The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми

Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми Споделете какво ви харесва или не в програмната схема и обслужването на българските оператори, или коментирайте българските канали по всички сателити

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 19-09-2016
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ей тва стадно чувство у българина кога ли ще изчезне? всички трябва да са като един, да харесват еднакви неща, да карат еднакви коли, да слушат еднаква музика...
на мен ако някакъв продукт не ми харесва, просто не се занимавам с него
не ходя да скачам и да призовавам той да се забрани - ако на някой му харесва - да му се радва, ако не - свободният пазар ще го остави без приходи и ако не струва - ще си изчезне тихомълком
и без тая телевизия - и с нея - все ми е едно - не я гледам и не ме интересува, а тук 11 страници се спори...
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист

Последно редактирано от register : 19-09-2016 на 22:05
Отговори с цитат
  #102  
Стар 19-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Регистъре, ти 11 страници не разбра защо се спори бе брат, не е въпроса каква е телевизията, мотива за затварянето и изпълнението са важни в случая, а такива като абвг дето си пишат кирилския ник на латиница могат да се заврат там от де са излезли!
Какво им пречи на СЕМ да оставят единбизнес да се опита да се спаси? Дори и да е в несъстоятелност, не трябва да са те хората които да го затворят, има си съд и управителен съвет на предприятието. Сигурен съм, че обжалването ще мине, проблема е че ще го забавят толкова, че завръщането на канала да стане невъзможно, няма да има приходи от реклама и от такси от операторите докато канала не се излъчва. И това нещо беше подготвяно още от миналата година, когато промениха правилника/закона и вече първо изпълняваш, после жалиш в съда, което е противпконституционно - Невинен до доказване напротивното в България е Виновен по презумпция !!!
Sent from my PMP7079D3G_QUAD using Tapatalk

Последно редактирано от TUISTERa : 19-09-2016 на 22:09
Отговори с цитат
  #103  
Стар 19-09-2016
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ма кви мотиви, кви пет лева - някой за нещо не си е платил, и сега го натискат да си плати, и като си плати - всичко ще е по старому, а ако не си плати, ще му спрат каналите
тоя филм сме го гледали толкова пъти...
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист
Отговори с цитат
  #104  
Стар 19-09-2016
abvg abvg не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 260
Благодари: 15
Получил благодарност:
25 пъти в 21 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не ми пука какво ще кажете, ама това си е истината, ако иска някой нека ме банне не ми пука

Явно само аз не ги понасям тези скапани телевизии
Отговори с цитат
  #105  
Стар 19-09-2016
abvg abvg не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 260
Благодари: 15
Получил благодарност:
25 пъти в 21 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Регистъре, ти 11 страници не разбра защо се спори бе брат, не е въпроса каква е телевизията, мотива за затварянето и изпълнението са важни в случая, а такива като абвг дето си пишат кирилския ник на латиница могат да се заврат там от де са излезли!
Какво им пречи на СЕМ да оставят единбизнес да се опита да се спаси? Дори и да е в несъстоятелност, не трябва да са те хората които да го затворят, има си съд и управителен съвет на предприятието. Сигурен съм, че обжалването ще мине, проблема е че ще го забавят толкова, че завръщането на канала да стане невъзможно, няма да има приходи от реклама и от такси от операторите докато канала не се излъчва. И това нещо беше подготвяно още от миналата година, когато промениха правилника/закона и вече първо изпълняваш, после жалиш в съда, което е противпконституционно - Невинен до доказване напротивното в България е Виновен по презумпция !!!
Sent from my PMP7079D3G_QUAD using Tapatalk
Незнам в коя кабелна работиш , ама май не разбирате много от телевизия там, щом търпите тези скапани канали , а не пускате нещо интересно вместо тях
Отговори с цитат
  #106  
Стар 19-09-2016
Аватара на Посветения
Посветения Посветения не е на линия
част от матрицата
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 677
Благодари: 606
Получил благодарност:
192 пъти в 125 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
ма кви мотиви, кви пет лева - някой за нещо не си е платил, и сега го натискат да си плати, и като си плати - всичко ще е по старому, а ако не си плати, ще му спрат каналите
тоя филм сме го гледали толкова пъти...
Че ги натискат.., очеизвадно..

Да си платят..? На кого.. За какво.. Ти няма как да знаеш.. Нито пък аз.. Ние сме само зрители бе колега. Въпреки, че аз не поглеждам ТВ7 от както "Бюрека" си изпълни политическата поръчка и качествените им журналисти се спасиха кой как може..

Но някак интересни съвпадения се получават сега..

Наближиха избори.. Любка аха да цъфне в ефир.., и бързат да ги доубият..

А пък аз като обикновен зрител съм любопитен..
__________________
Отговори с цитат
  #107  
Стар 19-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мъжки, не та знам къв си и колко си умен, ама каналите се пускат според интереса и договорите, а не според кефа на работниците (с малки изключения), а ти какво "мислиш" вече не ми е интересно
Отговори с цитат
  #108  
Стар 19-09-2016
abvg abvg не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 260
Благодари: 15
Получил благодарност:
25 пъти в 21 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Мъжки, не та знам къв си и колко си умен, ама каналите се пускат според интереса и договорите, а не според кефа на работниците (с малки изключения), а ти какво "мислиш" вече не ми е интересно
Може да не съм от най-умните и да не съм посветен , ама поне знам защо ги махнаха тези телевизии, а вие само това се питате, не разбрахте ли че ги махнаха, защото даваха само едно и също предаване по цел ден. Всеедно по БТВ да дават само Шоуто на Слави и дали няма и тех да ги махнат а?
Отговори с цитат
  #109  
Стар 19-09-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,409
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от abvg Вижте мненията
Вече се убедих, че тука в този форум повечето хора незнаят какво да гледат по телевизията, язък че имате толкова скъпи телевизори и приемници, а пък да гледате някакви си скапани повторения на предавания, по БТВ Комеди може да въртят стари сериали, но поне са класики, а тези тв7 само глупости даваха, дано само да не ги пуснат пак, че ще хвърля телевизора през прозореца.
Без да се обиждаш, но явно не си разбрал най-важното за потребителите тук, а именно, че тук е важно да се хващат разни канали, да се рови здраво по чинии, конвертори, спътници и последното, което се прави е да се гледа телевизия. Важното е да се ръчка, а другото са празни приказки, включително и тази тема. Много важно като на тая ла*няна "телевизия" ѝ взели лиценза. Няма национална телевизия, която да става за нещо. Всичко е кенеф, колкото и остро да звучи. Имат зрителите си за прасета, които смилат всичко, като реално има и такива. Пускаш му индийски филм - гледа го, пускаш му турски локум - гледа го... Да сложиш прасета да грухтят и да се оригат - пак ще го гледат...
Тааа, тук се чопли, не се гледа... Гледат се главно музикални и спортни канали и то в определени дни и часове, когато има нещо, което си заслужава. Другото е плява.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 19-09-2016
abvg abvg не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 260
Благодари: 15
Получил благодарност:
25 пъти в 21 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Без да се обиждаш, но явно не си разбрал най-важното за потребителите тук, а именно, че тук е важно да се хващат разни канали, да се рови здраво по чинии, конвертори, спътници и последното, което се прави е да се гледа телевизия. Важното е да се ръчка, а другото са празни приказки, включително и тази тема. Много важно като на тая ла*няна "телевизия" ѝ взели лиценза. Няма национална телевизия, която да става за нещо. Всичко е кенеф, колкото и остро да звучи. Имат зрителите си за прасета, които смилат всичко, като реално има и такива. Пускаш му индийски филм - гледа го, пускаш му турски локум - гледа го... Да сложиш прасета да грухтят и да се оригат - пак ще го гледат...
Тааа, тук се чопли, не се гледа... Гледат се главно музикални и спортни канали и то в определени дни и часове, когато има нещо, което си заслужава. Другото е плява.
За толкова години тук съм разбрал какви са хората, точно за това ми е смешно като се нервирате, че са спрели най-скапаната телевизия в България.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, каналите, лиценза, отнеме, реши, сем, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Какво става с лиценза за 1800MHz аас ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 49 28-03-2014 12:09
Може ли да се реши такъв проблем? vanka DREAMBOX 6 10-10-2012 22:08
КРС отне официално WiMAX лиценза на "Транс телеком" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 0 19-04-2011 16:19
Проблем с каналите petar_1997 КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 0 07-04-2010 17:04
Когато жена реши да си отмъсти в “Цената на истината”… гледай! ТИНТИН ДРУГИ 0 15-09-2009 15:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.