The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > Новини

Notices

Новини Новини за нови програми честоти спътници и др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 27-05-2022
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от timothy Вижте мненията
Никой не задължава никого да ползва която и да е услуга под наем. Как точно се противопоставяш на корпорациите като теглиш нелегално съдържание от тракерите? Нали всички компании, продуценти, актьори и т.н. влагат труд и пари, за да правят филми/сериали и очакват да им се плати. А торентите им нарушават правата. Не знам защо Нетфликс/Амазон, вероятно и Дисни няма да предложат локализация на съдържанието си, но пиратството и малкия пазар оказват влияние вероятно. Всеки сам си решава, аз лично отдавна спрях да се занимавам с торенти при наличие на легални алтернативи с отлично качество и богато съдържание.
Да понеже нищо не изкарват за това има толкова бози по кината и нетфликсовете. Стига глупости ти ако искаш плащай за бози - почти няма филми които да стават за нещо. То и затова са тези платформи да имаш бройки, за да си мислиш че имаш нещо като съдържание.
Как се противопоставям на корпорациите ами като не плащам за филми с привличащи трейлъри а са абсолютна загуба на време. Нетфликс метфликкс колко работници имат тук, ако не ти е ясно таксичките отиват директно в щатите демек влиянието/печалбата на една американска корпорация се увеличава.
Поне да беше от евросъюза за да остане нещо тук. Ако няма Замунда и арена няма да докарат нито превод нито много повече абонати. Все ми едно кой за какво си дава парите, торент или е въпрос на избор не на правилно или неправилно. Гледам народа става все по овчи ами така да е, мен лично ме боли шнорхела.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 28-05-2022
trifka1 trifka1 е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 24
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също не разбирам какво се напъват всички да защитават големите компании. Хората нямат пари за ядене а те готови да хвърлят едни 30 лева минимум за нищо. При положение че има толкова места откъдето ще си гледаш всичко безплатно. Най ме дразни, че се мъчат да налагат мнението си и на другите. Като ти се дават пари давай, пари никой не връща. Ще ти ги вземат с кеф. Само не ми се прави на велик как всички трябвало да плащаме.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28-05-2022
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trifka1 Вижте мненията
Аз също не разбирам какво се напъват всички да защитават големите компании. Хората нямат пари за ядене а те готови да хвърлят едни 30 лева минимум за нищо. При положение че има толкова места откъдето ще си гледаш всичко безплатно. Най ме дразни, че се мъчат да налагат мнението си и на другите. Като ти се дават пари давай, пари никой не връща. Ще ти ги вземат с кеф. Само не ми се прави на велик как всички трябвало да плащаме.
За да станем нормална държава, трябва да разберем че безплатен обяд няма. Мина времето и на замунда, арена и на каквото се сетиш. Не знам на колко години си, но да се задоволяваш с нескопосани преводи правени с гугъл, трябва да си под 30. Аз си плащам на HBО,бих си платил и на Дисни и Нетфликс, но искам локализация.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Lafcheto за този полезен пост
bojko84 (28-05-2022), notwist (28-05-2022), redstar (30-05-2022), wassl (28-05-2022)
  #34  
Стар 28-05-2022
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пич на мен превод не ми трябва, аз знам английски. Ами да станем, ама макар и банално, всичко идва отгоре надолу. За миналия месец разходи на четиричленно семейство 2000 лв и то без изхвърляния, при положение че един работи в момента разбирай две деца и жена по майчинство, сещаш ли се кога ще дам пари за нетфликс. Аз знам как да реша моята ситуация отрязвам посредника, но повечето хора нямат такава възможност. Не работя на черно, и за труд като моя в белите държави се плаща много повече. Сещаш ли се липсата на Замунда и арена няма да оправят това, а по точно смяна на мисленето в посока човек да не се лакоми да има всичко и много години промени. Не те знам и аз на колко години си но като ти чета напъните ми става ясно за какво иде реч, или недорасъл чикиджия или песния която се чуди какво да прави по цял ден.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 28-05-2022
Аватара на wassl
wassl wassl е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: EB
Мнения: 595
Благодари: 325
Получил благодарност:
321 пъти в 179 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Прав си Турбо, само че нужно ли е чак обиди, при всеки е различно.Аз например от години плащам Нетфликс, без да го ползвам, заради дъщерята, тя го гледа и знае английски.Има и много хора, работещи за които не е проблем да се абонират но нямат време от работа да гледат,или от възрастта нямат интерес просто, дори и с превод.А има и хора с възможности но стиснати и пестеливи.Българина необича правила, обича аванта и вратички.
__________________
DMOne4k:Twin/VU+UNO4kSE,2xDvbS2X:SSD250Gb/GI:LX3/GT_V8UHD/Ant:220cm>0,8w&InvacomSNF;Tecatel120pro>23,5E+19,2E+16E+13Е&InvertoBU_Twin;80cm>9E+1,9E&MTI+4,0W=EMP_8/1(TunerA);TelesistemTM100AL>45E+42E+39E+36E&BESTcircular=EMP_4/1(TunerB);SONY65 XE9300&CI+A1;SONY XR65A83K&CI+A1.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 28-05-2022
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Които иска да се обижда които не иска да не се. За да не се обидиш и ти, сети се през къде ми е за нечии чувства. Само в България съм виждал хора абонирани за всичко. Всеки на местата където съм ходил си прави сметката, но тук като имаш всички услуги се мислиш за по-специален. Както писах всеки си решава къде да си харчи доходите, някои за неща които не използват само за да ги имат, други за други неща. Но едно е факт това да се мисли че ключа за заветните субтитри или дублаж е достъпа до два тракера са мокри сънища. Тракери има навсякъде, преводите са въпрос на фирмена политика, най-вече големина и покупателна възможност на пазара.
Все едно де темата е за дисни, оставям ви я да си я развивате, мен дисни не ме интересува.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 28-05-2022
Lafcheto Lafcheto не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 96
Благодари: 4
Получил благодарност:
25 пъти в 19 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
Пич на мен превод не ми трябва, аз знам английски. Ами да станем, ама макар и банално, всичко идва отгоре надолу. За миналия месец разходи на четиричленно семейство 2000 лв и то без изхвърляния, при положение че един работи в момента разбирай две деца и жена по майчинство, сещаш ли се кога ще дам пари за нетфликс. Аз знам как да реша моята ситуация отрязвам посредника, но повечето хора нямат такава възможност. Не работя на черно, и за труд като моя в белите държави се плаща много повече. Сещаш ли се липсата на Замунда и арена няма да оправят това, а по точно смяна на мисленето в посока човек да не се лакоми да има всичко и много години промени. Не те знам и аз на колко години си но като ти чета напъните ми става ясно за какво иде реч, или недорасъл чикиджия или песния която се чуди какво да прави по цял ден.
На 36 съм, не виждам кому е нужно да сипеш обиди? Ако живота ти горчи, не вгорчавай този и на другите. Инфлацията в страната е 30%, нормално е да се покачи издръжката на семейството но не виждам защо ме нападаш мен? Ако те влече да си сваляш филми от торенти, сваляй си. Не си изсипвай домашните проблеми по форумите..

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28-05-2022
bojko84 bojko84 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2015
Мнения: 166
Благодари: 9
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много ниско нивото в този форум и никаква модерация. Не е учудващо защо толкова малко хора пишат. Комунизма свърши Никой на никого не е длъжен и всеки има това, което сам си изгради.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на bojko84 за този полезен пост
fox (14-06-2022), Lafcheto (29-05-2022), notwist (29-05-2022), бендо (29-05-2022), фото (29-05-2022)
  #39  
Стар 30-05-2022
n.botov n.botov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 63
Благодари: 5
Получил благодарност:
24 пъти в 13 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Плащам за HBO MAX и Apple TV+ защото имат локализация на български. Който не ми уважава езика пари от мен няма да види!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на n.botov за този полезен пост
Lafcheto (30-05-2022), redstar (30-05-2022), sven4o (30-05-2022), uplevel (14-06-2022), Дедал (30-05-2022), текотиен (15-06-2022)
  #40  
Стар 30-05-2022
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojko84 Вижте мненията
... Просто у нас пиратството е норма и големите играчи не искат да влагат пари за локализация.
Като не искат да влагат - да изчезват ! Обаче не , българина е принципен човек - ще си плати 10 лв за диемата , само за един мач на Кобрата , дето накрая няма и да му го излъчат даже ! Ще си плати и диснито , нищо че не е на нашенски , да гледа там детето , нали има емблема на дисни ! Не са виновни корпорациите ние сме си виновни . Не може да се нагъзиш с отворена халка , и да очакваш , че нищо няма да стане .
__________________

Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТКЗС за този полезен пост :
турбо (31-05-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
14, 99, disney, БЪЛГАРИЯ, месец, на, стартира, ЦЕНА, Ще, Юни, €7


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Малко повече от месец до старта на „България Он Ер“ ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 18-08-2011 20:48
DISNEY XD HD стартира на Sky Digital dsc HDTV нови канали и новини 1 17-10-2010 20:23
Disney Channel стартира в Гърция ТИНТИН Новини 0 10-11-2009 17:22
Disney Channel стартира - подробно за схемата и програмата! ТИНТИН Новини 2 06-09-2009 19:52
Много, много хитове - гледай през първия месец на Disney Channel ТИНТИН ДРУГИ 0 01-09-2009 19:13


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.