The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > VU+

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #51  
Стар 18-06-2015
buferato buferato не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 51
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 32
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има ли възможност с този приемник да се гледат филми от компютъра през рутера.Приемника е свързан с рутера чрез кабел.Как става това,ако е възможно!?Какво трябва да се направи?За пръв път се сблъсквам с това и ще се радвам ,ако някой сподели по подробно!Ако има и такива теми дайте линк да попрочета нещо за да ми се изяснят малко нещата!Благодаря!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 07-08-2015
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Question

Здравейте, колеги. Значи. За да не пускам нова тема, реших да пиша в тази, защото въпроса ми е свързан с приемника Vu+ Zero. Та, исках да попитам, дали е възможно чрез този приемник да се гледат каналите на друг телевизор, който не е свързан директно с приемника, но приемника и телевизора са в една мрежа!? И ако това е възможно, какви са вариантите и какво трябва да се направи за целта!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам за отзиви и отговори. : )))))))
Отговори с цитат
  #53  
Стар 07-08-2015
Аватара на Златев88
Златев88 Златев88 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2012
Мнения: 201
Благодари: 58
Получил благодарност:
31 пъти в 28 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Здравейте, колеги. Значи. За да не пускам нова тема, реших да пиша в тази, защото въпроса ми е свързан с приемника Vu+ Zero. Та, исках да попитам, дали е възможно чрез този приемник да се гледат каналите на друг телевизор, който не е свързан директно с приемника, но приемника и телевизора са в една мрежа!? И ако това е възможно, какви са вариантите и какво трябва да се направи за целта!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам за отзиви и отговори. : )))))))
Доста трудно да се каже без да споделиш какво имаш на това ву .... карта ли, с линия от някъде или иптв гледаш и наи важното е какъв е телевизора
Отговори с цитат
  #54  
Стар 07-08-2015
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Златев88 Вижте мненията
Доста трудно да се каже без да споделиш какво имаш на това ву .... карта ли, с линия от някъде или иптв гледаш и наи важното е какъв е телевизора
Ахам. Ок. Еми... Значи. На приемника гледам със шеринг - С линия. А телевизора е Самсунг, 40 инча, Смарт Тв. И така... Дано има някакви варианти за целта. : )))))
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10-08-2015
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Exclamation

Здравейте отново, колеги. Та, няма ли някакво развитие по моя въпрос!? Иначе, все си мисля, че ще се намери някакъв начин, за да мога да постигна целта си! И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам отзиви и отговори. : )))))
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10-08-2015
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колега на компютъра гледаш ли? Ако да помисли как,с каква програма и имаш ли същата програма на ТВ-то?До сега трябваше да се справиш.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на вассил46 за този полезен пост :
Бобсано (10-08-2015)
  #57  
Стар 10-08-2015
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Колега на компютъра гледаш ли? Ако да помисли как,с каква програма и имаш ли същата програма на ТВ-то?До сега трябваше да се справиш.
Ами... Да, колега. На компютъра гледам чрез VLC Media Player. Иначе не знам, дали имам същата програма на телевизора. Трябва да проверя. Еми... Трябваше да се справя, но когато човек не знае нещо е доста трудно да намери решение на проблема. Та, ще се опитам да разреша казуса. Все пак съм благодарен, че се отзова. ; )))))
Отговори с цитат
  #58  
Стар 11-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Щом на компа гледаш с VLC плеер, значи си си свалил плейлиста с OpenWebif , после е въпрос на желание
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Бобсано (14-08-2015)
  #59  
Стар 14-08-2015
Бобсано Бобсано е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Щом на компа гледаш с VLC плеер, значи си си свалил плейлиста с OpenWebif , после е въпрос на желание
Ахам. Ок колега, но поне според мен няма да стане и така при положение, че поне аз не намирам в моя телевизор VLC плеър. Та било то като добавка, приложение, плъгин и т.н. Благодарско все пак, че се отзова. : ) ; )

Та, след като вече е ясно, че няма да стане по този начин чрез софтуера на VLC, има ли някакъв друг вариант за гледане по желания от мен начин!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам някой, да се отзове. : )))) ; ))))
Отговори с цитат
  #60  
Стар 14-08-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,800
Благодари: 1,285
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бобсано Вижте мненията
Ахам. Ок колега, но поне според мен няма да стане и така при положение, че поне аз не намирам в моя телевизор VLC плеър. Та било то като добавка, приложение, плъгин и т.н. Благодарско все пак, че се отзова. : ) ; )

Та, след като вече е ясно, че няма да стане по този начин чрез софтуера на VLC, има ли някакъв друг вариант за гледане по желания от мен начин!? И така... Ок. Добре. Отново, ще чакам някой, да се отзове. : )))) ; ))))
http://vk.com/topic-42797884_31310488

ако няма за твоя тв, задай в гугъл ottp player и марката на тв-то
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
Бобсано (14-08-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vu


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.