатите. Благодаря предварително. : ))))
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14-01-2016
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,381
Благодари: 124
Получил благодарност:
5,106 пъти в 2,898 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С дистанционно не става!Става единствено от телевизора с уеб интерфейса,каквото смениш от там, си гледаш и на двете!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
Бобсано (14-01-2016)
  #8  
Стар 14-01-2016
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
С дистанционно не става!Става единствено от телевизора с уеб интерфейса,каквото смениш от там, си гледаш и на двете!
Мхм... Как така, колега!? В смисъл, да не би да имаш в предвид, че номера става чрез браузера на телевизора!? И ако отговора е да, то може ли да обясниш малко по подробно, какво трябва да се направи!? Иначе мерси за включването. ; ))))
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15-01-2016
gojko gojko не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 111
Благодари: 19
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране Да се възползвам от темата...

аз имам VU+ Solo se с OpenPli 4 ъпдейтнато до последна версия, но досега не мога да подкарам стрийма на уеб интерфейса! Всички настройки са по дифоут, но не иска да работи. Пробвам го с VLC плеър както и на телефона, но не желае да бачка? На старото ми VU+ Duo всичко си беше ок?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15-01-2016
Аватара на косама
косама косама не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2014
Мнения: 247
Благодари: 17
Получил благодарност:
19 пъти в 18 поста
Сваляния: 146
Ъплоуди: 0
По подразбиране

слагай плей листата в etc/tuxbox/scc и рестарт на енигмата при мен пали така
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
se, solo, v2, vu, модел, Нов


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Vu Solo SE-нов модел от Marusys фолкръм VU+ 30 06-08-2014 21:05
Нов модел НН мотор Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 18-03-2014 23:18
Запитване за модел LED-LCD TV на LG. Ненко ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 3 02-10-2012 13:48
pinnacle модел ??? boyan88 КОМПЮТЪРНИ ПРИЕМНИЦИ 0 15-02-2012 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.